Startovní listiny GP PEPA OPAVA 2015

 

PHYSIQUE ŽENY

Jméno Klub
Gordana Evič Chorvatsko
Olga Verbová Akademie Ronnie.cz
Alina Čepurniene Litva
Andriana Dabic Rakousko
Diana Dudziak Polsko

 

PHYSIQUE MUŽI

Jméno Klub
David Baron SK PEPA centrum Opava
Aleš Bejr OK Gym Dubina
Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka
Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín
Denis Hanzlík Gold Team Karviná
Lukáš Jány Fit Park Ostrava
Miroslav Juríček T-gym - Klub kult. a fitness
Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník
Aleš Lamka Fit centrum D & K
Roman Linek Kubík fitness Ostrava
Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň
Konstantin Ožinskij Fit Joh Svitavy
Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha
Adam Pražan Fit Joh Svitavy
Jan Švec Fit. klub Omega Olomouc
Ilija Tipovský Unnosport Ostrava
Robin Weiermuller HELP CZ Bodyfitness Club
Piotr Zieliński Polsko
Rafal Zabawa Polsko
Konrad Knoza Polsko
Lukasz Strzelecki Polsko
Kacper Duc Polsko
Bartosz Job Polsko
Bartosz Swidzinski Polsko
Marcel Przyszlak Polsko
Pawel Staniecki Polsko
Liudas Vaisieta Litva
Renatas Suleimanovas Litva
Tomáš Velebír       Slovensko
Tomaš Hricko Slovensko
Marek Pavúk         Slovensko

 

KLASICKÁ KULTURISTIKA

Jméno Klub
Petr Boar Best Fit. Žďár n. Sázavou
Martin Navrátil Club Femm Ostrava
Ondřej Pírek Kubík fitness Ostrava
Jiří Schäfer Fitness Star
Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava
Patrik Šerý Arny Gym Club
Jacek Jatusznik Polsko
Marcel Przyszlak Polsko
Pawel Staniecki Polsko
Daimantas Sladkevičius Litva
Rolandas Žeimys Litva
Ivan Veletič Chorvatsko
Daniel Tiess Rakousko

 

KULTURISTIKA MASTERS

Jméno Klub
Petr Boar Best Fit. Žďár n. Sáz.
Rolandas Žeimys Litva
Jakub Potocki Polsko
Martin Berner Rakousko
Michal Kičák Fitness club Jařest
Patrik Šerý Army Gym Klub

 

KULTURISTIKA MUŽI DO 80 kg

Jméno Klub
Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava
Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun
Jakub Mašek Fitness Studio Louny
Miroslav Trnečka Metal Gym Mor. Třebová
Bogdan Nowakowski Polsko
Dražen Salopek Chorvatsko
Daniel Miklečič Chorvatsko

 

 

KULTURISTIKA MUŽI DO 90 kg

Jméno Klub
David Bednář Remi Sport Prostějov
Ott Kiivikas Estonsko
Tomas Bendoraitis Litva
Sebastian Szmyt Polsko

 

KULTURISTIKA MUŽI NAD 90 kg

Jméno Klub
Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel
Martin Plhal SK Přerov
Jiří Plic SIWI Fitness Brno
Szymon Lada Polsko
Andrzej Kolodziejczyk Polsko
Jakub Potocki Polsko
Tomas Kudelis Litva
Stjepan Ursa Chorvatsko

 

BIKINY FITNESS


Místo:
Jméno Klub
Sandra Bártová Láďa Kurčík Body. Team
Hana Dostálová Fitness ak. Ronnie.cz
Lenka Florková FC KARO Slavia Havířov
Michaela Hemmerová Fit. Mania Gym Kladno
Jana Jeřábková Fitness Victory
Sabina Kaderková Pajič Trainings
Lenka Kletečková World Fitness Vlašim
Monika Koždoňová Hammer Strength Fitness
Lucie Lavičková Fitness Studio Louny
Šárka Mašková Fitness Studio Louny
Sára Pešatová Dave Fit Club Zlín
Veronika Wertheimová Fitness ak. Ronnie.cz
Veronika Wisiorková FIT-GYM Havířov
Diana Wolfová Fitness Aris Jičín
Mateja Serdar Chorvatsko
Antonia Trupinič Chorvatsko
Carrie Pakosta Rakousko
Onnela Raudsepp Estonsko
Caroline Paas Estonsko
Liis Vahter Estonsko
Marina Rockina Litva
Laima Petrukonyte Litva
Asta Kočenaite Litva
Paula Lewczuk Polsko
Malgorzata Flis Polsko
Magdalena Kaleta Polsko
Žaneta Szlezak Polsko
Marta Kwiatkovska Polsko
Marta Friedman Polsko
Ewelina Szala Polsko
Karolina Janowska Polsko
Daniela Halas Švedsko

 

BODY FITNESS

Jméno Klub
Kamila Bezoldová SK Přerov
Ivana Dvořáková Fit.RAP Factory Praha
Michaela Kohutová OS Welln. 2000 Vyškov
Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava
Radka Štěpánková Golem Gym Kutná Hora
Katarzyna Skrzypiec Polsko
Katarzyna Ludowicz Polsko
Daiva Žuvaitiena Litva
Sabina Braunsteiner Rakousko
Eva Rusan Chorvatsko

 

FITNESS DĚTÍ - DÍVKY

Jméno Klub
Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice
Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice
Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice
Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice
Tereza Kafková Fitness AVE Přerov
Kristýna Koblihová Fitness AVE Přerov
Daniela Kohoutová SA P&M Petry Kadlecové
Eliška Kučerová All Stars fitness tým Lužice
Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice
Adéla Kupková Fitness AVE Přerov
Sára Libá SA P&M Petry Kadlecové
Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice
Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov
Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice
Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice
Alexandra Kepa Polsko
Veronika Broš Polsko
Koprovska Polsko
Natalia Kotva Polsko
Agata Wasik Polsko
Wiktoria Strajna Polsko
Martina Klubinska Polsko
Maja Pastuszko Polsko
Dominik Jewiak Polsko
Delegiewicz Polsko
Kristina Kubáňová SK PEPA centrum Opava
Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava
Barbora Kubánková SK PEPA centrum Opava
Borbora Nováková SK PEPA centrum Opava
Marie Krásová SK PEPA centrum Opava

 

FITNESS DĚTÍ - CHLAPCI

Jméno Klub
Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava
Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium