Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2012 - výsledková listina


Zde naleznete kompletní výsledkové listiny z Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů v kulturistice,fitness a bodyfitness, které se konalo v neděli 27.5.2012 v Ostravském klubu Garage.

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

 

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 33 Radomil Vašík TJ Olympia Zlín 1994 64,9        
2. 18 Adam Klas TJ Valašské Meziříčí 1994 64,5        
3. 30 Tomáš Vlha Jalex Team Krnov 1995 61,3        
4. 3 Jakub Turek SK PEPA centrum Opava 1993 65,0        
5. 36 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 62,4        
6. 62 Filip Jaroš ASK Blansko 1995 65,0        
7. 42 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 59,2        
8. 35 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 63,1        
9. 4 Nikola Raida SK PEPA centrum Opava 1994 62,3        
10. 44 Jiří Judaj SK Slavia Orlová 1997 55,6        

 

 

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 59 Tomáš Maňásek T-Gym Uherské Hradiště 1996 67,3        
2. 51 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 69,8        
3. 2 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 66,8        
4. 19 Vojtěch Jarkuliš SK PEPA centrum Opava 1993 69,8        
5. 38 David Buday Fit Šembi Bohumín 1997 66,8    

 

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

 

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8        
2. 17 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 77,1        
3. 26 Dušan Slavík ASK Blansko 1993 73,7        
4. 50 Wojciech Czudek Fitness Studio Návsí 1994 79,6        
5. 39 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 76,4        
6. 47 Karím Nemrah TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1994 73,7        
  7 Milan Kovalčík SK Slavia Orlová 1995 78,3        
  63 Tomáš Kovář TJ Zbrojovka Vsetín 1995 72,4    

  

Dorostenci - absolutní vítěz

 

p.č.jménoklub / státnar.váh.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8

  

Junioři - kulturistika do 70 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 53 Lukáš Vopálka Fitcentrum Assen Ostrava 1989 64,8        
2. 11 Lukáš Tobolka FC KARO Slavia Havířov 1989 68,5        
3. 1 Martin Juřík SK Přerov 1991 67,7        
4. 40 Martin Kurka SK PEPA centrum Opava 1991 68,3        
5. 3 Jakub Turek SK PEPA centrum Opava 1993 65,0        
6. 36 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 62,4        
  38 David Buday Fit Šembi Bohumín 1997 66,8        
  62 Filip Jaroš ASK Blansko 1995 65,0        
  4 Nikola Raida SK PEPA centrum Opava 1994 52,3      

  

Junioři - kulturistika do 77 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8        
2. 39 Dominik Stříbrný SK PEPA centrum Opava 1995 76,4        
3. 43 Aleš Urbášek Klub rekreačního sportu Uničov 1992 73,2

  

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 37 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 82,4        
2. 8 Denis Štěrba M.D. Posilovna Brno 1991 86,8        
3. 21 Václav Kupka SK Správní chlapi Hlučín 1989 80,6        
4. 28 Jakub Valášek BBK-Fitness Znojmo 1991 93,8        
5. 24 Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín      

 

Junioři - klasická kulturistika

p.č.jménoklub / státnar.výš.váha1.k.2.k.3.k.celk.
1. 29 Tomáš Exner SK Quatro fitness Ostrava              
2. 10 Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991 175 72,7        
3. 17 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 177 77,1        
4. 51 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 178 69,8        
5. 25 Miroslav Čapka Best Fitness Žďár nad Sázavou 1990 183 82,7        
6. 13 Filip Obajtek FC KARO Slavia Havířov 1991 188 79,4        
  9 Michal Hoferik FC KARO Slavia Havířov 1991 174 65,4        
  2 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 172 66,8        
  19 Vojtěch Jarkuliš SK PEPA centrum Opava 1993 178 69,8      

 

Junioři - absolutní vítěz

p.č.jménoklub / státnar.váh.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1

 

Bodyfitness juniorky

p.č.jménoklub / státnar.výš.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 52 Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989          
2. 31 Martina Hrubá ASK Blansko 1991

 

Fitness dětí (dívky)

p.č.jménoklub / státnar.váh.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 64 Kateřina Knápková All stars fitness tým dětí Lužice 2002          
2. 46 Lucie Vagundová All stars fitness tým dětí Lužice 2001          
3. 68 Veronika Srncová All stars fitness tým dětí Lužice 2001          
4. 69 Natálie Dvořáková All stars fitness tým dětí Lužice 2002          
5. 14 Barbora Slavíková All stars fitness tým dětí Lužice 2002          
6. 49 Tereza Králová SK PEPA centrum Opava 1999          
7. 70 Lenka Nejezchlebová All stars fitness tým dětí Lužice 2003          
8. 22 Lucie Dulovcová All stars fitness tým dětí Lužice 2002          
9. 15 Hana Holišová All stars fitness tým dětí Lužice 2004          
10. 65 Natálie Bílíková All stars fitness tým dětí Lužice 2004          
11. 60 Kristýna Kubáňová SK PEPA centrum Opava 2003          
12. 56 Pavla Králová SK PEPA centrum Opava 2000          
13. 66 Andrea Týnová SK PEPA centrum Opava 2000          
14. 48 Pavlína Gožďálová All stars fitness tým dětí Lužice 2005      

  

Fitness dětí (chlapci)

p.č.jménoklub / státnar.výš.1.k.2.k.3.k.celk.
1. 67 Vojtěch Král SK PEPA centrum Opava 2007          
2. 54 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004  

 

 

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium