Trénink na 48. týden

BŘICHO

Zkracovačky o židli provedem tak, že si Lehneme na zem a nohy položíme na židli tak, aby lýtka svírala pravý úhel se stehny. S výdechem zvedneme lopatky ze země, chvíli vydržíme a s nádechem se vracíme zase zpět. Celou dobu máme ruce podél těla. 
20x


RAMENA

Tlaky před hlavou provedeme tak, že si sedneme a opřeme si záda o lavičku či zeď. Činky držíme na úrovni nosu v rovnoběžce s ramenama. Jednoručky tlačíme vzhůru a na vrcholu vydechujeme a s nádechem vracíme činky zpět na úroveň nosu.
12x

NOHY + ZADEČEK

Zvedání nohy na boku. Lehneme si na bok a podepřeme si rukou hlavu a s výdechem zvedáme nohu, jak nejvíce to jde. Nepředkláníme se, ani se nezakláníme. Nejdříve provedeme opakování na jednu nohu poté na druhou nohu.
15x

PRSA


Tlaky s jednoručkama na lavici. Lehneme si na rovnou lavici, ruce předpažené a rovné. S nádechem pouštějte ruce dolů pod úhel 90 stupňů a s výdechem zpět do základní pozice.
12x

BICEPS

Bicepsový zdvih s jednoručkami, postavíme se mírně rozkročmo, paže máme podél těla a jednoručky držíme podhmatem. Ruce střídavě zvedáme po obloukové dráze na úroveň ramen, chvíli podržíme a vracime zpět na základní pozici, vystřidáme paže. Pozor nepředsouváme lokty.
15x


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí