banner

Oddělení

Výrobci

banner

Soustředění talentované mládeže SKFČR 2013

 

      
                                SOUTŘEDĚNÍ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
                                        SKFČR 2013 - OHLÉDNUTÍ

                                Poslední prodloužený víkend letních prázdnin, 29. srpna - 1. září, proběhlo již počtvrté v řadě tradiční soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness ČR. Celá akce se uskutečnila stejně jako v letech 2010, 2011 a 2012 v Rumburku, v luxusních prostorách hotelového komplexu Wellness hotel Lužan. Celé soustředění se neslo ve znamení bohatého programu plného přednášek, seminářů, podrobného nácviku pózingu i tvrdých tréninků a doprovodného programu.
Akce SKFČR byla podpořena firmou
Nutrend
, díky které se mohlo soustředění uskutečnit ve stejném rozsahu jako v předešlých letech. Cílem celého mimosoutěžního soustředění bylo předat mladým závodníkům co nejvíce nových znalostí o tréninkové metodice v teorii i v praxi prostřednictvím dvoufázových vedených tréninků.Vedle tvrdé práce v posilovně a přednášek v posluchárně byl velký důraz kladen i na důkladný nácvik pózingu a celkovou prezentaci na soutěžích SKFČR a IFBB, a to pod vedením předsedy komise mládeže Ing. Lukáše Roubíka, kterému s průběhem celého soustředění již poněkolikáté pomáhali známí reprezentanti ČR - mistr světa v klasické kulturistice Milan Obořil, vicemistr Evropy Vítek Sahula, vicemistryně světa a Evropy Bára Černáková a konečně i dlouholetý závodník a mezinárodní rozhodčí Luboš Koumal.

Dle výsledků vědomostní soutěže i ohlasů samotných účastníků je zřejmé, že se hlavní cíl soustředění beze zbytku naplnil a k tomu se utvořil nový kolektiv nadějných a talentovaných mladých závodníků SKFČR, kteří se naučili mnoho nových teoretických i praktických poznatků o všech aspektech celoroční kulturistické přípravy. Celou akci navíc provázela přátelská atmosféra.


Celkový počet pozvaných závodníků byl 18, a dokonce 5 z nich bylo z našeho sportovního klubu SK PEPA CENTRUM. Zeptali jsme se jich tedy, jaké měli pocity a dojmy ze soustředění.

Dominik Stříbný "Kdybych napsal nějakou negativní kritiku, lhal bych. Soustředění nemělo nejmenší chybu, a to jak tréninková část, tak i semináře, kde jsme se mohli dozvědět spoustu zajímavých technik i způsobů stravy, které nám byly podávány od těch nejzkušenějších. Celé soustředění doprovázela luxusní atmosféra. Moc rád bych si to i zopakoval."

Milan Klein" Musím říct, že takové vydařené 4dny jsem dlouho nezažil. Na soustředění se sešla výborná parta lidí, která byla ochotna komukoliv pomoct, jak při tréninku, tak i ve stravě. Budu velice rád, kdyby se pořádalo více takových soustředění."

 

 

 

.

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium