Fitness dětí ve fitness PEPA


               FITNESS DĚTÍ VE FITNESS PEPA

Je sice začátek srpna, ale konec prázdnin se pomalu blíží. Hlavně pro děti...začne škola, a spousta rodičů začne přemýšlet, co se svou ratolestí ve volném čase. V dnešní době plné počítačů, fast foodů, a dalších rizikových faktorů hrozí, že nám děti lenoší, přibírají na váze a nejsou pomalu schopné podat žádný sportovní výkon. Možná mnozí z Vás neví, že ve fitness Pepa probíhá 2krát týdně trénink fitness dětí, pod vedením zkušené paní trenérky Andrei Černochové, a za vydatné pomoci trenéra Honzy Štěpánka. Je to úspěšný sportovní oddíl SK PEPA...jen tak pro zajímavost máme mistryni Moravy a Slezska ve fitness dětí-kat.dívky v r.2011, 1. místo na Mistrovství ČR ve stejné kat. v r. 2011, dále 2.místo na Mistrovství ČR opět v kat. dívky v roce 2012, a titul mistr Moravy a Slezska ve fitness dětí kat. chlapci v r.2012, a 3.místo na Mistrovství ČR taktéž v kat.chlapci v r.2012.

Trénovat se začne opět od září, takže pokud budete mít zájem, přihlašte své děti. Máme zde děti ve věku od 6 do 15 let. Tréninky probíhají 2krát týdně, a to vždy ve středu odpoledne a v sobotu ráno. Před závody se pak trénuje i 3krát týdně.


Spousta rodičů našich dětí, tráví čas čekáním na ně cvičením v našem fitness. Je to pro některé jediná volna chvilka, kdy si v klidu mohou zasportovat a udělat něco pro sebe. Zacvičí si, dají si po cvičení saunu a pak si v klidu můžou vypít kávu, než jejich ratolesti docvičí. Jak děti, tak i rodiče odcházejí příjemně unavení, a s úsměvem na tváři spokojeně domů. Buď na dobrou večeři, nebo ještě lepší oběd.... :-)


  
Mistrovství Moravy a Slezska 2012
1.místo ve fitness dětí v kat.chlapci-Vojtěch Král(SK PEPA Centrum Opava)

  

Mistrovství České republiky 2012 
2.místo ve fitness dětí v kat.dívky-Kristina Kubáňová(SK PEPA Centrum Opava) 

 

 

 

 

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium