Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017 - výsledky (neděle)

Physique žen

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 154 Lucie Poživilová Extrifit Club 1976 5 8 8 16
2. 144 Romana Renzová Kovona Karviná 1977 4 7 10 17
3. 67 Ivana Dvořáková Profi Fitness Eva Plzeň 1986 8 4 16 20

 


Bodyfitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 36 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162,0 4 3 7
2. 34 Arleta Krausová Fit klub Ludvík 1980 158,0 7 6 13
3. 32 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 160,0 8 9 17
4. 49 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 160,0 14 12 26
5. 56 Mária Hudec Wolfberry Team 1964 161,0 13 15 28
6. 63 Marie Kulhánková Champions Academy Lucie Vajsové 1985 162,0 18 18 36
7. 151 Andrea Jančíková Hammer Strength Fitness 1975 156,0 22 - 22
8. 113 Michaela Kotorová SK Přerov 1991 161,0 23 - 23
9. 130 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 156,0 27 - 27
10. 72 Denisa Pilařová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1986 160,0 28 - 28

Bodyfitness nad 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 89 Margaryta Říčařová Fitness Star 1990 164,5 3 3 6
2. 162 Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel 1985 166,0 6 8 14
3. 75 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176,0 11 9 20
4. 65 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 165,0 11 11 22
5. 33 Eliška Smejkalová BBC Praha 1990 169,0 12 15 27
6. 47 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 20 17 37
7. 116 Kristýna Onderková Turek Team 1989 166,0 22 - 22
8. 140 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,0 26 - 26
9. 111 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1988 170,5 26 - 26
10. 135 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174,0 29 - 29
11. 77 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 166,0 30 - 30

Bodyfitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 34 Arleta Krausová Fit klub Ludvík 1980   3 3 6
2. 49 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982   7 6 13
3. 65 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972   8 9 17
4. 56 Mária Hudec Wolfberry Team 1964   12 12 24
5. 140 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969   15 15 30
6. 52 Jana Michaeli Fit klub Ludvík 1974   18 18 36
7. 76 Lucie Janů Infinity Fitness Český Brod 1976   25 - 25
8. 151 Andrea Jančíková Hammer Strength Fitness 1975   26 - 26
9. 77 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978   26 - 26
10. 135 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981   29 - 29
11. 137 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977   31 - 31

Bodyfitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.
1. 36 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162,0

 


Bikiny fitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 163 Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most 1989 158,0 3 3 6
2. 39 Barbora Lukačíková Fit Park Ostrava 1991 161,0 6 6 12
3. 31 Lucie Nováková Profi Fitness Eva Plzeň 1994 160,0 9 13 22
4. 51 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,0 16 11 27
5. 157 Marie Kováříková Target Team 1999 162,0 12 15 27
6. 148 Naďa Kellnerová Eagle Fitness 1988 162,0 17 14 31
7. 48 Kateřina Blažčíková Sport centrum Koloseum Plzeň 1991 161,0 19 - 19
8. 99 Jana Brašničková Extrifit Club 1991 156,0 24 - 24
9. 84 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 27 - 27
10. 54 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 158,0 29 - 29
11. 80 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155,0 33 - 33

Bikiny fitness do 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 86 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno 1988 166,0 5 3 8
2. 129 Kateřina Poulíčková FFF Bodybuilding Rakovník 1992 165,5 4 6 10
3. 62 Michaela Šandorová Fit klub Ludvík 1991 165,0 9 9 18
4. 152 Iva Olšáková TJ Valašské Meziříčí 1992 165,0 15 13 28
5. 102 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 165,0 17 15 32
6. 121 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166,0 16 16 32
7. 98 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977 166,0 20 - 20
8. 101 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 167,0 27 - 27
9. 74 Lenka Živnůstková Harmony Wellnes Club Písek 1992 165,0 27 - 27
10. 70 Radka Kameníčková Extrifit Club 1991 167,0 29 - 29
11. 92 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167,0 31 - 31

Bikiny fitness nad 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 50 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 171,0 3 4 7
2. 83 Dominika Pobudová Fitness team Ronnie.cz 1992 170,0 7 8 15
3. 38 Denisa Snovická Slovan Moravská Třebová 1989 172,0 8 10 18
4. 96 Renata Markowiczová SF7 Team 1993 168,5 10 12 22
5. 141 Markéta Šuráňová Mišmaš Fitness Brno 1983 184,0 18 12 30
6. 46 Vladimíra Nosková Extrifit Club 1988 170,5 18 16 34
7. 43 Kateřina Davidová SK Moog Brno 1982 175,0 23 - 23
8. 37 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 169,0 25 - 25
9. 127 Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha 1991 169,0 25 - 25
10. 159 Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz 1982 170,0 26 - 26

Bikiny fitness masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 123 Soňa Kroščáková InCore Fitness Brno 1980   4 4 8
2. 102 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982   7 6 13
3. 71 Monika Tichá Harmony Wellnes Club Písek 1974   7 9 16
4. 98 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977   14 14 28
5. 94 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978   17 14 31
6. 43 Kateřina Davidová SK Moog Brno 1982   19 15 34
7. 92 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980   20 - 20
8. 108 Zdeňka Dvořáková Rennerová Sportcentrum Delfín 1978   21 - 21
9. 109 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979   23 - 23
10. 118 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979   31 - 31
11. 146 Miriam Sudková Fitness Hulk Plzeň 1975   32 - 32
12. 80 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978   36 - 36
13. 134 Alena Neffová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1977   39 - 39
14. 104 Barbora Čeganová Kubík fitness Ostrava 1980   39 - 39
15. 40 Lucie Smítalová FC KARO Slavia Havířov 1982   43 - 43

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.
1. 86 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno 1988 166,0

 


Physique mužů do 174 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 131 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 172,0 3 3 6
2. 81 Tomáš Bukovský Factory Fitness Bystrc 1983 173,0 8 9 17
3. 79 Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 173,0 7 11 18
4. 128 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 174,0 16 11 27
5. 136 Svjatoslav Konyk SF7 Team 1993 171,0 15 12 27
6. 143 Tomáš Lipovský Extrifit Club 1989 171,0 18 16 34
7. 158 Michal Václavík Superior 14 1997 165,0 19 - 19
8. 149 Lukáš Červený Marvel Gym Mladá Boleslav 1989 169,0 20 - 20
9. 153 Lukáš Krása Xfitness Praha 1989 170,0 29 - 29
10. 61 Josef Šefl Fitness Aquapalace 1991 173,0 31 - 31
11. 82 Daniel Gruber SF7 Team 1994 174,0 32 - 32
12. 58 Alessandro De Martino Eagle Fitness 1989 170,0 36 - 36

Physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 120 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1990 176,0 3 3 6
2. 78 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177,5 9 6 15
3. 90 Tomáš Slavětínský Factory Pro Praha 1992 175,0 7 9 16
4. 155 Radomír Šefr SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1992 175,0 12 12 24
5. 119 Adam Bartoš SF7 Team 1991 178,0 15 15 30
6. 114 Jiří Novotný TJ Olympia Zlín 1992 176,0 19 18 37
7. 60 Lukáš Witosz Gold Team Karviná 1987 176,0 22 - 22
8. 53 Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov 1987 176,0 23 - 23
9. 97 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 176,0 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 41 Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 180,0 5 3 8
2. 85 Pavel Jurča SF7 Team 1989 180,0 6 7 13
3. 42 Libor Kratochvíl BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 182,0 8 8 16
4. 160 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180,0 13 14 27
5. 44 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 179,0 16 13 29
6. 68 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 19 17 36
7. 35 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 180,0 23 - 23
8. 69 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 23 - 23
9. 122 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 27 - 27
10. 107 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 179,0 28 - 28
11. 105 Hynek Sklenský BOPO Factory Gym 1991 180,0 33 - 33

Physique mužů nad 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 161 Jan Vlček Hammer Strength Fitness 1992 189,0 6 7 13
2. 100 Jan Herynk Hammer Strength Fitness 1987 192,0 6 8 14
3. 117 Lukáš Mička Šali Team Bruntál 1995 190,0 6 9 15
4. 64 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 187,0 12 9 21
5. 150 David Veselý Eagle Fitness 1994 187,0 13 17 30
6. 91 Jan Hrázský Infinity Fitness Český Brod 1989 188,0 20 13 33
7. 59 Richard Hulva Fitcentrum Eso Ostrava 1994 185,0 23 - 23
8. 110 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 182,5 24 - 24
9. 132 Jaromír Tykal Delta Fitness Praha 1986 187,0 26 - 26
10. 87 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 30 - 30
11. 66 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 185,0 30 - 30

Physique mužů masters

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 160 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976   3 3 6
2. 142 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971   6 6 12

Physique mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.výš.
1. 120 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1990 176,0


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium