Zákulisí a Večer vítězů po Grand Prix Pepa 2013

Aby celkově GP probíhalo plynule a v klidu, je zapotřebí, aby v zákulisí všichni závodníci a účinkující byli včas připraveni vstoupit na pódium. Hlavní organizační pracovník Petr Čech, jež má za sebou nespočet ročníků GP, se stará o celkový průběh závodů v zákulisí. K dispozici jsou jim závodníci a přátelé Pepa týmu, kteří se již den předem snaží pokrýt celé zákulisí Slezského divadla ochrannými fóliemi, aby nedošlo k zašpinění závodní barvou, a připravit prostory pro závodníky, kde se budou barvou natírat a dolaďovat poslední detaily. Pro závodníky byla k dispozici jedna pánská a jedna dámská šatna, vše s klimatizací a s dostatečnými prostory. Dále přímo za pódiem byla provizorně zřízená rozcvičovna. Zde si už hlídali vedoucí závodníků Jiří Kaštovský, Michal Víteček, Lukáš Trefil a Jiří Novák všechny závodníky, a postupně si je seřazovali podle čísel tak, jak půjdou na pódium. Po tolika letech organizování GP nenecháváme nic náhodě, a každou funkci danou organizátory svěřujeme zodpovědným osobám. Dále byla zřízená šatna s občerstvením a posezením pro rozhodčí, šatna pro Stanislava Pešáta jako ředitele závodů a šatna s bohatým občerstvením pro všechny organizátory a pomocníky. Rád bych zmínil, že i přes nečekané problémy, které se musely řešit, přes stres a nervozitu vše probíhalo podle předem stanoveného plánu a to v docela klidném tempu a pohodě.

Po úspěšném zakončení 35. ročníku GP Pepa se všichni hosté, vítězové kategorií, zahraniční a čestní hosté, rozhodčí a pořadatelé přesunuli do hotelu Koruna, kde je Stanislav Pešát s manželkou přivítal a pozval na banket, na kterém bylo připraveno ochotným personálem spoustu vynikajícího jídla jako pečené selátko, řízky, tatarské bifteky, mořské plody, ale i vynikající zákusky, koláče a zmrzliny. Zde již panovala skvělá nálada, byla zde možnost vyfotit se závodníky a diskutovat o celkovém průběhu GP se samotnými rozhodčími nebo organizátory. Dále v prvním patře hotelu Koruna byla připravena živá hudba s dalším občerstvením a pitím.

Večer vítězů byl skvělým zakončením úspěšného 35. ročníku GP.

Rádi bychom tímto poděkovali všem organizátorům, partnerům a přátelům tohoto sportu za pomoc a ochotu při přípravách a celkovém průběhu akce.

 Marek Zych při své akrobatické exibiciBodyfitnessRené Gorol a jeho triceps Honzu Kubíka přemohla únavaMichael MuzoTomáš Kašpar v dobré náladěTomáš Kašpar a vedoucí závodníků Lukáš Trefilz leva Tomáš Kašpar,Stanislav Pešát a Jakub VrábelStanislav a Marie Pešátovi s Francisem BenfattemMarius Balazinski z PolskaMichael Muzo a Jiří Novák vedoucí závodníkůz leva René Gorol,Dominik Střibný a Jan KubíkStanislav Pešát a Francis BenfattoVečer vítězůVečer vítězůVečer vítězůVečer vítězůVečer vítězůBikini fitness na Večeru vítězůJan Kubík,Stanislav Pešát,René Gorol

 

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium