Úspěch sportovců SK PEPA Opava


Úspěch sportovců SK PEPA Opava na letošních mistrovských soutěžích!

 

V měsíci dubnu se uskutečnilo několik mistrovských soutěží, na kterých nechyběli ani závodníci oddílu SK PEPA Opava - Jakub Vrábel a Veronika Lasíková.

 

Jako první se konalo Mistrovství Čech mužů a žen a to 20. dubna v Nechanicích. Veronika Lasíková, soutěžící v kategorii Bikiny Fitness, se umístila na 7. místě a postoupila na Mistrovství České republiky.

 

Následující den, 21. dubna se ve Zbýšově konalo Mistrovství Moravy a Slezska, kde se na skvělém druhém místě umístil Jakub Vrábel, který startoval v kategorii kulturistika muži do 75 kg a porazil ho jen úřadující mistr České republiky.

 

O týden později se na Mistrovství České republiky, konaném 27. dubna v Praze v Aréně Sparta, sešli nejlepší kulturisté a fitness závodnice včetně našich závodníků - Veroniky Lasíkové a Jakuba Vrábela. Veronika se v kategorii Bikiny fitness ženy do 168 cm umístila na 5. místě. A Jakub si v kategorii kulturistika mužů do 75 kg vybojoval stříbrnou medaili, kdy porazil úřadujícího mistra České republiky a nestačil na nový objev Michala Šádu, který se stal mistrem České republiky.

Veronika LasíkováJakub Vrábel Jakub Vrábel


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium