Mistrovství ČR 2022

V sobotu 23. a v neděli 24. dubna proběhlo ve sportovní hale v Kunovicích Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022.

My Vám přinášíme kompletní výsledky ze sobotní části mistrovství, ve které se na soutěži představili závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky a classic physique.

Kulturistika mužů do 70 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 44 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 69,3 - 5 10 15
2. 74 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 68,3 - 16 20 36
3. 78 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 62,8 - 14 32 46
4. 55 Michal Danihel Target Team 1975 67,8 - 16 44 60
5. 34 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 68,2 - 25 46 71

Kulturistika mužů do 75 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 68 Jan Vašek Mixgym Fitness Liberec 1980 74,1 - 7 18 25
2. 75 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 74,4 - 13 20 33
3. 64 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 73,1 - 13 22 35
4. 37 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 72,5 - 21 42 63
5. 49 Ondřej Kohák Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1992 73,2 - 22 48 70
6. 46 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,6 - 30 60 90

Kulturistika mužů do 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 85 René Vozárik Pro Nutrition Czech Team 1996 79,6 - 5 10 15
2. 39 Jan Matějíček Fitness Factory Jihlava 1989 76,4 - 13 24 37
3. 22 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 79,9 - 14 30 44
4. 2 Marek Pěknic Fitness Slunce Tábor 1998 79,9 - 19 34 53
5. 61 René Puczok TJ TŽ Třinec 1995 78,2 - 24 50 74

Kulturistika mužů do 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 43 Miroslav Kubec Target Team 1979 89,9 - 7 10 17
2. 77 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,6 - 12 20 32
3. 27 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 86,2 - 18 30 48
4. 11 Petr Schejbal Mixgym Fitness Liberec 1997 89,4 - 18 48 66
5. 38 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 84,7 - 26 46 72
6. 56 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 82,0 - 23 58 81
7. 7 David Koziel TJ TŽ Třinec 1998 89,0 - 34 70 104

Kulturistika mužů nad 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 3 Martin Horký Target Team 1996 100,0 - 5 10 15
2. 20 Radek Zelenka Avalon Fitness 1985 90,9 - 10 20 30
3. 66 Karel Benda Extrifit Club 1991 97,6 - 17 34 51
4. 14 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 96,4 - 20 38 58
5. 6 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 95,3 - 23 50 73
6. 58 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1978 109,9 - 30 60 90

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.celk.
1. 3 Martin Horký Target Team 1996 100,0 5 5
2. 43 Miroslav Kubec Target Team 1979 89,9 10 10
3. 68 Jan Vašek Mixgym Fitness Liberec 1980 74,1 15 15
4. 85 René Vozárik Pro Nutrition Czech Team 1996 79,6 20 20
5. 44 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 69,3 24 24

 

 

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 70 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 100,1 12 8 18 26
2. 43 Miroslav Kubec Target Team 1979 89,9 6 22 14 36
3. 77 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,6 13 17 28 45
4. 68 Jan Vašek Mixgym Fitness Liberec 1980 74,1 20 16 44 60
5. 64 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 73,1 28 20 54 74
6. 71 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 85,9 29 23 52 75
7. 37 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 72,5 34 - - 34
8. 50 Martin Novotný Target Team 1977 91,9 38 - - 38
9. 38 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 84,7 47 - - 47
10. 55 Michal Danihel Target Team 1975 67,8 53 - - 53
11. 78 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 62,8 54 - - 54
12. 58 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1978 109,9 57 - - 57
13. 42 Jaroslav Efler Sportfightclub 1973 82,2 63 - - 63

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 65 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 94,2 - 8 12 20
2. 31 Zbyněk Bulava Kubík fitness Ostrava 1967 81,0 - 14 18 32
3. 72 Miroslav Hrozek Atomy Sport-club Kroměříž 1963 70,4 - 14 38 52
4. 80 Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1964 92,9 - 21 36 57
5. 45 Jan Slovák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1964 72,9 - 20 56 76
6. 34 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 68,2 - 29 52 81
7. 26 Lubomír Augustín Fitness Slavia Praha 1972 108,7 - 35 70 105

