banner

Oddělení

Výrobci

banner

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dětí 2014

 

Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice a fitness dorostu, juniorů a dětí 2014

Závodníci našeho oddílu SK PEPA Centrum Opava opět úspěšně bodovali na letošním mistrovství Moravy a Slezska, které se konalo v nedaleké Ostravě. Letos jsme měli mnoho nových závodníků, kteří hned napoprvé získali cenné kovy.

Velmi překvapil Jakub Pavelek, který v kat. kulturistika st. dorostu do 72kg získal stříbrnou medaili a Bohumil Pfleger v téže kategorii obsadil 4.místo. Dalším úspěšným nováčkem byl Ondřej Pustka, který v kat. kulturistika st. dorostu nad 72kg získal bronz a v kategorii physique obsadil překvapivě 5.místo. Novou soutěžní kategorii bikiny fitness juniorek si vyzkoušela naše dlouholetá závodnice Kateřina Krásová, která si vybojovala skvělé 2.místo.

O další úspěch našich závodníků se postarali Dominik Trkan a Matěj Vlček, kteří se z velmi silné a početné konkurence probojovali do finále a obsadili hodnotné 5. a 6. místo, v kategorii kulturistika juniorů do 70kg.           

Dalším úspěšným nováčkem na soutěži byl David Gebel, který vybojoval úžasné 2.místo v kategorii klasická kulturistika juniorů. I v téhle kategorii jsme měli větší zastoupení, kde dorostenci Jakub Pavelek obsadil 4.místo a Bohumil Pfleger 6.místo.

Jako každý rok, tak i letos jsme měli na soutěži naše nejmenší závodníky v kategorii fitness dětí. Nejlépe se vedlo teprve 8-letému Janu Štěpánkovi, který obsadil skvělou druhou příčku a získal stříbrnou medaili. Děvčatům v zastoupení Veronika Dubová, Marie Krásová a Eliška Palyzová se ve veliké konkurenci moc nevedlo, ale i tak se umístily na 7, 8 a 11 místě.

SK PEPA C. Opava se stal suverénně nejúspěšnějším klubem na Moravě a ve Slezsku z 35 oddílů.

SK PEPA C. Opava           74

TJ Olympia Zlín               35

Fitness AVE Přerov          35 

Všichni závodníci SK PEPA se představí v sobotu 31.5.2014 na Mistrovství České republiky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Děti ve fitness pak v Čelákovicích u Prahy


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium