Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2012

Je neděle ráno a před fitness PEPA v Opavě se pomalu shlukuje parta mladých lidí, většinou oblečených v oranžových tričkách svého sportovního klubu SK PEPA Centrum Opava. Není na tom zase nic tak zvláštního, protože se právě chystají někteří v doprovodu rodičů a přátel, na odjezd do Ostravy, kde budou bojovat o co nejlepší umístění na Mistrovství Moravy a Slezska.

Kolem půl desáté přijíždíme na místo konání a pomalu se chystáme na prezentaci. Někteří si čekání zpříjemňují v zahradní restauraci. Je nádherné počasí, tak se není čemu divit, že posezení na zahrádce je krásným odpočinkem a příjemným zpestřením při čekání.

Je poledne a závody se nám hezky rozjely. I když je v šatnách trošku vydýchaný vzduch a dusno, není to určitě to hlavní, co by všechny borce trápilo nejvíc. Všichni se totiž urputně soustředí na co nejlepší výkon. Je hezké sledovat naše sportovce, i když vyčerpané dietou, jak si dokážou na závodech pomoct, podržet se a vzájemně se povzbudit. Nechybí též pomoc trenérů a přátel, kteří přijeli pomoct ( Petr Čech, Lukáš Trefil, Jirka Novák, Nasťa Zhur, Taťána Zhur, Eva Králová, Martina Týnová, Monika Jelenová, Jana Vostálová, samozřejmě i rodičů, kteří se přijeli podívat ).

Je také hezké sledovat našeho benjamínka Vojtíška Krále ( 5.let ), který si tuto soutěž užívá asi ze všech nejvíce. Samozřejmě je to taky tím, že je to obrovský šoumen a taky, že nemusí držet dietu a dodržovat další přísná pravidla jako ostaní závodníci.

Do finálových bojů se sice neprobojovali všichni sportovci SK PEPA, ale já pevně věřím, že si závody co nejvíce užili a do dalších závodů se budou o to víc snažit, aby svou formu vylepšili.

Naše mladé fitnessky pod vedením trenérky Nasti Zhur, sice nevybojovaly nejlepší umístění, ale můj dojem ze zákulisí byl jednoznačný. Holky se náramně bavily a nervozita na nich nebyla znát. Jsme rádi za jejich přítomnost na tomto klání a velice rádi budeme dál sledovat jejich sportovní kariéru. 

V závěru bych chtěl taky zmínit, že závody to byly hezké, stejně jako celá slunná neděle.

Takže parto, už se všichni těšíme do Rumburka na Mistrovství České Republiky. Doufám, že si to opět všichni takhle příjemně užijeme a Vy si skvěle zazávodíte.

A Vy, kterým se to letos nepovedlo, nezoufejte, příští rok to snad bude lepší, když se do toho pořádně opřete!

Výsledky a fotografie z Mistrovství Moravy a Slezska naleznete v dřívějších článcích. 

P1080627.JPGP1080630.JPGP1080641.JPGP1080637.JPGP1080635.JPGP1080638.JPGP1080633.JPGP1080629.JPGP1080634.JPGP1080642.JPGP1080652.JPGP1080650.JPG

 

 

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium