Výsledky Grand Prix PEPA Opava 2012


KULTURISTIKA MUŽI DO 80 KG

Umístění Start. číslo Jméno Klub Rok nar. 1.
kolo
2. kolo 3. kolo Celkem
1. 13 MALECKI Karol Polsko 1983 3 4 6 13
2. 67 RŮŽIČKA Miloš SK Morava Kroměříž 1977 9 9 14 32
3. 85 VRÁBEL Jakub SK PEPA Centrum Opava 1975 7 7 18 32
4. 87 NAVRÁTIL Martin Fitcentrum Assen 1986 11 12 22 45
5. 47 FAFLÍK Jiří FC SKP Ústí n. L. 1948 15 15 30 60

 

 


KULTURISTIKA MUŽI DO 90 KG

Umístění Start. číslo Jméno Klub Rok nar. 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1. 7 POTOCKI Jakub Polsko 1971 3 3 6 9
2. 10 DEMO Nikola Chorvatsko 1979 6 6 12 18
3. 89 TRUSKAUSKAS Andrius Litva 1984 9 9 18 27
4. 93 BODLÁK Milan Fc Aura Plzeň 1952 12 12 24 36

 


KULTURISTIKA MUŽI NAD 90 KG

Umístění Start. číslo Jméno Klub Rok nar. Hmotnost 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem finále
1. 77 KOLODZIJECZYK A. Polsko 1975 113,8 4 3 8 11
2. 139 FURIC Antonio Chorvatsko 1979 96,7 7 6 12 18
3. 42 MICKUS Arvydas Litva 1972 100,9 8 10 18 28
4. 25 ADAMISKI Adam Polsko 1976 98,1 12 13 24 37
5. 81 MUZO Michal Holandsko 1986 104,5 15 14 30 44
6. 136 BARTOSZ Guran Polsko 1975 104,5 18 18 36 54 

KLASICKÁ KULTURISTIKA MUŽI

Umístění Start. číslo Jméno Klub Rok nar. 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem finále
1. 22 VRBANČIĆ Dražen Chorvatsko 1972 4 6 6 12
2. 104 PEŠKE Petr Klub kult. Ostrava 1982 5 4 12 16
3. 141 TREFIL Lukáš SK PEPA Centrum Opava 1988 9 7 18 25
4. 19 HELM Manuel Rakousko 1981 12 12 24 36
5. 59 PIRALIC Zlatko Chorvatsko 1969 15 14 28 42
6. 29 SERESHIT-ATRIAN Nima Rakousko 1985 18 18 36 54


MASTERS MUŽI

Umístění Start. číslo Jméno Klub Rok nar. 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem
1. 42 MICKUS Arvydas Litva 1972 3 6 4 10
2. 7 POTOCKI Jakub Polsko 1971 6 12 5 17
3. 93 BODLÁK Milan FC Aura Plzeň 1952 9 18 9 27
4. 47 FAFLÍK Jiří FC SKP Ústí/Labem 1948 12 24 16 40


BODYFITNESS ŽENY - I

1. 80 MARCINKUTÉ Renata Litva 1985 3 3   6
2. 115 ŠALAŠEVIČIUTE Vilma Litva 1980 9 9   18
3. 102 RUSAN Eva Chorvatsko 1980 10 10   20
4. 137 RAČIENE Vilma Litva 1977 10 10   20
5. 143 YARO - KONIECKA Beata Polsko 1966 15 15 X 30
6. 124 HLAVOVÁ Pavlína MD Fit. Lanškroun 1986 17 17 X 34
7. 12 PŘÍVAROVÁ Kamila Fitcentrum Gym 1975 21 21 X 42
8. 154 KALAŠOVÁ Tereza HIT Fitness Flora Prah. 1991 24 24 X 48
 




BIKINY



FITNESS DĚTÍ - DÍVKY I



FITNESS DĚTÍ - DÍVKY II



FITNESS DĚTÍ - DÍVKY FINÁLE



FITNESS DĚTÍ - CHLAPCI
 


ROZHODČÍ  

Hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov, Praha
Sekretář: Ing. Václav Pospíšil, Opava

1 - Jan Kubík, Ostrava 
2 - R. Bimba, Litva
3 - Jiří Rohan, Kopřivnice
4 - Rinaldas Čestnatis, Litva
5 - Martin Šembera, Bohumín
6 - Naďa Siser, Chorvatsko
7 - Tomáš Dluhoš, Ostrava


 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium