Mistrovství Evropy žen a fitness mužů 2012 - Záhřeb, Chorvatsko - výsledky

Fitness žen do 163 cm

      1. Melinda Szabó 

(Maďarsko)
2. Dominika Multaňová (Slovensko)

      3. Olga Volokh 

(Rusko)

      4. Laura Cupsa 

(Rumunsko)
5. Jitka Raclavská (Česká republika)

      6. Yevheniya Subotina 

(Ukrajina)

Fitness žen nad 163 cm

      1. Natalia Nazarenko-Kiivikas 

(Estonsko)

      2. Natalia Chukaeva 

(Rusko)

      3. Oksana Orobets 

(Ukrajina)

      4. Rebeka Gyulay 

(Maďarsko)

      5. Milica Narancic 

(Srbsko)

      6. Kristina Danilovic 

(Srbsko)

Fitness žen - absolutní vítězka

      1. Melinda Szabó 

(Maďarsko)

Fitness mužů

      1. Oleg Anissimov 

(Estonsko)

      2. Fedir Khasalov 

(Ukrajina)

      3. Mariusz Lewandowski 

(Polsko)

      4. Nazar Kharkhun 

(Ukrajina)

      5. Stoleru Alin 

(Rumunsko)

      6. Virna Stefan 

(Rumunsko)

Bikini žen do 163 cm

1. Magdaléna Kažimirová (Slovensko)

      2. Daria Shevchenko 

(Ukrajina)

      3. Heather Schofield 

(Velká Británie)

      4. Ewa Zegan 

(Polsko)

      5. Reka Rajnai 

(Maďarsko)

      6. Inmaculada Gual Cifuentes 

(Španělsko)

Bikini žen do 168 cm

      1. Tanja Canc 

(Slovinsko)
2. Nikola Weiterová (Slovensko)
3. Karina Mozgajová (Slovensko)

      4. Liudmila Diachuk 

(Ukrajina)

      5. Alina Pettke 

(Polsko)

      6. Marina Diaz 

(Francie)

Bikini žen nad 168 cm

      1. Anna Virmajoki 

(Finsko)
2. Jana Majerniková (Slovensko)
3. Vladimíra Krásová (Česká republika)

      4. Elena Guseva 

(Rusko)

      5. Egle Eller-Nabi 

(Estonsko)

      6. Andrea Lackner 

(Rakousko)

Bikini žen - absolutní vítězka

1. Magdaléna Kažimirová (Slovensko)

Kulturistika žen do 55 kg

      1. Liudmila Tuboltseva 

(Rusko)
2. Alena Bošanská (Slovensko)

      3. Raducu Angelica Raluca 

(Rumunsko)

      4. Melinda Zsiga 

(Maďarsko)

Kulturistika žen nad 55 kg

      1. Maryna Alf 

(Ukrajina)

      2. Olga Puzanova 

(Rusko)

      3. Renee Campbell 

(Velká Británie)

      4. Michaela Schmidt 

(Německo)

      5. Malgorzata Dabrowska 

(Polsko)
6. Lucie Limbrunnerová (Česká republika)

Kulturistika žen - absolutní vítězka

      1. Liudmila Tuboltseva 

(Rusko)

Bodyfitness žen do 158 cm

      1. Valentina Mazzola 

(Itálie)

      2. Mari Päkkilä 

(Finsko)

      3. Olga Wernerowska 

(Polsko)

      4. Raminta Valaitiene 

(Litva)

      5. Chirita Christina Ionela 

(Rumunsko)

      6. Alicja Klarkowska 

(Polsko)

Bodyfitness žen do 163 cm

      1. Zrinka Fišer 

(Chorvatsko)

      2. Cristina Romano 

(Itálie)

      3. Priscilla Katzmair 

(Rakousko)

      4. Yuliya Horyachun 

(Ukrajina)

      5. Florina Cernat 

(Rumunsko)
6. Elena Masaryková (Slovensko)

Bodyfitness žen do 168 cm

      1. Ekaterina Gamagina 

(Rusko)
2. Adela Ondrejovičová (Slovensko)

      3. Eva Rusan 

(Chorvatsko)

      4. Marit Ohtonen 

(Finsko)
5. Michaela Růžičková (Česká republika)

      6. Liudmila Nikitina 

(Rusko)

Bodyfitness žen nad 168 cm

      1. Sidibe Khoudiedji 

(Francie)

      2. Anastasia Gurina 

(Bělorusko)

      3. Yulia Ushakova 

(Rusko)

      4. Olga Karavayeva 

(Ukrajina)

      5. Veronika Blažev 

(Chorvatsko)

      6. Sanela Terzo 

(Bosna a Hercegovina)

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

      1. Zrinka Fišer 

(Chorvatsko)

      2. Sidibe Khoudiedji 

(Francie)

      3. Ekaterina Gamagina 

(Rusko)

      4. Valentina Mazzola 

(Itálie)

Athletic fitness žen

      1. Helena Forsen 

(Švédsko)

      2. Esta Pilt 

(Estonsko)
3. Šárka Pícková (Česká republika)

      4. Alina Cepurniene 

(Litva)

      5. Ann-Kristine Karlsson Inger 

(Norsko)

      6. 

Jana

       Kabrtova 

(Španělsko)

Athletic fitness mužů do 175 cm

      1. Robert Horvat 

(Chorvatsko)

      2. Kristian Sewen 

(Švédsko)

      3. Rookie Westin 

(Švédsko)

      4. Oleg Anissimov 

(Estonsko)

      5. Fedir Khashalov 

(Ukrajina)

      6. Thomas Hjelde Thoresen 

(Norsko)

Athletic fitness mužů nad 175 cm

      1. Hans Christian Egner 

(Norsko)

      2. Ako Rahim 

(Švédsko)

      3. Martin Munz 

(Švédsko)

      4. Ivica Vranko 

(Chorvatsko)

      5. Kristjan Oras 

(Estonsko)

      6. Kristo Kauder 

(Estonsko)




zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium