PROMĚNA ŽEN II. - část první

Proměna žen II, část první

Představujeme vám Romanu, Tamaru a Jarmilu. Tři ženy, které se rozhodly se svým životem něco udělat.

Představujeme vám Romanu, Tamaru a Jarmilu. Tři ženy, které se rozhodly se svým životem něco udělat. AutorNÍK

V sérii článků Vás postupně seznámíme s třemi ženami, které byly vybrány do dalšího projektu Proměny.

Ve Fitness PEPA jsme se ujali té nejvážnější části, a to je zásadní změna ve stravování a intenzivní trénink ve fitness. Sledujte spolu s námi postupně jak se děvčatům bude dařit. Níže si přečtete úvodní článek ve velmi sledovaných novinách Deník.


Představujeme vám Romanu, Tamaru a Jarmilu. Tři ženy, které se rozhodly se svým životem něco udělat.

 
 
 

Utváření sebevědomí každé ženy začíná ráno v momentě, když se podívá do zrcadla. Naše tři odvážné čtenářky se rozhodly odraz v něm změnit k lepšímu. A my budeme celou jejich cestu sledovat až do konce července, kdy projekt skončí. Zahajujeme Proměnu žen II. Dočtete se o ní co tři týdny v našem týdeníku Region.

O tom, že proměna tří žen a dvou mužů v loňském roce byla velkým úspěchem nejen pro ně samotné, není pochyb. Proč se tedy nepustit do dalšího „boje"?

V měsících duben až červenec bude obchodní a společenské centrum Breda & Weinstein nápomocno třem ženám rozdílného věku a postavy v tom, aby změnily proporce své figury, naučily se správným stravovacím návykům, věnovaly se sportovním aktivitám, které jim vyhovují, a ve finále zvolily atraktivní módní outfit, obuv, make-up a účes, jež podtrhnou jejich krásu.

Neobešli bychom se bez obchodních partnerů, jejichž podpora je zásadní. Dohledu nad stravou a sportovními aktivitami se chopí opět Fitness PEPA, SPAR doporučí vhodné potraviny. Nejnovější módní trendy navrhne prodejna C&A, Reserved, Mohito, Cropp a House, sportovní oblečení a vybavení poskytne Intersport.

O make-up a účes se postará kadeřnictví KLIER a kosmetika Yves Rocher a atraktivní šperky klenotnictví DARA budou třešinkou na dortu. Celou proměnu a zejména tipy na outfity a novinky ze světa módy sledujte na novém fashion blogu www.bredafashionblog.com.

.

..klikněte pro zvětšení..


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium