GP Velká Bíteš 2022

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny GP Velká Bíteš 2022.

Bodyfitness

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 56 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5   4 4
2. 14 Jana Patzelt Švehlová Empire Fitness 1975 159,0   5 5
3. 75 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0   9 9
4. 1 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0   12 12
5. 50 Kateřina Michalčíková Irongym Kyjov 1975 160,5   15 15

 

 

Bikiny fitness juniorek do 169 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 10 Martina Pospíšilová Prostěfitko 2001 160,0   3 3
2. 74 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5   9 9
3. 27 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0   10 10
4. 17 Tereza Šeflová Yamamoto Czech 2001 149,5   11 11
5. 47 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0   13 13

Bikiny fitness juniorek nad 169 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 5 Veronika Pekařová Spartan Gym Praha 2003 172,0   3 3
2. 19 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5   6 6
3. 42 Klára Řiháková Toro Gym Vysoké Mýto 2002 171,0   10 10
4. 36 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5   11 11

Bikiny fitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 55 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0   3 3
2. 76 Simona Nováková Tietzová Fitness při CVČ Most 1974 163,0   6 6

Bikiny fitness do 162 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 10 Martina Pospíšilová Prostěfitko 2001 160,0   3 3
2. 38 Monika Martínková SK PEPA centrum Opava 1996 159,0   6 6
3. 63 Veronika Valachovičová Spartan Gym Praha 1994 161,5   11 11
4. 27 Tereza Podroužková Fit - K.O. Staré Město 2000 162,0   12 12
5. 55 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0   12 12
6. 17 Tereza Šeflová Yamamoto Czech 2001 149,5   15 15

Bikiny fitness do 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 9 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5   3 3
2. 62 Monika Prnková Yamamoto Czec 1998 168,0   7 7
3. 74 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5   10 10
4. 36 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5   13 13
5. 47 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0   14 14
6. 34 Michaela Hurytová Padera Gym 1995 166,0   18 18

Bikiny fitness nad 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 5 Veronika Pekařová Spartan Gym Praha 2003 172,0   3 3
2. 89 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5   6 6
3. 19 Sarah Augstenová Target Team 1999 170,5   9 9
4. 42 Klára Řiháková Toro Gym Vysoké Mýto 2002 171,0   12 12

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 5 Veronika Pekařová Spartan Gym Praha 2003 172,0   3 3
2. 10 Martina Pospíšilová Prostěfitko 2001 160,0   6 6
3. 9 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5   8 8
4. 55 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0   12 12

 

 

Wellness fitness

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 28 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0   4 4
2. 83 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5   6 6
3. 6 Vanda Omastová Target Team 1996 167,5   9 9
4. 53 Alexandra Hradilová SK Morava Kroměříž 2001 163,0   12 12
5. 64 Barbora Šušlíková Gym13 Modřice 1999 163,5   14 14

 

 

Kulturistika masters

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 70 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,5   7 8 15
2. 22 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 85,0   6 10 16
3. 60 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 84,0   11 18 29
4. 18 Jiří Němec T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1958 75,1   5 24 29

Kulturistika mužů do 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 66 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,4   5 10 15
2. 46 Radek Stavinoha SK Morava Kroměříž 1996 70,9   6 10 16
3. 49 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 78,9   8 14 22

Kulturistika mužů nad 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 70 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,5   7 10 17
2. 11 Jakub Telička 4you fitness 1998 93,3   15 14 29
3. 68 Patrik Kollár Slovensko 1999 103,5   10 22 32
4. 69 Karel Benda Extrifit Club 1991 95,3   6 26 32
5. 22 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 85,0   14 20 34
6. 40 Martin Rozumek Fit - K.O. Staré Město 1999 100,2   12 36 48

Klasická kulturistika

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 81 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 72,7   3 6 9
2. 4 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 69,0   8 16 24
3. 13 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 182,0 85,6   11 20 31
4. 16 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,0 95,2   14 22 36
5. 60 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 84,0   11 28 39
6. 29 Michal Houfek MHR Academy 1999 166,5 65,5   18 36 54
7. 33 Miroslav Sojak Gym Blue Sun 2003 183,5 73,6   21 42 63

Kulturistika - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 70 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,5   3   3
2. 81 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 72,7   6   6
3. 66 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,4   9   9

 

Classic physique

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.ce1k.
1. 81 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 72,7   4 8 12
2. 4 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 69,0   8 12 20
3. 12 Pavel Kutlák Kubík fitness Ostrava 2000 182,5 92,8   8 14 22
4. 16 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,0 95,2   15 24 39
5. 13 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 182,0 85,6   10 30 40
6. 73 Slavomír Bilek Slovensko 1996 177,0 78,6   18 36 54

 

Physique juniorů

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 78 Petr Beneš Spartan Gym Praha 2001 170,0   4 4
2. 31 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5   5 5

Physique mužů do 176 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 30 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5   4 4
2. 71 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0   5 5
3. 67 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,5   10 10
4. 51 Tom Quang Gym Flex Mokrá 1995 174,0   12 12
5. 78 Petr Beneš Spartan Gym Praha 2001 170,0   16 16
6. 32 Filip Posadovský Fitness při CVČ Most 1996 171,0   17 17

Physique mužů nad 176 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 3 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0   3 3
2. 61 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0   7 7
3. 72 Adrián Zvarík Slovensko 1996 186,5   8 8
4. 31 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5   13 13
5. 8 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5   15 15
6. 25 Jakub Mik M-Style Fitness 1994 178,0   17 17

Physique mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 3 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0   3 3
1. 30 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5   6 6
1. 78 Petr Beneš Spartan Gym Praha 2001 170,0   9 9

 

Fitness dívek

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 44 Kristýna Suchánková Fitness AVE Přerov 2011   3 3 6
2. 2 Lucie Černotíková Fitness AVE Přerov 2008   6 6 12

 

Fitness juniorek

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 26 Tamara Běhalová Fitness AVE Přerov 2007   3 4 7
2. 35 Bohdana Srovnalová Fitness AVE Přerov 2007   8 5 13
3. 58 Anna Marie Kutějová Fitness AVE Přerov 2004   7 9 16


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí