banner

Oddělení

Výrobci

banner

Mistrovství Moravy a Slezska 2014

 

                                      Mistrovství Moravy a Slezska 2014

 

V sobotu 3. května se v Přerově uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, bodyfitness, physique a bikiny fitness, na kterém nemohli chybět ani závodníci z našeho oddílu SK Pepa centrum Opava. Na soutěž dorazil nebývalý počet závodníků a tomu odpovídalo i množství diváků, které bylo ohromující.

 

 Naši závodníci mistrovství opět ovládli a to v mnoha kategoriích. V kategorii klasická kulturistika nad 180 cm obsadil první příčku Petr Peške se svoji úžasnou formou a působivou sestavou a stal se mistrem Moravy a Slezska. Ve stejné kategorii závodil mladý junior David Gebel, který přes výbornou formu na starší soupeře nestačil a skončil těsně za finálovým umístěním 7mí. V kategorii kulturistika mužů nad 90 kg byl úspěšný Jiří Lasík, který získal krásné druhé místo. I v kategorii kulturistika mužů do 90 kg jsme měli svého zástupce Karla Kretka, který vybojoval se skvělou formou nakonec 3. místo. Svých prvních závodů se zúčastnil 24letý závodník v kategorii kulturistika mužů do 82,5 kg  Václav Vaněk, který vybojoval 8. místo. V kategorii bikiny fitness obsadila 9. příčku na svých prvních závodech naše závodnice Denisa Wewiorová, kterou od finále dělilo pár bodů. Dlouholetá závodnice Kateřina Krásová si letos poprvé zkusila zazávodit mezi ženami a obsadila krásné 6té místo.

 

SK PEPA centrum Opava se umístil ze 49 klubů na druhém místě. A další sobotu bude většina našich borců startovat na MČR v Praze.

 


zpět

Mistrovství Moravy a Slezska 2014

Dne 3. května 2014 proběhne v Přerově od 11 hodin Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice mužů a žen, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014.
Cena celodenní vstupenky je v předprodeji 130,- a na místě 180,-.

Předprodej je taky ve Fitness PEPA v OC Breda v Opavě

 
 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium