O nás


FITNESS PEPA v srdci Opavy!

Fitness VSTUP
Jsme českou společností, která provozuje Fitness PEPA v Opavě.


FILOSOFIE
 

Chcete změnit svůj životní styl? Chcete se cítit a vypadat skvěle?


- s námi jste na cestě profesionality a zkušeností.
- profesionální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí.Cardio
- probuďte v sobě vášeň pro zdravý životní styl.
- každý den pomáháme lidem změnit život k lepšímu.
- dotáhněte do konce svá rozhodnutí.


V nově postaveném fitness centru o rozloze 1 000 m2 si najdete svůj oblíbený způsob pohybu během 362 dnů v roce a 15 hodin denně. Ve vzdušném a klimatizovaném prostředí máme cardio zónu s 6 běžeckými pásy, elipticaly, rotopedy a steppery. Čeká na Vás  fitness zóna  vybavena moderními stroji firmy Grün Sport, Hammer, Life Fitness, TRX systémem a mnoho dalšího. Spinning studio nabízí lekce pro začátečníky i pokročilé vedené nej zkušenějšími instruktory. V aerobic studiu si můžete vybrat cvičení na míčích, fit pro ženy s doktorkou fyzioterapie, kolektivní cvičení, kruhové cvičení, zumbu, bosu nebo populární kondiční box pro všechny.  Dobře víme, že nejen fyzická aktivita, ale i relaxace je důležitá. Proto má každý v ceně k dispozici infrasaunu, která jsou v pánské i dámské šatně. V solárním studiu Shark si báječně odpočinete a naberete sluneční energii. Chcete vědět více o opalování - čtěte www.solaria-shark.cz
Fitnesss
V průběhu cvičení si dopřejte iontové a carnitinové nápoje mnoha chutí. A po tréninku poseďte u kávy a vychutnejte účinné a lahodné proteinové nápoje, kdy načerpáte energii a správnou výživu pro růst a regeneraci. Doplňte svůj jídelníček o zdravé energetické a chuťově úžasné tyčinky.
Naproti Fitness PEPA se nachází dětský koutek. Velkou výhodou jsou podzemní garáže. Samozřejmostí je připojení k internetu a fitness časopisy.
Specializujeme se na zdravou a sportovní výživu, která je důležitou součástí našeho sortimentu. Nabízíme eshop kde se zaměřujeme zvláště na vysoce efektivní a zároveň zcela legální složení schválené Ministerstvem zdravotnictví.
Vybrat si můžete vše co se fitness týče. Výživu, doplňky, nářadí, činky, posilovací stroje. Svou objednávku si můžete vyzvednou přímo na baru Fitness PEPA a ušetřit tak za platby spojené se zasíláním.
Máme skvělé ceny pro mládež a hlavně pro seniory nad 63 let.
Filosofie Fitness PEPA je jednoznačná – finanční pobídka
pro aktivní seniorský věk.
 

S Fitness PEPA jste zdraví, sebevědomí, odpočatí, spokojení a na cestě k zdravému a úspěšnému životního stylu. 


Jsme přesvědčeni o tom, že  v našem Fitness PEPA Solárium
docílíte všeho, pro co jste se rozhodli a budete se zde cítit příjemně.
Nejlepší investice je přece investice do sebe a svého zdraví!


HISTORIE
 

Fitness PEPA má nejdelší profesionální tradici v České republice.
Majitelem je Stanislav Pešát, který byl od roku 1980 předsedou oddílu kulturistiky v Opavě. Od roku 1981 předsedou Severomoravské kulturistiky. Od roku 1994 předsedou Moravským a od roku 1998 prezidentem Svazu kulturistiky a fitness ČR. 
Společnost Fitness PEPA byla založena v roce 1990. V tom roce jsme otevřeli své první fitness na Zimním stadionu v Opavě. Na stejném místě jsme provozovali fitness PEPA plných 22 let. V průběhu jsme vlastnili další fitness centra. Ve Vítkově u Opavy, na Nákladní ulici v Opavě a ve Víceúčelové Hale Opava.
Spinning
V prosinci 2012 jsme se přestěhovali do samotného srdce Opavy. Dnes sídlíme v novém obchodním centru Breda & Weinstein. Tady jsme otevřeli moderní a veliké Fitness PEPA.

Od roku 1978 pořádáme dnes nejstarší soutěž v Evropě - Grand Prix PEPA Opava. v kulturistice a fitness.

Uspořádali jsme mnoho různých mistrovských soutěží.
V ČR se uspořádalo několik ME a MS. 1992 - ME Ostrava, 1997 - MS Praha, 2000 - MS Brno, 2002 - MS Brno, 2004 - MS Opava, 2006 - MS Ostrava, 2008 - MS Plzeň. Všechny tyto soutěže uspořádal majitel Fitness PEPA St.Pešát.  

Provozujeme oddíl kulturistiky a fitness, který patří v 50 leté historii k nejúspěšnějším klubům v ČR. Každým rokem přivádíme na soutěžní podia talentované závodníky a vychovali jsme mnoho úspěšných sportovců.  

A tímto výčtem ještě zdaleka nekončíme...

 


 

 

 

 

 

 


 

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium