Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2022

V sobotu 28. května se v Oslavanech konalo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů, kterého se zůčastnili i dva naši závodníci  Ondřej Vaněk a Robin Hellebrand.
Ondřej Vaněk závodil v kategorii Kulturistika staršího dorostu a v kategorii Kulturistika juniorů. V obou kategoriích se umístil na krásném druhém místě.
Robin Hellebrand závodil v kategorii Kulturistika juniorů a vybojoval čtvrté místo.

Oběma našim závodníkům gratulujeme a níže se můžete podívat na celkové výsledky závodů. 


Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 47 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 70,7 - 6 8 14
2. 18 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,4 - 13 10 23
3. 55 Tomáš Kováč Hulk Gym Brno 2004 69,4 - 3 22 25
4. 57 Oldřich Jakub Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 67,9 - 10 20 30
5. 32 Maxim Skvorcov Arny Gym Club Profesional Olomouc 2006 67,5 - 13 30 43

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 9 Jan Hažík 4you fitness 2005 72,7 - 3 6 9
2. 3 Martin Dvořák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 73,0 - 6 12 18
3. 65 Oliver Schönbauer Arny Gym Club Profesional Olomouc 2007 80,2 - 9 18 27

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.celk.
1. 47 Tadeáš Kuzník Fit Life 24 Hours Ostrava 2005 70,7 3 3
2. 9 Jan Hažík 4you fitness 2005 72,7 6 6

 

 


 

Kulturistika juniorů do 70 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 15 Daniel Bukovský Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 64,0 - 3 6 9
2. 23 Jan Kubáček Arny Gym Club Profesional Olomouc 2003 69,7 - 6 12 18
3. 32 Maxim Skvorcov Arny Gym Club Profesional Olomouc 2006 67,5 - 10 18 28
4. 71 Radoslav Bialík Kubík fitness Ostrava 2003 66,5 - 10 24 34

Kulturistika juniorů do 77 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 36 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 74,4 - 3 6 9
2. 18 Ondřej Vaněk SK PEPA centrum Opava 2006 70,4 - 6 12 18

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 76 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 80,6 - 5 10 15
2. 14 Filip Uruba Toro Gym Vysoké Mýto 2000 87,3 - 9 10 19
3. 66 Josef Zajíček Hulk Gym Brno 2000 91,0 - 4 16 20
4. 72 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 90,1 - 12 24 36
5. 49 Filip Marišinec Fit Park Ostrava 2000 88,0 - 15 30 45

 


Klasická kulturistika juniorů

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 44 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,0 3 4 6 10
2. 54 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,7 9 7 16 23
3. 1 Jan Lenárt Kubík fitness Ostrava 2000 186,0 89,7 8 12 16 28
4. 45 Martin Havelka BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 177,0 77,7 12 10 26 36
5. 79 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,4 13 12 26 38
6. 17 Filip Botůr Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 177,5 75,1 18 18 36 54
7. 48 Michal Hlaváček Hulk Gym Brno 2003 184,5 81,4 21 - - 21
8. 65 Oliver Schönbauer Arny Gym Club Profesional Olomouc 2007 178,0 80,2 24 - - 24

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.celk.
1. 76 Marek Neumann Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 80,6 4 4
2. 15 Daniel Bukovský Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 64,0 5 5
3. 36 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 74,4 9 9

 


Classic physique juniorů

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 44 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,0 - 3 6 9
2. 54 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,7 - 6 12 18
3. 79 Daniel Pírek Kubík fitness Ostrava 2001 182,0 71,4 - 9 18 27
4. 29 Pavel Gemsa DFitness 1999 168,5 65,9 - 12 24 36

 


Physique dorostu

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 46 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 3 3
2. 63 Jan Baar AS Fitness Nový Jičín 2004 180,0 - 6 6
3. 20 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 193,0 - 9 9

 


Physique juniorů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 39 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 - 3 3
2. 46 Dominik Maťátko Powerlifting Hodonín 2004 177,0 - 6 6
3. 24 Giacomo Montevecchi Fitness AVE Přerov 1999 170,0 - 10 10
4. 41 Tomáš Sabela Sportovní klub U Sliwki 2000 170,0 - 11 11
5. 31 Matěj Tkáč 4you Fitness 2003 175,0 - 15 15

Physique juniorů do 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 21 Vojtěch Plocek SK Přerov 1999 180,5 - 3 3
2. 19 Stanislav Šimek Target Team 1999 182,0 - 6 6
3. 16 Matěj Dvořák SK Přerov 2003 180,0 - 9 9

Physique juniorů nad 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 13 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 - 4 4
2. 70 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5 - 5 5
3. 38 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 - 9 9
4. 20 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 193,0 - 12 12

Physique juniorů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 13 Jakub Hrnčíř Kubík fitness Ostrava 2001 189,5 5 5
2. 39 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 173,5 5 5
3. 21 Vojtěch Plocek SK Přerov 1999 180,5 8 8

 


Wellness fitness juniorek

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 2 Lucie Kokyová Czech Virus Gym 1999 154,5 - 3 3
2. 64 Alena Vymazalová Extrifit Club 2001 166,5 - 6 6
3. 60 Alexandra Hradilová SK Morava Kroměříž 2001 163,0 - 9 9
4. 58 Aneta Přehnalová Hulk Gym Brno 2001 175,5 - 12 12

 


Bikiny fitness dorostenek

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 4 4
2. 11 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 5 5

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 62 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 - 3 3
2. 43 Martina Pospíšilová Prostěfitko 2001 160,0 - 6 6
3. 10 Petra Kutláková Extrifit Club 2000 163,0 - 9 9
4. 7 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0 - 12 12

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 - 5 5
2. 11 Kateřina Součková MD Fitness Lanškroun 2004 168,0 - 6 6
3. 25 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 7 7
4. 34 Zuzana Štěrbová SK Luna Fitness Havířov 2001 168,0 - 12 12

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 59 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 - 4 4
2. 56 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5 - 5 5
3. 61 Klára Řiháková Toro Gym Vysoké Mýto 2002 171,0 - 10 10
4. 50 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 168,5 - 13 13
5. 35 Barbora Slavíková Powerlifting Hodonín 2002 182,5 - 14 14
6. 51 Anežka Včelouchová Fitness Institut Klub 2001 172,0 - 16 16

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 52 Nikola Kubišová Fitness Institut Klub 2005 167,0 5 5
2. 59 Alena Indráková Extrifit Club 2002 169,5 6 6
3. 62 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 7 7

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí