PROMĚNA ŽEN II. - část čtvrtá

Proměna žen II, část čtvrtá

S oblečením z House se budete cítit jako v New Orleans.

S oblečením z House se budete cítit jako v New Orleans. Autor: DENÍK

27.6.2014

Všechny účastnice našeho projektu Proměna žen II. mají před sebou horké letní měsíce. Proto možná bude pro ně obtížnější se donutit v tomto počasí ke cvičení.

Výsledek ale bude stát za to, zvláště kdýž pak na sebe natáhnou plavky a zjistí, že si už nemusí nevzhledné faldíky nenápadně zakrývat rukou. Kromě aktivního cvičení je ale pro ně důležité se držet i vyváženého jídelníčku. Hlavní přitom není pouze to, z čeho se skládá, ale aby se ženy stravovaly pravidelně.

Pokud tohle zvládnou, mají půl úspěchu v kapse. A na krásnou postavu patří krásné oblečení. To si pak mohou vybrat například z letních kampaní obchodů s oděvy Cropp nebo House.

S oblečením z House se budete cítit jako v New Orleans.

S oblečením z House se budete cítit jako v New Orleans

Naše nová kampaň jaro/léto 2014 od House je v plném proudu! Tentokrát jsme ji fotili v New Orleansu a navazuje na atmosféru hudby a pořádnou dávku jedinečného stylu. Naši modelové projížděli městem, seznamovali se s novými lidmi a hledali módní a hudební inspiraci.

Naše značka se chce ještě více zaměřovat na hudbu a její temperament, proto bude v letošním roce sponzorovat nejenom koncerty, ale i hudební festivaly, které k létu neodmyslitelně patří.

Fotografie z celé kampaně si můžete prohlédnout na www.house.pl/cz/cz/.

 

 

 

.Letní kampaň Croppu je inspirována námořnickým stylem

Letní kampaň Cropp 2014 se fotila na Tchajwanu, horkém a exotickém ostrově, kde se nechala inspirovat námořnickým stylem, sportem a sexy střihy. Hitem letošního léta je džínovina, košile bez rukávů nebo minišortky.

Dámská kolekce byla tvořena s důrazem na ženskost a podtržení jejího sex-appealu, pánská kolekce je plná plavek, kšiltovek a brýlí ve stylu fi lmu Top Gun.

Fotografie z úspěšné kampaně si můžete prohlédnout na našich stránkách www.cropp.com.

Stanislav Pešát radí: Chceme-li se cítit dobře, je třeba se pokusit o změnu

.

 

 

 

Jedním z nejdůležitějších faktorů, ovlivňujících naše zdraví, je způsob našeho stravování. Pro naprostou většinu z nás platí, že zdraví není výsledkem náhody. Se skladbou stravy souvisí až 90 % současných onemocnění.

Mnozí si už určitě vyzkoušeli, že závislost na jídle je jedním z nejsilnějších návyků, i proto není pro většinu z nás jednoduché ze dne na den vyměnit knedlíky a vepřovou pečeni za celozrnný chléb, luštěniny či zeleninu.

Chceme-li však v budoucích letech skutečně žít, cítit se dobře, radovat se z pohybu, stojí za to se o tuto změnu postupně pokusit. Začněte s přípravou den předem, naplánujte si, co budete jíst v kolik hodin, a toto jídlo si připravte do přepravek.

Jedná se o pravidelný příjem minimálně pětkrát až šestkrát menšího množství potravy a hlavně se vyvarovat přejídání.

Naše děvčata ze soutěže ,,proměny" tuto část zvládly velmi dobře. Nyní mají jídelníček obohacený o přípravky doplňkové stravy. Aminokyseliny BCAA, pro regeneraci a L-carnitin s kombinací s dalšími funkčními látkami podporujícími spalování zásobních tuků.

Poslední večerní jídlo bylo nahrazeno proteinovým koktejlem. Jídelníček je sestavený tak, aby byl bohatý na bílkoviny, vlákninu, minerály, vitamíny a dostatečné množství energie v sacharidech. Zcela nutný pitný režim během celého dne – minimálně dva litry neperlivé vody. Samozřejmě bez poctivého tréninku ve Fitness Pepa nedosáhnete výsledků, které očekáváte.

Všechny doplňky sportovní a zdravé výživy včetně poradenství si můžete i Vy zakoupit v recepci. Finess Pepa za e-shopové ceny, tj. se slevou 10 % a podpořit tak své úsilí.

 

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium