Oddělení

Výrobci

CZECHIA - PRO Elite Pro

Promotéři soutěžě p.Stanislav Pešát a p.Jan Kubík připravili 3 kategorie pro profesionální sportovce a do nich vložili na odměny nezkutečných 14 000 EU.
V kategorii Bikiny startovalo 20 závodnic, kdy všechny mají za sebou vítězství na evropských, světových a Diamont cup soutěžích.
Rozhodčí měli neuvěřitelně těžkou úlohu umosněnou světovým podiem a profesionálním osvětlením.
Vítězství na Czechia - Pro suvereně získal fantastický Jan kuzněcov z Ruska. Byla to zkutečně nesmírně těžká a vyrovnaná kategorie, se kterou můžeměřit pouze Arnold Clasic, o to více je ceněné 3. místo Marina Mocany z ČR. Určitě mimořádnou postavou byla Lenka Myslivcová, které těsně unikla finálová 5.
Čerstvá vítězka Diamont cup Radka Komenčáková se umístila na fantastickém 10. místě a vítězka Diamont Cap 2018 Veronika Zemanová skončila
na 15. místě v kateg. Body fitness.Tato kategorie se nesla v ohromném souboji mezi světovou hvězdou Andreou Ondrojovičovou a mladou českou závodníci Terezou Linhartovou. Obě jsou nositelky nádherně simetrické postavy.

CZECHIA - PRO  Elite Pro

2019-06-12
Svátek kulturistiky a fitness profesionálů proběhl v Ostravar Aréně 8.6.2019

zpět

Promoteři soutěže p.Stanislav Pešát a p.Jan Kubík připravili 3.kategorie pro profesionální sportovce a do nich vložili na odměnách nezkutečných 14000 EU.

V kategorii Bikiny startovalo 20 závodnic, kdy všechny mají za sebou vítězství v evropských, světových a Diamont Cup soutěžích. Rozhodčí měli  neuvěřitelně těžkou úlohu umocněnou světovým podiem a profesionálním osvětlením.

Vitězství na Czechia pro suvereně získal fantastická Yana Kuzněcova z Ruska. Byla to zkutečně nesmírně těžká a vyrovnaná kategorie, se kterou se může měřit pouze Arnold Clasic, o to víc je ceněné 3. místo Marina Mocanu z ČR. Určitě mimořádnou postavou byla Lenka Myslivcová, které těsně unikla finálová pětice. Čerstvá vítězka Diamont Cup Radka Kameničková se umístila na fantastickém 10. místě. Loňská vítězka Diamont Cup 2018 Veronika Zemanová zkončila na 15. místě v kateg. Body fitness.                    Kategorie Body fitness Pro se nesla v ohromném souboji mezi světovou hvězdou Adéla Ondrojovičovou a mladou českou závodnici Terezou Linhartovou. Obě disponují nádhernou simetrickou postavou. Na Ostarvu si Terezka připravila  poněkud jemnější a né tak ostrou připravenost, která se nakonec ukázala jako ideální forma a dokázala Adélu porazit.  Vynikající 5.místo vybojovala Aneta Ebstejnová jako čerstvá vítězka Diamont Cap Ostrava, 8.místo vybojovala Margita Říčarová.

Samozřejmě nejvíce zajímavá kategorie pro diváky je kategorie Elite Pro open muži. O to více, že v této kateg. nastoupilo hned 5 českých profíku.    1.místo obsadil loňský vítěz a dosud v profíkách neporažený Michal Křižánek ze Slovenska. Jeho obrovitost mu zajistila vítězství, přestože nebyl            ve 100% formě. Naopak na 2. místě Jan Turek byl připravený ,, na prach", 3.místo vybojoval už dlouhé roky skvělý Tomáš Kašpar,                          který daleko za sebou nechal 3 násobného Andrease Kolodziejczyka z Polska. Dále v této kategorii vybojoval 5.místo skvělý Aleš Bursa                             před fantastickým Andrejem Malnikovem, který zcela naprosto podcenil přípravu pokožky.                                                                                         Na svém prvním startu mezi profesionaly se umístil Josef Furín na 9. místě.

Martin Dajč na 10. místě, který, ať se to někomu líbí nebo ne, má suveréně nejlepší dispozice ze všech, jen  musí být o mnoho tvrdší.                 Celkově všechny kategorie probíhaly za vynikajíci sportovní atmosféry.