Kulturistika mužů masters 60 - 69 let

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 8 Jiří Němec T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1958 74,6 - 6 16 22
2. 59 Ladislav Šroubek Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 1960 73,7 - 10 14 24
3. 90 Jaroslav Hala SF7 Team 1957 71,5 - 15 30 45
4. 40 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 81,1 - 19 40 59

Kulturistika mužů masters nad 70 let

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 18 Josef Rakyta SK PEPA centrum Opava 1951 77,5 - 5 12 17
2. 48 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 75,4 - 10 22 32
3. 12 Vladimír Štěpánek Fitness studio TP Chotěboř 1949 73,0 - 15 28 43

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.celk.
1. 70 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 100,1 5 5
2. 65 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 94,2 10 10
3. 8 Jiří Němec T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1958 74,6 15 15
4. 18 Josef Rakyta SK PEPA centrum Opava 1951 77,5 20 20

 

Klasická kulturistika do 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 17 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 178,5 83,8 5 5 10 15
2. 25 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179,0 82,1 14 12 28 40
3. 33 Roman Pavin T&M Olympia Fitness Praha 1990 179,5 86,2 12 13 28 41
4. 21 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,3 22 22 46 68
5. 82 Petr Kápička Fitness team Ronnie.cz 1996 173,0 70,2 28 21 50 71
6. 51 Vladimír Fejfar Zajíc Mixgym Fitness Liberec 1981 174,5 80,1 27 29 46 75
7. 5 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 79,8 36 - - 36
8. 36 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 178,0 81,1 27 - - 37

Klasická kulturistika nad 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 63 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 95,7 - 6 14 20
2. 9 Tomáš Javůrek Hulk Gym Brno 1984 188,5 94,6 - 10 18 28
3. 28 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 83,8 - 17 34 51
4. 19 Jan Kvaltin Irongym Kyjov 1997 181,5 83,7 - 18 36 54

Klasická kulturistika masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 23 Bohumil Ševc Pro Nutrition Czech Team 1977 179,0 83,8 - 5 10 15
2. 51 Vladimír Fejfar Zajíc Mixgym Fitness Liberec 1981 174,5 80,1 - 10 20 30
3. 28 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 83,8 - 15 30 45

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.celk.
1. 17 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 178,5 83,8 5 5
2. 23 Bohumil Ševc Pro Nutrition Czech Team 1977 179,0 83,8 11 11
3. 63 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 95,7 14 14

 

Classic physique

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 17 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 178,5 83,8 6 5 12 17
2. 32 Tomáš Novický Fitness Hulk Plzeň 1997 181,0 94,0 12 16 24 40
3. 35 Lukáš Podpinka Kubík fitness Ostrava 1990 180,0 88,5 16 18 34 52
4. 63 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 95,7 20 18 38 56
5. 82 Petr Kápička Fitness team Ronnie.cz 1996 173,0 70,2 30 22 50 72
6. 21 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,3 29 26 58 84
7. 73 Antonín Vu Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1998 158,5 60,4 34 - - 34
8. 5 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 79,8 38 - - 38
9. 24 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 172,5 76,5 45 - - 45


zpět

Mistrovství ČR 2022

V sobotu 23. a v neděli 24. dubna proběhlo ve sportovní hale v Kunovicích Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022.

My Vám přinášíme kompletní výsledky z nedělní části mistrovství, ve které se na soutěži představili závodnice a závodníci v kategoriích bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness, physique mužů a masters, physique žen a fit párů.

Bodyfitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 100 Pavla Opatřil Ultimate Team 1987 162,0 - 7 7
2. 146 Zuzana Hořejší Sportcentrum Cheb 1990 163,5 - 9 9
3. 196 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 153,0 - 15 15

Bodyfitness nad 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 - 6 6
2. 99 Vivien Kruse Target Team 2002 165,5 - 10 10
3. 109 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 14 14
4. 79 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 20 20
5. 124 Sandra Kučerová LaKu Bodybuilder Team 200 165,0 - 27 27
6. 180 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 28 28
7. 198 Dagmar Podhrazská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 - 35 35

Bodyfitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 - 5 5
2. 79 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 11 11
3. 129 Lenka Suchopárová Fitness Factory Jihlava 1977 165,0 - 16 16
4. 180 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 19 19
5. 196 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 153,0 - 24 24
6. 198 Dagmar Podhrazská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 - 30 30

Bodyfitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 5 5
2. 100 Pavla Opatřil Ultimate Team 1987 162,0 10 10

 

 

Bikiny fitness do 160 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 5 5 10
2. 176 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 11 14 25
3. 87 Tereza Vincze Padera Gym 1996 151,0 16 15 31
4. 52 Monika Martínková SK PEPA centrum Opava 1996 159,0 16 19 35
5. 83 Dita Láblerová Dream Gym Mladá Boleslav 1996 156,0 28 25 53
6. 106 Sandra Mosiurczáková Fitness Corso 2001 153,5 29 28 57
7. 143 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 33 - 33
8. 193 Markéta Lasáková Sportcentrum Cheb 1984 158,5 40 - 40

Bikiny fitness do 165 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 186 Karolína Judasová Target Team 1998 165,0 - 5 5
2. 185 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5 - 12 12
3. 152 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 - 20 20
4. 115 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 - 21 21
5. 162 Lucie Dvořáčková Yamamoto Czech 1998 165,0 - 22 22
6. 98 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 - 28 28
7. 192 Aneta Černeková Sportovní klub U Sliwki 1996 165,0 - 34 34

Bikiny fitness do 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 166 Alice Klinkeová Target Team 1996 166,0 7 6 13
2. 170 Patricie Zavřelová Spartan Gym Praha 2000 165,5 13 13 26
3. 137 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 15 15 30
4. 171 Jana Tomanová Spartan Gym Praha 1983 168,5 16 16 32
5. 111 Denisa Baštecká Target Team 1993 167,5 25 26 51
6. 173 Tereza Ikriová Extrifit Club 1988 170,0 28 28 56
7. 130 Kateřina Vlčková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1987 169,5 35 - 35
8. 122 Kristýna Švrčková Extrifit Club 1998 169,0 40 - 40
9. 94 Barbora Vltavská T&M Olympia Fitness Praha 1988 166,5 45 - 45

Bikiny fitness nad 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 163 Anna Denemarková SK Fiala´s Gym 1998 171,0 10 8 18
2. 118 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5 13 12 25
3. 108 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 15 15 30
4. 114 Aneta Znamenáčková Spartan Gym Praha 1997 170,5 20 20 40
5. 93 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 20 23 43
6. 174 Nela Sejtková Spartan Gym Praha 1990 172,0 28 28 56
7. 172 Zlata Mrázková Mega Fitness Praha 2001 171,5 40 - 40
8. 126 Kristina Havlíková Synergy Club 1994 171,0 40 - 40
9. 60 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 41 - 41
10. 92 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 49 - 49

Bikiny fitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 5 5 10
2. 115 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 14 13 27
3. 171 Jana Tomanová Spartan Gym Praha 1983 168,5 17 17 34
4. 15 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 17 19 36
5. 143 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 24 24 48
6. 88 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 27 27 54
7. 130 Kateřina Vlčková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1987 169,5 37 - 37
8. 132 Simona Nováková Tietzová Fitness při CVČ Most 1974 163,5 42 - 42
9. 92 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 46 - 46
10. 191 Michaela Pustková Fit Park Ostrava 1981 172,5 49 - 49
11. 193 Markéta Lasáková Sportcentrum Cheb 1984 158,5 52 - 52

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 8 8
2. 186 Karolína Judasová Target Team 1998 165,0 9 9
3. 166 Alice Klinkeová Target Team 1996 166,0 15 15
4. 163 Anna Denemarková SK Fiala´s Gym 1998 171,0 18 18

 

Wellness fitness

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 121 Kateřina Morawcová Spartan Gym Praha 1988 169,5 10 9 19
2. 13 Markéta Härtl Sportcentrum Cheb 1990 158,0 10 13 23
3. 102 Tereza Žišková Kubík fitness Ostrava 1995 164,0 12 15 27
4. 125 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 19 16 35
5. 1 Jitka Neuwirthová Dream Gym Mladá Boleslav 1997 164,0 30 24 54
6. 136 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 34 29 63
7. 175 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 34 - 34
8. 134 Lenka Ptáčníková SK Fiala´s Gym 1995 165,5 35 - 35
9. 138 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 172,5 45 - 45
10. 123 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 47 - 47
11. 148 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 58 - 58
12. 142 Tereza Bednářová Fit Park Ostrava 1989 164,0 61 - 61
13. 67 Jana Sládečková SK Fiala´s Gym 1987 156,5 62 - 62

 

Wellness fitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 41 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 5 5 10
2. 119 Nikol Mrštná Fitness při CVČ Most 1984 159,5 13 14 27
3. 123 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 17 17 34
4. 81 Olga Prázová Toro Gym Vysoké Mýto 1986 159,0 18 18 36
5. 175 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 28 23 51
6. 107 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 30 28 58
7. 29 Lenka Stehlíčková Padera Gym 1983 171,5 33 - 33
8. 67 Jana Sládečková SK Fiala´s Gym 1987 156,5 39 - 39

 

Fit páry

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 161 Jana Tomanová/Lukáš Krása Spartan Gym Praha 1983/1989 - 6 6
2. 113 Kristýna Švrčková/Aleš Novák Extrifit Club/Fine Fitness Pardubice 1998/1988 - 12 12
3. 188 Tereza Jakubičková/Jakub Mik Mixgym Fitness Liberec/M-Style Fitness 2000/1994 - 13 13
4. 165 Kristýna Šohajová/Roman Paulík Padera Gym/Fitness Institut Klub 1997/1994 - 20 20
5. 10 Barbora Vltavská/Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1988/1971 - 25 25

 

Physique mužů do 174 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 165 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 - 9 9
2. 168 Adam Wellart Target Team 1995 170,0 - 11 11
3. 161 Lukáš Krása Spartan Gym Praha 1989 172,0 - 11 11
4. 112 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,5 - 22 22
5. 117 Filip Posadovský Fitness při CVČ Most 1996 171,0 - 23 23
6. 116 Petr Blahůš T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1984 167,5 - 31 31
7. 128 Jan Minarčík SF7 Team 1995 168,5 - 34 34

Physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 57 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 - 11 11
2. 199 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 - 11 11
3. 103 Petr Žůček Mega Fitness Praha 1996 175,5 - 13 13
4. 140 Marek Bulva Target Team 1986 175,0 - 17 17
5. 188 Jakub Mik M-Style Fitness 1994 176,0 - 24 24
6. 89 David Hradil Fitness při CVČ Most 1991 175,0 - 29 29

Physique mužů do 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 127 Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň 1991 180,0 11 10 21
2. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 11 12 23
3. 113 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 10 13 23
4. 190 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 18 18 36
5. 178 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 27 27 54
6. 135 David Klimek Gladork Gym (SK Valetudo) 1998 182,0 28 27 55
7. 10 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 179,5 36 - 36
8. 53 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 40 - 40
9. 30 Ivo Bureš TJ Slovácká Slávia 1988 182,0 44 - 44

Physique mužů nad 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 189 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 - 7 7
2. 105 Zdeněk Piekarz Target Team 1995 183,0 - 10 10
3. 167 Bronislav David 4you fitness 1995 187,0 - 12 12
4. 95 Vlastimil Zoubek Sportcentrum Cheb 1987 183,0 - 22 22
5. 177 Štěpán Müller Extrifit Club 1968 182,0 - 25 25
6. 16 Michal Rolínek Sportcentrum Cheb 1975 190,5 - 28 28

Physique mužů masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 97 Lukáš Malý Extrifit Club 1981 181,0 - 7 7
2. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 8 8
3. 10 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 179,5 - 16 16
4. 177 Štěpán Müller Extrifit Club 1968 182,0 - 19 19
5. 16 Michal Rolínek Sportcentrum Cheb 1975 190,5 - 24 24

Physique mužů - absolutní vítěz

<td align="c

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 57 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 9 9
2. 189 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 11 11
3. 127 Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň 1991 180,0 17 17
4. 165 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 19 19
5. 97 Lukáš Malý Extrifit Club 1981

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí