PROMĚNA ŽEN II. - část pátá

Proměna žen II, část pátá

Ilustrační foto.

Ilustrační foto. Autor: DENÍK

Závěrečný pátý díl proměn, Vás stejně jako mě, určitě zaujme. Detaily si přečtete. Jen chci poznamenat, že celé tři měsíce s těmito děvčaty byly bezvadné a hlavně bylo vidět tu skutečnou proměnu u všech tří. Bylo to úžasné jak pro děvčata, tak pro mě. Jsem si jistý, že to musí být pro mnohé z Vás inspirující, protože když se chce a ví se jak, tak se výsledky vždy dostaví. Nezbývá než doufat, že to co jsme děvčata naučili, jim nadále vydrží a budou cvičit.

21.7.2014

Dámy už mají krásné postavy a vědí, jak se stravovat a pečovat o svou pleť. Teď na ně čekala malá ochutnávka finále v podobě zcela nových sestřihů a barev z dílny kadeřnictví Klier. Do parády si ženy vzaly zdejší profesionálky, které je změnily k nepoznání.

 
 
 

Jarmila

.

Kadeřnice se rozhodly účes odlehčit v partiích temenních, aby jí tak zeštíhlily obličej. V horních partiích má Jarunka jemnější vlasy, které objemu nabyly právě odlehčením.

Barva byla zvolena tmavá s fialovým nádechem, jelikož Jarmila je studený typ. Na denní nošení jí bylo doporučeno, aby nosila pěšinku spíše na jednu stranu, něco na způsob patky.

Na slavnostní příležitosti jí byly doporučeny vlasy uhlazené a ve spodní části větší vlny.

Tamara

.

Tamaře vlasy zkrátily, a to z toho důvodu, že měla poničené konečky a kadeřnice chtěly docílit většího objemu. Jelikož má Tamara vysoké čelo, byla u ní zvolena ofi na. Střih je u Tamary spíše do obličeje, protože se tak potlačí vystouplé lícní kosti.

Tamara je světlejší typ, proto jí kadeřnice vybraly světlejší barvu s hnědým melírem pro oživení. Na denní nošení profesionálky doporučují foukat vlasy do objemu a obličeje, na večerní nošení drdol nebo lehké vlny.

Romana

.

U Romany kadeřnice zachovaly patku, asymetrie jí totiž sluší a vynikne tak obličej. Pro oživení celkového účesu byl zvolen melír. V Klieru jí vlasy ještě trochu prostříhaly, aby měla větší objem.

Když šperky, tak z klenotnictví Dara

Ilustrační foto.

Klenotnictví Dara nabízí šperky,které jsou vybírány převážně od českých výrobců. Svojí tradicí a kvalitou dotváří styl nabízeného sortimentu. Inspirujeme se poptávkou zákazníků, kteří nám pomáhají s výběrem. Neustále sledujeme novinky na trhu a ty pak také nabízíme. Jednou z našich novinek, jsou např. kožené šperky s postříbřenými komponenty a keramikou.

V další nabídce pro zákazníky máme servis hodin, hodinek a šperků, jakož i prodej náhradních řemínků a baterií. Dlouholetá praxe v tomto oboru nám dává obrovskou možnost výběru služeb a nabídky, pro naše zákazníky. Darina Kryšková – jednatelkou a majitelkou spol. Klenotnictví Dara.

Lenka Ignásová v rámci návštěvy Klenotnictví Dara volila šperky podle oblečení, vizáže a svých zkušeností. Vždy přihlížíme k osobnosti člověka a snažíme se co nejlépe vystihnout jeho přání a pomoci mu s výběrem.

FITNESS PEPA žije sportem a proměnou

.

Děvčata vstoupila do závěrečné etapy svých proměn. Předpokládaný úbytek hmotnosti není již tak markantní, ale stále váha pozvolna klesá, tak aby hubnutí bylo dlouhodobě úspěšné. Všechna tři děvčata musíme pochválit za jejich disciplínu a důslednost ve stravě a tréninku. Úžasné je sledovat, jak se postupně vizuálně mění jejich postavy.

Celý kolektiv FITNESS PEPA a hlavně majitel Stanislav Pešát děvčata po celou dobu povzbuzují a konzultují průběh stravování a tréninku. Nyní děvčatům přibyla nová aerobní aktivita, cvičení na BOSU. Jedná se o velmi zábavnou formu cvičení a pod vedením skvělých instruktorek z FITNESSU PEPA se i vy naučíte na tomto sportovním náčiní správně cvičit.

Využijte úžasných letních slev ve FITNESSU PEPA, které je tu pro Vás.

SPINNING 65, JUMP 55, BOSU, KRUHÁČ, MÍČE 51

Takže na nic nečekejte a pusťte se do cvičení.


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium