Rozhovory s našimi úspěšnými závodníky!

Minulý víkend proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice dorostu a juniorů ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pro náš oddíl SK PEPA Centrum dopadlo toto klání velmi úspěšně.  Získali jsme celkem šest medailí, z toho jednu zlatou, dvě stříbrné a tři bronzové. Bylo to velmi napínavé klání, protože všechny kategorie byly plně obsazeny. Pro některé naše závodníky to byly jejich první zkušenosti se závody, a tak jsme se jich zeptali na jejich dojmy a pocity ze závodu.

MILAN KLEIN - Zlatá medaile v kategorii starší dorost - kulturistika do 72 kg

Milan Klein

 

"Při vyhlašování výsledků jsem byl velmi nervózní. A nervozita stoupala výš a výš, když jsem stále neslyšel své jméno na nižších pozicích. Byl jsem velmi překvapen, vůbec jsem neočekával tak výborný výsledek. Byly to mé první závody a hned takový úspěch! Už teď se těším na mistrovství republiky v Ostravě, které proběhne už tento týden."

LUKÁŠ HOLLESCH - Stříbrná medaile v kategorii starší dorost - kulturistika do 72 kg

Lukáš Hollesch

"V den závodu jsem ráno cítili velké zklamání z formy, byl jsem hodně nervózní. Proto jsem byl překvapen při vyhlášení, takový výsledek jsem nečekal. S dietou jsem problém neměl, až na poslední dny bez vody, kdy jsem byl už opravdu vysílený. A co očekávám od republiky? Hlavně dobrou formu, za kterou bych se nemusel stydět. Umístění není podstatné, chci být sám se sebou spokojený."
 
DOMINIK TRKAN - Bronzová medaile v kategorii starší dorost - kulturistika do 65 kg, 7. místo v kategorii junioři - kulturistika do 70 kg, 12. místo v klasické kulturistice junorů

Dominik Trkan

"Mé pocity ze závodů byly velmi dobré a jen tak na to nezapomenu. Byl jsem taky překvapen a takový úspěch jsem nečekal. S přípravou na závody mi p. Pešát a p. Čech velmi pomohli a za to jim děkuji. Jen jsem měl někdy problém se zvládnutím diety. Na republice očekávám lepší formu a minimálně stejný zážitek, jako na minulých závodech." 

DOMINIK STŘÍBNÝ  - Stříbrná mediale v kategorii starší dorost - kulturistika nad 72 kg, bronzová medaile v klasické kulturistice
 juniorů

Dominik Stříbný

"Štvalo mě, že se ode mě už předem čekalo lepší umístění, což mě šíleně znervozňovalo a taky se to podepsalo na formě. Dále jsem nebyl moc nadšený, když jsem zjistil, že v mé hlavní kategorii (pozn. starší dorost) je nejméně závodníků ze všech kategorií, takže jsem očekával názory ostatních, že mi to zase "hrálo do karet". Tento nepříjemný pocit jsem však dokázal potlačit pozdějším medailovým umístěním v kategorii juniorů, kde jsem překvapil i sám sebe, když jsem nakonec porazil i o pět let starší soupeře, což mi vykouzlilo pocit spokojenosti. Svůj cíl jsem si již splnil na Mistrovství Moravy a Slezska, takže následující M. ČR si chci co nejvíc užít a vychutnat si tu pravou závodní atmosféru. Neznamená to ovšem, že k přípravě budu přistupovat laxněji, ba naopak, za tento týden chci udělat vše, co bude v mých silách a poprat se o medaili, ať později nemusím mít výčitky, že jsem neudělal maximum."

MATĚJ VLČEK - 8. místo  v kategorii juniorů - kulturistika do 70 kg

Matěj Vlček

"Byly to mé pvní závody a byl jsem s nimi spokojen. Hlavně díky podpoře p. Pešáta a trenéra Petra. S dietou jsem měl problém poslední tři dny před závody, bylo to pro mne utrpení. Nečekal jsem umístění na 8. místě ze 16 závodníků, a trošku mě to mrzelo, ale věřím, že na republice dopadnu lépe. A proto se teď snažím jet naplno." (závodník s č. 15)

 

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium