Výsledky Grand Prix PEPA 2021


BIKINY FITNESS - MASTERS

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 46 Dali Radu Rakousko 1986 159,0 - 4 4
2. 45 Veronika Müllerová Česká republika 1985 174,0 - 7 7
3. 47 Ausrine Mocejuniene Litva 1983 171,5 - 8 8
4. 48 Petra Müller Slovensko 1983 162,0 - 12 12

Vítězky v kategorii Bikiny fitness masters



BIKINY FITNESS DO 166 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 114 Patrycja Kazmierczak Polsko 1994 160,5 4 4 4
2. 110 Aiste Urbonaviciute Litva 1998 161,0 7 8 8
3. 113 Alexandra Hirčová Česká republika 1996 163,0 10 9 9
4. 115 Markéta Martinásková Česká republika 1999 161,0 17 14 14
5. 119 Aneta Vrábelová Česká republika 1998 163,0 10 14 14
6. 117 Martina Sletsjoee Česká republika 1987 160,5 17 18 18
7. 120 Dali Radu Rakousko 1986 159,0 21 - 21
8. 109 Michaela Chaloupková Česká republika 2000 164,0 24 - 24
9. 116 Beata Pepera Polsko 1991 161,0 28 - 28
10. 118 Ewa Gulik Polsko 1992 164,5 29 - 29
11. 111 Aneta Černeková Česká republika 1996 165,0 33 - 33
12. 112 Ildiko Szvoboda Mercedesz Maďarsko 2003 164,0 35 - 35

Vítězky v kategorii Bikiny fitness do 166 cm


BIKINY FITNESS DO 172 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 126 Kady Parnaku Estonsko 1987 168,0 - 4 4
2. 123 Kristýna Pauříková Česká republika 1993 167,0 - 5 5
3. 121 Tereza Kovaříková Česká republika 2000 171,0 - 11 11
4. 128 Anna Wroblewska Polsko 1990 167,0 - 12 12
5. 127 Marta Piatas Polsko 1988 170,0 - 13 13
6. 122 Anna Hargitay-Schmidt Maďarsko 1995 168,0 - 15 15
7. 124 Szabina Hasznos Maďarsko 1991 170,5 - 21 21
- 125 Markéta Ungrová Česká republika 1998 170,0 - - -

Vítězky v kategorii Bikiny fitness do 172 cm


BIKINY FITNESS NAD 172 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 134 Dovile Paulaviciute Litva 1996 176,5 3 3 3
2. 132 Theresa Oesterreich Německo 1994 180,0 7 7 7
3. 130 Sára Hrubá Česká republika 2004 172,5 8 9 9
4. 136 Jana Remiasova Slovensko 1996 174,0 11 10 10
5. 129 Kristýna Berná Česká republika 1997 179,0 17 15 15
6. 131 Veronika Müllerová Česká republika 1985 174,0 18 18 18
7. 135 Michaela Pancuskova Slovensko 1996 178,0 19 - 19
8. 133 Tereza Vymětalíková Česká republika 1994 178,0 24 - 24

Vítězky v kategorii Bikiny fitness nad 172 cm


BIKINY FITNESS - SUPERFINÁLE

 

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 134 Dovile Paulaviciute Litva 1996 176,5 3 3
2. 123 Kristýna Pauříková Česká republika 1993 167,0 6 6
3 126 Kady Parnaku Estonsko 1987 168,0 10 10
4. 132 Theresa Oesterreich Německo 1994 180,0 11 11
5. 40 Tereza Kovaříková Česká republika 2000 171,0 16 16
6. 38 Sára Hrubá Česká republika 2004 172,5 17 17
7. 114 Patrycja Kazmierczak Polsko 1994 160,5 22 22
8. 113 Alexandra Hirčová Česká republika 1996 163,0 23 23

  Vítězky v kategorii Bikiny fitness - Superfinále   Vítězky v kategorii Bikiny fitness - Superfinále


FIT MODEL ŽEN

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 57 Barbora Labudová Slovensko 1998 165,0 3 4 7
2. 59 Ausrine Mocejuniene Litva 1983 171,5 8 5 13
3. 58 Petra Müller Slovensko 1983 162,0 7 8 15

Vítězky v kategorii Fit model žen


zpět

Výsledky Grand Prix PEPA 2021

V sobotu 30.10.2021 se ve Slezském divadle v Opavě uskutečnil 43. ročník Grand Prix PEPA. Kromě závodníků z Česka se zůčastnilo i mnoho ze zahraničí.

Níže se můžete podívat na výsledky jednotlivých kategorií.


KULTURISTIKA JUNIORŮ

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 10 Lukáš Rejholec Česká republika 1998 82,3 - 6 4 10
2. 8 Ladislav Holeš Česká republika 1998 85,6 - 12 9 21
3. 11 Domantas Sunokas Litva 1998 91,9 - 18 5 23
4. 9 Václav Onderka Česká republika 2000 87,1 - 24 12 36

Vítězové v kategorii Kulturistika juniorů


KULTURISTIKA MASTERS 40 - 49 LET 

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 84 Zbyněk Ceradský Česká republika 1975 91,0 - 6 4 10
2. 86 Giuseppe Celico Německo 1981 84,5 - 12 6 18
3. 85 Robert Kaczmarek Polsko 1976 86,5 - 18 8 26
4. 82 Richard Bílík Česká republika 1979 86,0 - 26 13 39
5. 87 Vladimír Platzek Česká republika 1975 97,6 - 30 16 46
6. 86 Vilém Kotásek Česká republika 1978 79,5 - 34 16 50

Vítězové v kategorii Kulturistika masters 40 - 49 let


KULTURISTIKA MASTERS NAD 50 LET

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 91 Sebastian Szmyt Polsko 1971 95,0   6 3 9
2. 92 Mariusz Balazinski Polsko 1970 85,5   12 6 18
3. 89 Petr Jach Česká republika 1970 92,0   20 12 32
4. 88 Pavel Brožek Česká republika 1970 96,7   22 10 32
5. 90 Vladimír Semerád Česká republika 1953 85,0   28 14 42

Vítězové v kategorii Kulturistika masters nad 50 let


KULTURISTIKA MUŽŮ DO 80 KG

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 64 Jan Pítr Česká republika 1996 70,7 - 6 3 9
2. 62 Jan Novobilský Česká republika 1991 75,5 - 12 8 20
3. 61 Matjaz Cvetko Slovinsko 1992 79,9 - 18 10 28
4. 60 Vilém Kotásek Česká republika 1978 79,5 - 24 10 34
5. 63 Jan Štrunc Česká republika 1992 74,7 - 30 14 44

Vítězové v kategorii Kulturistika mužů do 80 kg


KULTURISTIKA MUŽŮ DO 90 KG

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 67 Lukáš Rejholec Česká republika 1998 82,3 5 8 5 13
2. 72 Giuseppe Celico Německo 1981 84,5 7 18 7 25
3. 70 Rok Tomazin Slovinsko 1982 88,9 8 18 9 27
4. 69 Mariusz Balazinski Polsko 1970 85,5 11 18 9 27
5. 75 Sebastian Kosinski Polsko 1989 89,7 18 30 16 46
6. 74 Haris Eidukas Litva 1994 88,3 19 36 17 53
7. 73 Robert Kaczmarek Polsko 1976 86,5 20 - - 20
8. 19 Davorin Kejzar Slovinsko 1977 83,6 21 - - 21
9. 71 Piotr Styczynski Polsko 1992 87,5 28 - - 28
10. 68 Zanas Stankevicius Litva 1994 87,4 30 - - 30
11. 65 Ladislav Holeš Česká republika 1998 85,6 33 - - 33
12. 66 Jan Souček Česká republika 1996 84,7 36 - - 36


Vítězové v kategorii Kulturistika mužů do 90 kg


KULTURISTIKA MUŽŮ NAD 90 KG

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 81 Maciej Kieltyka Polsko 1985 114,2 - 6 3 9
2. 79 Patryk Barnas Polsko 1996 98,7 - 12 6 18
3. 77 Sebastian Szmyt Polsko 1971 85,0 - 16 9 25
4. 78 Pavel Pánek Česká republika 1981 103,1 - 24 13 37
5. 80 Vladimír Platzek Česká republika 1975 97,6 - 30 14 44
6. 76 Michal Herman Česká republika 1988 103,5 - 36 18 54

Vítězové v kategorii Kulturistika mužů nad 90 kg


KULTURISTIKA MUŽŮ - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.celk.
  67 Lukáš Rejholec Česká republika 1998 82,3 6 4 10
  72 Giuseppe Celico Německo 1981 84,5 14 7 21
  81 Maciej Kieltyka Polsko 1985 114,2 16 11 27
  64 Jan Pítr Česká republika 1996 70,7 28 10 38
  70 Rok Tomazin Slovinsko 1982 88,9 26 14 40
  62 Jan Novobilský Česká republika 1991 75,5 36 18 54
  61 Matjaz Cvetko Slovinsko 1992 79,9 42 21 63

   Vítězové v kategorii Kulturistika mužů - superfinále       Vítězové v kategorii Kulturistika mužů - superfinále

KLASICKÁ KULTURISTIKA

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 13 Ondřej Hlinka Česká republika 1997 185,5 91,0 6 8 4 12
2. 16 Jan Novobilský Česká republika 1991 172,5 75,5 5 10 8 18
3. 18 Domantas Sunokas Litva 1998 186,0 91,9 8 18 7 25
4. 15 Domantas Cemerka Litva 1996 169,0 69,5 11 22 13 35
5. 12 Richard Bílík Česká republika 1979 179,0 86,0 15 32 16 48
6. 20 Erikas Aleksandravicius Litva 1994 186,0 92,6 18 34 15 49
7. 21 Ignas Geryba Litva 1989 192,0 95,6 21 - - 21
8. 17 Václav Onderka Česká republika 2000 182,5 87,1 24 - - 24
9. 14 Pavel Brožek Česká republika 1970 188,0 96,7 28 - - 28
10. 137 Oliver Rusnák Česká republika 1999 180,5 86,0 29 - - 29

Vítězové v kategorii Klasická kulturistika


CLASSIC PHYSIQUE

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 24 Ondřej Hlinka Česká republika 1997 185,5 91,0   6 3 9
2. 23 Zanas Stankevicius Litva 1994 178,0 87,4   12 6 18
3. 25 Matija Jakobovic Chorvatsko 1998 180,0 83,8   18 9 27
4. 22 Marek Brabec Česká republika 1993 173,5 80,2   26 14 40
5. 138 Oliver Rusnák Česká republika 1999 180,5 86,0   28 13 41
6. 26 Vladimír Platzek Česká republika 1975 185,5 97,0   36 18 54

  Vítězové v kategorii Classic Physique      Vítězové v kategorii Classic Physique


MISCULAR PHYSIQUE

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 7 Tomas Petrenas Litva 1992 188,5   - 3 - 3
2. 6 Petr Sedláček Česká republika 1989 181,0   - 6 - 6

Vítězové v kategorii Miscular Physique


PHYSIQUE JUNIORŮ

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 5 Lukas Selemonas Litva 1999 176,0 - 3 3
2. 1 Alexandr Hartman Česká republika 1999 170,5 - 7 7
3. 4 Matěj Večerek Česká republika 1998 175,5 - 11 11
4. 3 Pavel Štika Česká republika 1998 168,0 - 12 12
5. 2 Lukáš Lálo Česká republika 2001 177,0 - 12 12

Vítězové v kategorii Physique Juniorů


PHYSIQUE MUŽŮ DO 174 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 98 Mariusz Gurynowicz Polsko 1994 172,0 - 3 3
2. 94 Alexandr Hartman Česká republika 1999 170,5 - 7 7
3. 93 Svyatoslav Konyk Česká republika 1993 172,0 - 8 8
4. 95 Pavel Štika Česká republika 1998 168,0 - 12 12
5. 96 Jakub Kvapil Česká republika 1988 168,0 - 16 16
6. 97 Zdeněk Zatloukal Česká republika 1974 172,5 - 17 17

Vítězové v kategorii Physique JUNIORŮ DO 174 CM


PHYSIQUE MUŽŮ DO 178 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 102 Jan Drobena Česká republika 1996 174,5 - 4 4
2. 101 Tomasz Kieliszek Polsko 1993 177,0 - 8 8
3. 100 Matěj Večerek Česká republika 1998 175,5 - 10 10
4. 103 Lukas Selemonas Litva 1999 176,0 - 11 11
5. 99 Patrik Lebr Česká republika 1992 177,5 - 15 15
6. 104 Rohallah Noorestani Německo 1992 175,0 - 16 16

Vítězové v kategorii Physique mužů do 178 cm


PHYSIQUE MUŽŮ NAD 178 CM

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 106 Sandi Opresnik Slovinsko 1994 185,5 - 5 5
2. 108 Karel Mareš Česká republika 1987 179,5 - 5 5
3. 107 Radim Gala Česká republika 1993 179,5 - 7 7
4. 105 Zdeněk Brabec Česká republika 1997 190,5 - 12 12

Vítězové v kategorii Physique mužů nad 178 cm


PHYSIQUE MUŽŮ - SUPERFINÁLE

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 102 Jan Drobena Česká republika 1996 174,5 5 5
2. 106 Sandi Opresnik Slovinsko 1994 185,5 6 6
3. 101 Tomasz Kieliszek Polsko 1993 177,0 9 9
4. 98 Mariusz Gurynowicz Polsko 1994 172,0 11 11
5. 103 Lukas Selemonas Litva 1999 176,0 19 19
6. 94 Alexandr Hartman Česká republika 1999 170,5 20 20
7. 100 Matěj Večerek Česká republika 1998 175,5 20 20
8. 93 Svyatoslav Konyk Česká republika 1993 172,0 21 21
9. 108 Karel Mareš Česká republika 1987 179,5 24 24

   Physique mužů - superfinále   Physique mužů - superfinále


PHYSIQUE ŽEN

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 27 Simoneta Sipkovska Slovensko 1978   - 6 3 9
2. 28 Martyna Binderyte Litva 1974   - 12 6 18

Vítězky v kategorii Physique žen


BODYFITNESS

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 31 Gabriela Hejná Česká republika 1999 165,0 - 3 3
2. 32 Marina Kecman Chorvatsko 1984 166,0 - 6 6
3. 33 Edita Klausová Česká republika 1978 155,0 - 10 10
4. 35 Julie Nemravová Česká republika 1995 146,5 - 12 12
5. 34 Hana Peňová Česká republika 1973 171,5 - 13 13
6. 29 Petra Dittrichová Česká republika 1985 155,0 - 18 18
7. 30 Jurgita Sciukiene Litva 1983 180,0 - 21 21

Vítězky v kategorii Bodyfitness


WELLNESS FITNESS

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 55 Anamaria Medak Chorvatsko 1999 168,0 4 4 4
2. 56 Lara Santini Chorvatsko 1997 168,5 8 5 5
3. 51 Michaela Krajčová Česká republika 1997 164,0 12 9 9
4. 54 Anamaria Basrak Chorvatsko 1995 161,5 8 12 12
5. 49 Kristýna Flídrová Česká republika 1997 172,0 15 15 15
6. 50 Tatiana Eremina Rusko 1980 172,0 19 18 18
7. 52 Dominika Wolczyk Polsko 1995 172,5 21 - 21
8. 53 Tereza Žišková Česká republika 1995 164,5 22 - 22

Vítězky v kategorii Wellness fitness


BIKINY FITNESS JUNIOREK

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 40 Tereza Kovaříková Česká republika 2000 171,0 3 3 3
2. 38 Sára Hrubá Česká republika 2004 172,5 7 6 6
3. 39 Aiste Urbonaviciute Litva 1998 161,0 11 11 11
4. 42 Markéta Martinásková Česká republika 1999 161,0 11 13 13
5. 37 Goda Butaite Litva 2002 168,0 12 14 14
6. 43 Aneta Vrábelová Česká republika 1998 163,0 18 17 17
7. 36 Michaela Chaloupková Česká republika 2000 164,0 21 - 21
8. 41 Ildiko Szvoboda Mercedesz Maďarsko 2003 164,0 24 - 24
9. 44 Markéta Ungrová Česká republika 1998 170,0 27 - 27

Vítězky v kategorii Bikiny fitness juniorek




zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium