Zákulisí Mistrovství Moravy a Slezska 2013

Zákulisí Zákulisí
Jedna z posledních kontrol před Mistrovstvím Moravy a Slezska ve Fitness PEPA. (vlevo) Zajímavé foto se povedlo - Nikola Raida mě zdraví mezi svými kamarády z pódia. 
Zákulisí Zákulisí
Závistivý Dominik mi zkazil fotku s našimi děvčaty. (vlevo) Milan Klein se připravuje na své vystoupení.
Zákulisí Zákulisí
Nikol (vpravo) při vyhlášení vítězů.                                    Kluci mají krásnou fotku v zákulisí s profesionálním závodníkem Honzou Kubíkem, který startoval také za náš SK PEPA.
Zákulisí Zákulisí
Vyfotili jsme kluky s Bavaria Fitness v sedě Jonáš, vpravo Matěj Lebeda, mezi nimi Jiří Týn, majitel Bavaria Fitness. (vlevo) Honza musel ukázat, že má větší trapézy než absolutní mistr republiky z r. 2012 René Gorol, který měl exhibiční vystoupení.
Zákulisí Zákulisí
Bývalý závodník Michal Víteček přišel do Frenšátu jako vedoucí závodníků pomoct našemu oddílovém kolegovi Martinu Šrubařovi (fotografie vpravo), který ve Frenšátě žije a pořádal své první závody v životě. Jako vždy jsem Martina vprovokoval aby mi předvedl své ještě stále neuvěřitelné bicepsy.
Zákulisí Zákulisí
Kuba Prchal se svým trenérem a majitelem fitness Jalex Krnov Jardou Mlčkem (vlevo). Dva nejúspěšnější závodníci Mistrovství Moravy a výborní kamarádi a soupeři - Kuba Prchal a Dominik Stříbný.
Zákulisí Zákulisí
Borci SK PEPA v zákulisí. (vlevo) René a Dominik dělají blbosti. (vpravo)
Zákulisí Zákulisí
Tady už je to lepší.                                                           Nejsme tady všichni, ale fotka to není špatná.
Zákulisí Zákulisí
Matěji, tak se nestyď a přiště v tom finále budeš.                 Honzo i v zákulisí se chovej slušně.
Zákulisí Zákulisí
Trochu nešťastný Martin, protože nezaujal svou letošní formou rozhodčí se svou milou přítelkyní (vlevo). Před čtrnacti dny jsem se poprve setkal s Nikol, která přemýšlela do budoucna o soutěžení. Po kontrole její postavy jsem ji navrhnul aby startovala na Mistrovství Moravy a domů jsme vezli bronzovou medaili.
Zákulisí Zákulisí
Vyfotil jsem naše jak z boku sledují exhibici Reného Gorola (vlevo). A foto na závěr - bratr Martina Šrubaře, Standa Pešát, Jan Kubík, hlavní rozhodčí Jiří Rohan a dole René Gorol a Martin Šrubař.

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí