Grand Prix Ostrava 2014 - výsledky


 

           Grand Prix Ostrava 2014

                    - výsledky

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny soutěže v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen, která se konala v sobotu 15. listopadu v klubu Rock & Roll Garage v Ostravě. Přímý přenos ze soutěže sledovalo na internetu rekordních 8.550 diváků!


 

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 52 Lukáš Váhala Nový Jičín 1996 6 3 10 13
2. 62 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 8 9 18 27
3. 58 Maroš Balog Slovensko 1997 7 12 18 30
4. 92 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 11 11 22 33
5. 4 Roman Hýbl Zábřeh na Moravě 1996 12 11 26 37
6. 27 Viktor Jurák Fit - K.O. Staré Město 1996 16 14 26 40
7. 59 Michal Komprda Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1997 21 - - 21
8. 72 Jan Polášek Brno 1996 24 - - 24

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let do 75 kg

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 2 Adam Szöllösy Hardcore Gym Fontána 1991 3 3 6 9
2. 9 Ondřej Krkoška Zlín 1991 6 7 12 19
3. 70 Petr Strnad Šumperk 1991 10 8 22 30
4. 42 Robin Grenar Valašské Meziříčí 1995 13 13 24 37
5. 45 Daniel Švach Valašské Klobouky 1992 16 15 28 43
6. 58 Maroš Balog Slovensko 1997 13 13 32 45
7. 53 Jiří Benda Extrifit Club 1993 21 - - 21
8. 7 Dominik Hora Fitness Gym Vrábel 1994 23 - - 23
9. 85 Tomáš Souček Praha 1992 27 - - 27

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let nad 75 kg

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 1 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 3 5 6 11
2. 83 Filip Orel Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991 9 9 18 27
3. 96 Čeněk Fajkus Ostrava 1991 9 9 18 27
4. 82 Karel Šnajdr Fulnek 1991 10 9 24 33
5. 44 David Horňáček T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1994 12 12 24 36
6. 80 Lukáš Vrábel Naparia Bodybuilding Team 1991 18 18 36 54
7. 14 Lukáš Sedlařík Fitness AVE Přerov 1994 22 - - 22
8. 64 Matěj Grygar Jakubčovice 1991 23 - - 23
9. 54 Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava 1991 27 - - 27

 


 

 

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 73 David Želina T&M Olympia Fitness Praha 1984 5 4 8 12
2. 2 Adam Szöllösy Hardcore Gym Fontána 1991 4 6 10 16
3. 1 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 9 8 16 24
4. 78 Miloš Nedoma Brno 1988 12 12 24 36
5. 76 Michal Barnošák Bodyland Fitness Ostrava 1987 15 15 30 45

 

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 67 Jakub Sehnal Bodyland Fitness Ostrava 1973 3 3 6 9
2. 40 Marek Vérosta Brankovice 1980 7 7 12 19
3. 37 Vilém Kotásek No Limits Krnov 1978 9 9 18 27
4. 48 Jaroslav Drobek Sportovní klub Slavia Orlová 1977 10 10 24 34
5. 36 Jiří Fibingr Hardcore Gym Fontána 1976 16 15 30 45
6. 89 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1975 16 16 36 52
7. 55 Jaroslav Planka Zátor 1968 22 - - 22
8. 3 Václav Král SK PEPA centrum Opava 1984 23 - - 23
9. 77 Jan Hrabal Hammer Strength Fitness 1978 26 - - 26

 


 

Absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / město
1. 73 David Želina T&M Olympia Fitness Praha

 


 

Kondiční physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 13 Lukáš Wojtyla Třinec 1996 4 4 8
2. 79 Lukáš Bartošek Brno 1989 5 5 10
3. 16 David Olchava Fit - K.O. Staré Město 1997 11 10 21
4. 57 Martin Šincl Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 10 11 21
5. 81 Martin Holý Hammer Strength Fitness 1984 14 15 29

 

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 66 Martin Blažek SK Moog Brno 1987 5 5 10
2. 88 Filip Tkáč Slovensko 1995 8 8 16
3. 32 Marek Kuchajda Ostrava 1987 11 11 22
4. 8 Marek Heryán Brno 1990 12 11 23
5. 26 Robert Tekeli Havířov 1986 17 12 29
6. 95 Matěj Haft Hardcore Gym Fontána 1995 17 18 35
7. 41 Jaroslav Vrzáček Fitness Factory Jihlava 1989 24 - 24
8. 86 Jan Koběluš Uherské Hradiště 1993 27 - 27
9. 68 Erik Goga Karviná 1988 28 - 28
10. 47 Jaroslav Levák Fitness Centrum Jalex 1995 30 - 30
11. 67 Karel Zeman Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1984 31 - 31
12. 93 Jakub Urgács Havířov 1989 32 - 32
13. 63 Martin Tichý Mohelnice 1992 34 - 34
14. 61 Tomáš Guzdek Ostrava 1988 37 - 37
15. 65 Lukáš Bernatík Hulín 1991 40 - 40
16. 22 Michal Bečvář Ostrava 1989 46 - 46

 

 


 

 

Kondiční bodyfitness

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 6 Michaela Hrubá Mišmaš Fitness Brno 1984 3 3 6
2. 18 Lucie Iblová Kadaň 1980 7 7 14
3. 24 Karolína Bělohlávková Choceň 1987 9 8 17
4. 85 Milada Konvičková SK Radoch Ostrava 1972 12 12 24

 

 


 

Kondiční bikiny fitness do 165 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 38 Alena Svobodová Extreme Fitness Kroměříž 1982 5 5 10
2. 17 Veronika Kohutová Hardcore Gym Fontána 1992 11 8 19
3. 87 Veronika Wisiorková Havířov 1989 12 9 21
4. 35 Eva Halodová Uherské Hradiště 1988 10 11 21
5. 39 Karolína Čermáková Fitnesscentrum Duna 1995 10 15 25
6. 49 Lenka Procházková Mariánské Lázně 1984 15 14 29
7. 91 Lenka Sloupská KSK Jalex Team Krnov 1987 21 - 21
8. 25 Klára Strouhalová No Limits Krnov 1993 23 - 23
9. 74 Kateřina Kostiková BBK Fitness Sokol Znojmo 1977 24 - 24

Kondiční bikiny fitness nad 165 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 31 Monika Koždoňová T&M Olympia Fitness Praha 1987 4 5 9
2. 56 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 7 7 14
3. 5 Petra Caisová Frenštát pod Radhoštěm 1993 10 9 19
4. 94 Kristýna Schön Extreme Fitness Kroměříž 1992 12 11 23
5. 15 Martina Bečičková TJ Valašské Meziříčí 1985 16 13 29
6. 34 Markéta Fuksová Fitness Factory Jihlava 1996 16 16 32
7. 10 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993 20 - 20
8. 20 Klára Macháčková SK PEPA centrum Opava 1994 24 - 24
9. 51 Aneta Baďurová SK PEPA centrum Opava 1978 26 - 26
10. 84 Eva Vyhlídalová Praha 1988 28 - 28