Mistrovství Moravy a Slezska

Přinášíme Vám kompletní výsledky MistrovstMoravy a Slezska mužů a žen 2022, které se konalo v sobotu 16. dubna v Rock & Roll Garage v Ostravě.



Bodyfitness

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 47 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1974 171,0 - 3 3
2. 55 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 6 6
3. 8 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 9 9
4. 15 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 12 12

Bodyfitness

 

Wellness fitness

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 66 Tereza Žišková Kubík fitness Ostrava 1995 164,0 - 3 3
2. 11 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 - 9 9
3. 28 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 - 9 9
4. 43 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 - 9 9
5. 69 Tereza Bednářová Fit Park Ostrava 1989 160,5 - 13 13

Wellness

Bikiny fitness do 160 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 18 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 - 3 3
2. 42 Monika Martínková SK PEPA centrum Opava 1996 159,0 - 7 7
3. 39 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 - 8 8
4. 5 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 158,0 - 13 13
5. 17 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 - 14 14

Bikiny

Bikiny fitness do 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 22 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 - 3 3
2. 62 Aneta Černeková Sportovní klub U Sliwki 1996 165,0 - 6 6
3. 48 Kristýna Švrčková Extrifit Club 1998 169,0 - 10 10
4. 46 Natálie Knesplová Extrifit Club 1992 167,0 - 11 11

Bikiny

Bikiny fitness nad 170 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 60 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 - 4 4
2. 33 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5 - 5 5
3. 19 Lenka Frömlová Fitness AVE Přerov 1987 174,0 - 9 9
4. 10 Michaela Pustková Fit Park Ostrava 1981 172,5 - 12 12

Bikiny

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 18 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 3 3
2. 22 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 6 6
3. 60 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 9 9

Bikiny Absolutní vítězka

Physique mužů do 174 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 26 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 - 3 3
2. 29 Petr Blahůš T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1984 167,5 - 6 6
3. 31 Jan Minarčík SF7 Team 1995 168,5 - 9 9
4. 53 Tomáš Kozák Target Team 1997 173,0 - 12 12

Physique mužů

Physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 65 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 - 3 3
2. 68 Jakub Mik M-Style Fitness 1994 176,0 - 6 6
3. 57 Josef Barák Sportovní klub Zbýšov 1998 175,5 - 9 9

Physique mužů

Physique mužů do 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 21 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 - 3 3
2. 44 Petr Klečka Kubík fitness Ostrava 1990 181,0 - 6 6
3. 59 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 - 9 9
4. 27 Ivo Bureš TJ Slovácká Slávia 1988 182,0 - 12 12

Physique mužů

Physique mužů nad 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 13 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 - 3 3
2. 50 Bronislav David 4you fitness 1995 187,0 - 6 6
3. 58 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5 - 9 9
4. 37 Robin Kott BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 183,0 - 12 12

Physique mužů

Physique mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.celk.
1. 65 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 5 5
2. 13 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 5 5
3. 26 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 9 9
4. 21 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 12 12

Physique mužů absolutní vítěz


zpět

Mistrovství Moravy a Slezska

Classic physique

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3 6 9
2. 36 Lukáš Podpinka Kubík fitness Ostrava 1990 180,0 89,9 7 6 12 18
3. 6 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 97,2 9 9 18 27
4. 3 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,8 12 13 26 39
5. 38 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 83,0 15 14 28 42
6. 1 Lukáš Volf BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 176,5 81,4 18 18 36 54
7. 34 Martin Kuric Target Team 1991 175,0 80,1 21 - - 21
8. 16 Maxmilián Beyer Arny Gym Club Profesional Olomouc 1997 179,0 80,0 24 - - 24

Classic Physique


Klasická kulturistika do 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3 6 9
2. 14 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179,0 83,7 8 8 14 22
3. 72 Adam Chrobák MD Fitness Lanškroun 2000 178,0 79,4 8 10 20 30
4. 32 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 178,0 83,5 12 10 22 32
5. 38 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 83,0 18 15 32 47
6. 64 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 176,0 77,1 17 16 32 48
7. 3 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,8 19 - - 19
8. 34 Martin Kuric Target Team 1991 175,0 80,1 24 - - 24

Klasická kulturistika

Klasická kulturistika nad 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 52 Tomáš Javůrek Hulk Gym Brno 1984 188,5 95,1 - 6 8 14
2. 6 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 97,2 - 7 10 17
3. 73 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 84,3 - 8 20 28
4. 24 Martin Baldrian Powerlifting Hodonín 1994 185,0 83,0 - 10 22 32
5. 4 Jan Kvaltin Irongym Kyjov 1997 181,5 84,3 - 17 32 49
6. 45 Karel Šnajdr Fit Life 24 Hours Ostrava 1991 189,0 83,0 - 16 34 50

Klasická kulturistika


Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3
2. 52 Tomáš Javůrek Hulk Gym Brno 1984 188,5 95,1 6 6

Klasická kulturistika absolutní vítěz


Kulturistika mužů do 70 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 30 Michal Danihel Target Team 1975 68,1 - 3 6 9
2. 25 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 69,8 - 6 12 18

Kulturistika mužů


Kulturistika mužů do 75 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1, 70 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 74,3 - 3 6 9
2. 63 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 73,7 - 8 14 22
3. 67 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 72,0 - 10 18 28
4. 71 Ondřej Kolář Fit - K.O. Staré Město 1991 73,3 - 8 22 30
5. 2 Radek Stavinoha SK Morava Kroměříž 1996 74,1 - 17 28 45
6. 80 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 71,2 - 13 36 49

Kulturistika mužů



Kulturistika mužů do 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 56 Robin Grenar Star fit Kopřivnice 1995 77,2 - 3 6 9
2. 79 René Puczok TJ TŽ Třinec 1995 76,6 - 8 12 20
3. 74 Matěj Špera Powerlifting Hodonín 1994 75,9 - 9 20 29
4. 77 Jakub Lakomý Extrifit Club 1997 79,2 - 10 22 32

Kulturistika mužů


Kulturistika mužů do 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 35 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 82,2 - 4 10 14
2. 49 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 81,5 - 9 14 23
3. 41 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,4 - 14 22 36
4. 78 Erik Goeke TJ Nový Jičín 1990 82,1 - 11 26 37
5. 61 David Koziel TJ TŽ Třinec 1998 89,3 - 12 28 40
6. 7 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 89,1 - 15 34 49
7. 20 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 89,9 - 21 42 63

Kulturistika mužů


Kulturistika mužů nad 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 9 Martin Horký Target Team 1996 101,5 - 3 6 9
2. 23 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 94,8 - 8 12 20
3. 40 Karel Benda Extrifit Club 1991 96,2 - 8 18 26
4. 75 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 94,1 - 9 24 33

Kulturistika mužů


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.celk.
1. 70 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 74,3 4 4
2. 9 Martin Horký Target Team 1996 101,5 5 5
3. 56 Robin Grenar Star fit Kopřivnice 1995 77,2 9 9
4. 35 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 82,2 12 12
5. 30 Michal Danihel Target Team 1975 68,1 15 15

Kulturistika mužů absolutní vítěz


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí