banner

Oddělení

Výrobci

banner

Mistrovství České republiky v kulturistice dorostu a juniorů 2014

 

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2014.

 

Letošní MČR se konalo 30.5.2014 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 

Celkem 7 mladých sportovců z SK PEPA Centrum Opava si vybojovalo právo postupu na vrcholný republikový šampionát. Po mnoha letech jsme nezískali ani jednu medaili. Přesto výsledky byly uspokojivé.

 

 V kategorii staršího dorostu do 18 let do 72 kg si Jakub Pavelek vybojoval 4 místo, když ho od medaile dělil skutečně jen kousek. Ve stejné věkové kategorii ale nad 72 kg se Ondřej Pustka umístil na 5 místě s ještě menším rozdílem na čtvrtého v pořadí.

 

V kategorii juniorské do 23 let si v kategorii bikiny vybojovala Kateřina Krásová 6 místo. V kulturistice do 70 kg jsme měli hned tři zástupce. Nejlépe se vedlo Janu Koukolovi, který vybojoval 5. místo. Matěj Vlček se umístil na 7 místě a Dominik Trkan na místě 8. V klasické kulturistice zabojoval David Gebel a umístil se na 4. místě. Ještě věkem dorostenec Jakub Pavelek se umístil na místě 7. V kategorie physique sei Ondřej Pustka vybojoval místo 8.

 

Přesto, že nám nebyla souzena letos medaile, tak si silný a vyrovnaný tým SK PEPA C.Opava vybojoval skvělé 2. místo mezi nejlepšími kluby v ČR.

 

Extrifit Club

76

SK PEPA centrum Opava

45

TJ Olympia Zlín

32

 

 

 

 

 

Stanislav Pešát   

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium