Žebříčky mládeže

 

 

Žebříčky mládeže

 

Po skončení jarních mistrovských soutěží jsme na základě bodového hodnocení

IFBB propočítali pořadí žebříčku klubů Svazu kulturistiky a fitness ČR.
 

V celkovém hodnocení v kategorii mládeže (fitness dětí, dorost a junioři)

SK PEPA Centrum Opava obsadil 2. místo se 252 body za vítězným Extrifit clubem

s 277 body.


V jednotlivých soutěžích na mistrovství Moravy juniorů a dorostu ve Frenštátě

v konkurenci 42 klubů jsme zvítězili s počtem 106 bodů před Fitnesscentrem Šembi

Orlová s 56 body.


Na mistrovství ČR ve Velkém Beranově SK PEPA Centrum Opava obsadil 2. místo

s 87 body za Extrifit clubem s 121 body ze 72 klubů z ČR.


V kategorii fitness dětí zvítězila Sportovní akademie PaM Petry Kadlecové s 163 body.

Děti – sportovci SK PEPA Centrum Opava získali 59 bodů a skončili na 3.místě.
 

 

Podrobné žebříčky uvádíme zde.



MČR Dorost + Junioři 2016
Velký Beranov




1 Extrifit Club 121
2 SK PEPA centrum Opava 87
3 Fitnesscentrum Šembi Orlová 50
4 Muscle Factory Březnice 35
4 Láďa Kurčík Bodybuilder Team 35
4 Fitness Beseda Litoměřice 35
7 Fitness AVE Přerov 27
8 SF7 Team 25
8 Queen Club Třinec 25
10 Fitness Victory 24
11 Pro Nut. team Nové Město n. Met. 22
11 Března Fitness Club Česká Lípa 22
13 M-klub Roudnice nad Labem 21
13 Eurogym Fitness Olomouc 21
15 Infitness Zlín 19
16 SIWI Fitness Brno 18
17 T&M Olympia Fitness Praha 17
17 SKK Hrádek nad Nisou 17
17 PeVan Gym Team Sedlčany 17
20 PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 16
20 Pajič Trainings 16
20 Fitcentrum Assen Ostrava 16
20 Fit klub Ludvík 16
20 Caesar Fitness Nový Jičín 16
25 Fitness Centrum Aura Plzeň 15
26 Profi Fitness Eva Plzeň 13
27 SK Přerov 12
27 Fitness Mania Gym Kladno 12
27 Body Fit Club Hradec Králové 12
30 Fitness team Ronnie.cz 11
30 Big1One Fitness 11
32 Pure Health & Fitness Praha 10
32 Oddíl kulturistiky ASK Blansko 10
34 Sport centrum Koloseum Plzeň 9
34 Obořil Elite Team 9
34 Gold Team Karviná 9
34 Fitcentrum Radim Mičulka 9
34 Fit Park Ostrava 9
34 FC KARO Slavia Havířov 9
40 Fitness KWK Fit 8
41 Univerzitní sportovní klub Plzeň 7
41 Sportovní klub Slavia Orlová 7
41 Oddíl Kubík Fitness Ostrava 7
41 MD Fitness Lanškroun 7
41 Kulturistika a bikiny fit. Lanškroun 7
41 Fitness Studio Návsí 7
47 T-gym - Klub kulturistiky a fitness 6
47 SK Moog Brno 6
47 Pulse Czech Republic 6
47 KSK Jalex Team Krnov 6
47 Hard Core Gym Františkovy Lázně 6
47 Fit centrum SKP Ústí nad Labem 6
53 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 5
53 Mišmaš Fitness Brno 5
53 Fitness Gym Vrábel 5
53 Fit Effect 5
57 Naparia Bodybuilding Team 4
57 Infinity Fitness Český Brod 4
57 Fitness Factory Olomouc 4
57 Fitness Factory Jihlava 4
57 Fit Darja Bohumín 4
62 TJ Valašské Meziříčí 3
62 Fitpeople Jihlava 3
62 Fitness Centrum Alice 3
62 Eagle Fitness 3
66 Prom-In Team 2
66 Mega Fitness Praha 2
68 V.I.P. Gym České Budějovice 1
68 GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1
68 City Fitness Centrum Hořice 1
71 HIT Fitness Flora 0
72 Fitness Aris Jičín 0

 


M.Moravy Junioři + Dorost 2016 Frenštát p.Radhoštěm



1 SK PEPA centrum Opava 106
2 Fitnesscentrum Šembi Orlová 56
3 FC KARO Slavia Havířov 40
4 Eurogym Fitness Olomouc 37
4 SIWI Fitness Brno 37
6 SF7 Team 32
7 Oddíl kulturistiky ASK Blansko 30
8 Fitness AVE Přerov 29
9 Gold Team Karviná 28
10 MD Fitness Lanškroun 27
11 Queen Club Třinec 23
12 Obořil Elite Team 22
13 Infitness Zlín 21
13 Kubík fitness Ostrava 21
15 Fitcentrum Assen Ostrava 20
15 SK Moog Brno 20
17 Big1One Fitness 19
18 Fitcentrum Radim Mičulka 18
19 Naparia Bodybuilding Team 17
19 SK Přerov 17
21 Caesar Fitness Nový Jičín 16
21 Fit Park Ostrava 16
21 Fitness Studio Návsí 16
24 Fitness Gym Vrábel 12
24 Pure Health & Fitness Praha 12
24 SK Quatro Fitness Ostrava 12
24 Sportovní klub Slavia Orlová 12
28 TJ Valašské Meziříčí 11
29 Fit Darja Bohumín 9
30 Fitness Factory Olomouc 6
30 KSK Jalex Team Krnov 6
30 TJ Sokol Bystřice nad Pernš. 6
33 Kako 4 Stage 5
34 FIT-GYM Havířov 4
34 Klub kulturistiky Ostrava 4
34 TJ Jiskra Rýmařov 4
34 TJ Moravan Lednice 4
38 Relax Fit Centrum Kroměříž 3
39 Fitness Korzo Šumperk 2
39 Irongym Kyjov 2
41 Pro Life Fitness Telč 0
42 SC Kaze 0



 


DĚTI nominace na ČR 2016



1 Sport. akad. P&M P. Kadlecové 82
2 All Stars fitness tým Lužice 62
3 SK PEPA centrum Opava 32
4 The Queen Club 23
5 Fitness AVE Přerov 10







MČR děti Fitness 2016 Kladno



1 Sport. akad. P&M P. Kadlecové 81
2 All Stars fitness tým Lužice 63
3 SK PEPA centrum Opava 27
4 The Queen Club 23
5 Fitness AVE Přerov 13
6 Fitcentrum Assen Ostrava 8
7 TJ Tesla Brno 4

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium