Lidé ve Fitness PEPA - JIŘÍ JELÍNEK

Milí čtenáři,

další, o kom máte šanci se něco dozvědět je Jiří "Jirka" Jelínek. Veškeré informace pro Vás budou postupně připraveny v sekci FITNESS PEPA - TRENÉŘI A INSTRUKTOŘI. 


JIŘÍ JELÍNEK
Jirka
Spinningu začal využívat od roku 2001 jako tréninkového prostředku aerobního tréninku reprezentantů v triatlonu po OH v Sydney.  Patří ke střední generaci a vytrvalostní sport je součástí jeho životního stylu. Sám dosáhl mnoha sportovních úspěchů.  Byl také účastníkem OH v Athénách jako trenér triatlonu a mnoha závodů ME a MS. Nyní se po 12 letech práce ve vrcholovém sportu vrací do Opavy. V Praze jezdil spinning v centrech YMCA, AXA, R5,  Domyno a dalších. Je certifikovaným instruktorem spinningu a instruktorem fitness – specializace spinning.
Hudba: Hodiny má připraveny vždy dopředu, nemá prostoje s hledáním a vkládáním médií. Lekce se neopakují, v případě dvou za sebou jede vždy na jinou hudbu. Vlastní bohatý hudební archiv a mnoho již odzkoušených spinningových tréninků .
Náročnost: Lekce nejsou rozhodně určeny pro začátečníky, ale i těm se dokáže věnovat. Pojetí lekce se blíží cyklistice. Jednotlivé bloky jízdy jsou sestaveny tak, aby splňovaly zásady tréninku. Hodinu vede klidně, pouze motivačně povzbuzuje, chválí, obecně opravuje chyby a doporučuje   Snaží se jezdit stylově podle zásad spinningu a být klientům vzorem.


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium