PROMĚNA ŽEN II. - část třetí

Proměna žen II, část třetí

Dneska byl pro nás pro všechny důležitý den. Všechny tři ženy šly na váhu, proběhla vizuální kontrola, nezbytné focení a dlouze jsme diskutovali o dodržování a úskalích dosavadních stravovacích návyků (jídelníčku).

Dneska byl pro nás pro všechny důležitý den. Všechny tři ženy šly na váhu, proběhla vizuální kontrola, nezbytné focení a dlouze jsme diskutovali o dodržování a úskalích dosavadních stravovacích návyků (jídelníčku). Autor: DENÍK

9.6.2014 00:21

Dneska byl pro nás pro všechny důležitý den. Všechny tři ženy šly na váhu, proběhla vizuální kontrola, nezbytné focení a dlouze jsme diskutovali o dodržování a úskalích dosavadních stravovacích návyků (jídelníčku).

 
 
 

Jsme překvapeni, jak důsledně všechny ženy dokázaly díky poctivosti ve cvičení a dodržování stravy snížit svou hmotnost. Výrazný úbytek od 5 do 8,5 kilogramu je naprosto nečekaný. Taky úbytek obvodů u měřených partií je výrazný.

Byli jsme natolik spokojeni z jejich dosavadními výsledky, ke kterým také přispěl náš profesionálně stanovený dietní program a trénink, podložený letitými zkušenostmi, že jsme za odměnu při dnešní konzultaci připravili malé překvapení v podobě jednoho kopečku sorbetové ovocné zmrzliny. Dlouho jsme neviděli někoho, kdo s takovou chutí si tuto dobrůtku vychutnal.

Děvčata si tuto chvilku maximálně labužnicky užila. Nyní je čeká další etapa – změna v jídelníčku. Díky zlepšení fyzické kondice a posílení všech svalových partií dostanou nové, poněkud náročnější tréninky. 1x týdně přibude aerobní aktivita ve formě bosu, spinningu, cvičení na trampolínách nebo kruhového tréninku.

Ze zkušeností předpokládáme, že další snižování hmotnosti bude pomalejší, ale přesto může být nadále výrazné. Děvčata mají výraznou podporu celého Fitness PEPA a spolu s jejich vůli a odhodláním se těšíme na další výsledky. Jak si ženy vedly, můžete ostatně posoudit sami na výsledcích.

Tamara

S paní Tamarou je to trochu složitější, a proto jsme překvapeni, že bez pár dekagramů shodila 5 kg. Výrazně se u ní zlepšila fyzická aktivita. Velmi dobře dodržuje kardio aktivitu – jedná se o svižnou chůzi na běhacím páse a vhodný základní trénink na posilovacích strojích.

Tamara Vrbická, 52 let, žena v domácnosti, nesportovec
  před po
váha 70,8 kg 65,95 kg
obvod stehna 65 cm 60 cm
obvod pasu 99 cm 87 cm
obvod boků 106 cm 100 cm

Romana

U paní Romany je obdivuhodné její striktní dodržování a ohromná zodpovědnost jak k jídelníčku, tak k tréninku. 8,5 kg snížení váhy může být příkladem pro všechny, kteří mají výmluvy, jak to nejde.

Romana Šindelková, 35 let, administrativní pracovnice, rekreační sportovec
  před po
váha 81,90 kg 73,30 kg
obvod stehna 74 cm 68 cm
obvod pasu 84 cm 77 cm
obvod boků 121 cm 114 cm

Jarmila

Z našeho pohledu to má nejsložitější paní Jarmila, a to vzhledem k normálně fungující rodině s malými dětmi, nesnadnému dojíždění za prací a následné dojíždění do Fitness PEPA. Také u ní při dodržování pravidelnosti ve stravování došlo k výraznému úbytku na váze, a to 6 kg.

Jarmila Ježová, 27 let, mateřská dovolená, nesportovec
  před po
váha 81,90 kg 76,45 kg
obvod stehna 78 cm 67 cm
obvod pasu 97 cm 91 cm
obvod boků 118 cm 109 cm

Ženy se dozvěděly, jakou mají pleť a jak se o ni starat

.

Pleť paní Tamary je na první pohled vysušená, bez života, postrádá jas a objevují se již první vrásky. Klientka si stěžuje na nepříjemné pnutí jak během dne, tak během noci. Důležitá je každodenní péče o pleť a důkladné čištění pleti jak ráno, tak večer, včetně důkladného odlíčení. Suchá pleť potřebuje výživu a hydrataci, proto je třeba se o pleť starat jak během dne, tak během noci.

Pro ranní péči doporučujeme vyčištění pleti vyživujícím odličovacím mlékem, abychom pleť zbavili nečistot, a pak dokončit čištění vyživující pleťovou vodou. Důležité je nezapomenout na denní a noční péči, ideálně při použití vyživujícího krému 24h.

Paní Jarmila, stejně jako paní Romana, měla pleť normální až smíšenou a relativně bezproblémovou. Pouze na nose byly vidět rozšířené póry. Klientky jsou se svou pletí spokojeny, ale občas mají pocit nedostatečné hydratace. Opět je velmi důležité její čištění. To je základ u každého typu pleti, jde o prevenci proti stárnutí pleti a významná součást péče o ni.

Pokud má klientka málo času, může při čištění pleti použít hydratační micelární vodu, která pleť velmi dobře vyčistí a zklidní. Pokud je času více, klientce doporučíme vyčištění obličeje hydratačním čisticím gelem. Po každém čištění, opět ranním i večerním, je třeba nanést následnou péči.

„Novinkou jsou tzv. séra, která pečují o pleť, vyživují ji a doplňují tak denní péči. Sérum se rychle vstřebává a denní péči je možné nanést ihned po jeho nanesení. Pro normální a smíšenou pleť doporučujeme intenzivní omlazující sérum Elixir 7.9 pro mladší pleť, nebo sérum proti stárnutí pleti Anti-Age Global pro starší pleť," upozorňuje na novinku Jana Zajíčková.

Typ pleti určí naše poradkyně ve všech obchodech Yves Rocher. Po nanesení séra je pak ideální nanést hydratační denní gel nebo krém na den a noc, záleží na pocitech klientky. Ošetření pleti je ideální doplnit oční péčí – ať už použitím Roll-onu proti kruhům a váčkům pod očima z řady Elixir 7.9, který oživí pohled, Roll-onu na vrásky kolem očí z řady Serum Vegetal, který pohled rozjasní, nebo péče proti vráskám z řady Anti-Age Global, jež pleť kolem očí omladí.

Když sportovní vybavení, tak z Intersportu

.

Intersport je jedním z největších prodejců sportovního vybavení na světě. Na trhu je již 50 let. Každý z nás má v sobě sportovního ducha. Sport jde ruku v ruce se zdravým životním stylem. Pokusme se společně udělat první krok a změnit nudný a stereotypní životní styl a obohatit ho něčím novým a zajímavým.

V prodejně Intersportu Breda & Weinstein Opava naleznete širokou sportovní nabídku světových značek, ale i značek, které koupíte výhradně jen v síti prodejen Intersportu. U nás najdete širokou škálu fi tnessového, běžeckého, outdoorového a cyklo vybavení. Nabídka plavek a plaveckých doplňků je pro vás také již připravena.

Tým proškolených pracovníků vám vždy rád poradí a pomůže při výběru. Vážíme si věrnosti našich zákazníků. Staňte se naším zákazníkem a čerpejte celoročně exkluzivní nabídky, které jsou připravovány jen pro vás. Celý kolektiv prodejny Intersport přeje účastnicím další úspěchy v započaté cestě k dobré fyzické kondici a krásné postavě.

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium