Úspěch Karolíny Mališové

Přátelé,

jak už jistě víte,tak Karolína Mališová , která pravidelně cvičí ve Fitness PEPA postoupila do finále Miss ČR. Semifinále probíhalo ve Špindlerově mlýně, kde o finále bojovalo dalších 50 krásných dívek. Karolína však zabojovala svým šarmem, půvabem a možná i svou nezvyklou volnou disciplínou. Tím vším oslnila porotu natolik, že postoupila do finále mezi 10 nejkrásnějších dívek České republiky.

Karolína navštěvuje Fitness PEPA, kde jejím trenérem a poradcem se správnou výživou  Standa Pešát.

Jelikož ji všichni známe jako velmi příjemnou a skromnou holku, tak jí budeme všichni fandit a při finále držet palce !!!

A i nadále Vám budeme podávat pravidelné informace a podporovat ji v této nelehké soutěži.

 

Zde Vám přinášíme krátký rozhovor s Karolínou J z tisku.

 

 

Jak jste se do soutěže dostala?

Přihlásil mě můj přítel Jakub. Já o tom pořád jen mluvila, ale neměla jsem odvahu si přihlášku podat. Jsem neskutečně ráda, že to za mě nakonec udělal.

Jste s přítelem dlouho? Vyměníte ho za fotbalistu jako to Missky často dělávají?

On fotbalista už je, takže ho měnit nemusím (smích). Jsme spolu více než dva roky a je to s ním bezvadné. V mé kariéře modelky a teď i finalistky Miss mě ohromně podporuje.

Věnovala jste se modelingu už dříve?

Ano, modelingu se věnuji už od čtrnácti let. Letos v létě jsem strávila báječné dva měsíce v Číně, kde jsem pracovala pro světové firmy, získala spoustu zkušeností a osamostatnila se.

 

 

 

 

Studujete teď střední hotelovou školu. Chtěla byste v oboru zůstat i v budoucnu nebo se chcete věnovat naplno modelingu?

Teď se chci věnovat modelingu, ale vím, že ho nebudu moci dělat věčně. Po maturitě bych chtěla jít studovat výživové poradenství. Já zdravým životním stylem a sportem žiju a ráda bych se tomu věnovala i v mé profesi.

 

Jak si udržujete figuru a máte nějaké speciální kosmetické tipy?

Jak jsem už řekla, miluju sport a už dlouho se aktivně věnuju atletice. Snažím se takéjíst zdravě. Nějaké striktní diety nebo hladovky, to se mě určitě netýká. Co se týče líčení a chození na podpatcích, tak toho si užiju dost v práci a běžně chodím nenamalovaná a v teniskách.

Jak se připravujete na finále Miss?

V lednu s ostatními finalistkami jedeme na soustředění na Kapverdské ostrovy. Tam se už moc těším. Jinak žádnou speciální přípravu nechystám.

Máte nějaký modelingový vzor nebo cíl, kterého byste chtěla dosáhnout?

Obdivuji Moniku Žídkovou, která je taky „od nás". Je neskutečně půvabná. I přes své úspěchy zůstala pořád tou skromnou holkou. Žádný konkrétní cíl v modelingu nemám. Chci se teď hlavně soustředit na Českou Miss.

 


                                        


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium