Výsledky závodníku SK Pepa Opava na Grand Prix Pepa 2013 a HI-TEC Nutrition GP Čelákovice

Na letošním 35. ročníku Grand Prix PEPA startovali za náš klub SK Pepa 4 závodníci, respektive dva závodníci a dvě závodnice.
V kategorii Kulturistika do 80 kg nás reprezentoval Jakub Vrábel. Obsadil pěkné 5. místo. Jakub byl trochu zklamaný z umístění, ale uznal, že forma závodníků v jeho kategorii byla na velice vysoké úrovni. Jakubovi se podařilo vyladit formu a o týden později startoval na HI-TEC Nutrition v Čelákovicích, kde skončil na 3. místě a tím úspěšně zakončil letošní soutěžní rok. Dalším závodníkem byl v kategorii Masters nad 40 let František Vincourek, který se po 13 letech vrátil na závodní pódium. 14 dní před GP se stal Mistrem světa v silovém trojboji. Ještě v pátek před GP Pepa  odjel svou kamionovou trasu v šest  hodin večer, a pak už rychle do Opavy, aby v sobotu mohl závodit. Jeho finálová forma nebyla zdaleka stoprocentní, přesto udělal radost hlavně sobě a velikou taky Standovi Pešátovi, který s ním spolupracuje více jak 20 let. Jeho 6. místo bylo dobrým umístěním.
Bikiny fitness, tak se nazývá kategorie, ve které nás reprezentovaly hned dvě závodnice Simona Vicherková a Nikola Jánská.
Pro Simonu to byly úplně první závody, které absolvovala, tudíž na místě byla značná nervozita znát. V její kategorii bylo neuvěřitelných třicet závodnic z celého světa.Ty se nakonec rozdělily do třech výškových kategorií a nejlepší tři z každé kategorie postoupily do super finále. Simona nestačila na ostřílené soupeřky a umístila se na osmém místě. Další víkend Simona také startovala v Čelákovicích již s menšími zkušenostmi po GP, a obsadila úžasné 4. místo v kategorii Bikiny fitness, kde ji scházely jen dva body na bronzovou medaili. Simona je se svými letošními závody spokojená a šťastná. Celé to pro ní je podle jejich vlastních slov zábava a je moc ráda za takovou zkušenost.
Nikola Jánská před samotným GP absolvovala ještě závody v Brně, kde se umístila na skvělém 8. místě také v kategorii Bikiny fitness. Nikol se na GP umístila v drtivé konkurenci na 9. místě, a o týden později v Čelákovicích na 8. místě. Pro Nikolu to byl první závodní rok, během kterého nabrala spoustu zkušeností a je odhodlaná na sobě ještě více pracovat a příští závodní rok nastoupit na pódium jako zkušená závodnice.                                 Nikola Jánská na GP Fitness BrnoSimona Vicherková a Jakub Vrábel na Večeru vítězůSimona Vicherková,Martin Kurka,Nikola JánskáSimona Vicherková na prezentaciFrantišek Vincourek na Večeru vítězůSimona Vicherková a Nikola Jánská na HiTech Nutrition GP ČelákoviceNikol Jánská,Jakub Vrábel a Simona VicherkováTomáš Kašpar a Jakub Vrábel zákulisí GP PepaNikol Jánská a Simona Vicherková zákulisí GP PepaNikol Jánská a její fanoušciNikola Jánská na GP Fitness BrnoSimona Vicherková na HiTech Nutrition GP ČelákoviceFrantišek VincourekJakub Vrábel na GP Pepa