Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015 - výsledky

Physique žen

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 57 Lenka Ferenčuková Akademie Ronnie.cz 1984 5 4 10 14
2. 19 Blanka Lovasová Profi Studio Jablonický 1976 6 8 8 16
3. 30 Romana Renzová TJ Kovona Karviná 1977 8 9 16 25
4. 83 Marcela Šafránová Fitness Gym Vrábel 1973 12 13 24 37
5. 94 Olga Verbová Akademie Ronnie.cz 1984 15 13 30 43
- 75 Michaela Hipmanová Fitness Star 1983 18 - - -

 


Bodyfitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979   4 3 7
2. 7 Veronika Zubačová Hard Core Gym Frant. Lázně 1978   6 6 12
3. 98 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974   10 9 19
4. 37 Pavla Pranspergerová InCore Fitness 1984   12 12 24
5. 45 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972   14 16 30
6. 63 Karolína Skřičková Profi Studio Jablonický 1989   20 15 35
7. 53 Maria Hudcová Wolfberry Team 1964   20 - 20
8. 87 Nikola Štaiglová MD Fitness Lanškroun 1991   30 - 30
9. 79 Kristýna Vojtíšková Března Fitness Club Česká Lípa 1982   22 - 22
10. 81 Ivana Dvořáková Fitness R. A. P. Factory Praha 1986   27 - 27

Bodyfitness nad 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 115 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976   3 5 8
2. 3 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982   6 5 11
3. 97 Jana Bolomová T&M Olympia Fitness Praha 1983   10 11 21
4. 117 Kateřina Opatrná Profi Fitness Eva Plzeň 1982   11 11 22
5. 20 Jitka Šnajdrová Extrifit Club 1981   13 12 25
6. 61 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 1982   19 18 37
7. 107 Margaryta Viachalo T&M Olympia Fitness Praha 1990   20 - 20
8. 109 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996   25 - 25
9. 102 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979   26 - 26

Bodyfitness masters nad 35 let

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979   3 3 6
2. 115 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976   7 8 15
3. 7 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978   9 9 18
4. 98 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974   11 11 22
5. 45 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972   15 15 30
6. 53 Maria Hudcová Wolfberry Team 1964   18 18 36
7. 102 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979   21 - 21

Bodyfitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979  

 


Bikiny fitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 18 Yuliya Arkhiyereyeva Profi Fitness Eva Plzeň 1991   4 3 7
2. 89 Štěpánka Weissová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1990   9 7 16
3. 73 Sandra Bártová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1982   8 8 16
4. 93 Lucie Milfaitová Fitness studio Mike 1990   12 13 25
5. 48 Nikola Cihlářová Fitpeople Jihlava 1992   13 13 26
6. 85 Markéta Černá Fitness KWK Fit 1990   23 18 41
7. 6 Michaela Mazáčová Extreme Fitness Kroměříž 1993   23 - 23
8. 84 Silvie Sher Klub kulturistiky Ostrava 1989   24 - 24
9. 103 Tatsiana Hertsyk BBC Praha 1979   24 - 24
10. 95 Karolína Oravski Pure Health & Fitness Praha 1986   27 - 27
11. 119 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987   30 - 30

Bikiny fitness do 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 118 Valerie Peršina Profi Fitness Eva Plzeň 1985   6 6 12
2. 122 Veronika Kabátová Diamond Gym Fitness Club 1986   7 8 15
3. 92 Barbora Votavová Sport centrum Koloseum Plzeň 1989   12 11 23
4. 100 Michaela Vlnasová Fitness Victory 1985   11 12 23
5. 4 Kateřina Berdychová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1979   11 13 24
6. 86 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1990   19 12 31
7. 59 Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava 1978   23 - 23
8. 66 Veronika Tupcová Sport centrum Koloseum Plzeň 1987   23 - 23
9. 104 Marcela Mikulíková Fitcentrum Assen Ostrava 1978   29 - 29
10. 123 Hana Dvořáčková TJ Spartak Třebíč 1985   29 - 29
11. 17 Michala Halvová SK Tři studně 1984   33 - 33
12. 62 Eliška Pavlová Bodyfit Club Hradec Králové 1988   36 - 36

Bikiny fitness nad 168 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 39 Adéla Storzerová Fitness akademie Ronnie.cz 1992   3 3 6
2. 35 Eva Havelková Fitness akademie Ronnie.cz 1985   6 6 12
3. 96 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991   9 10 19
4. 38 Kateřina Poulíčková Extreme Fitness Kroměříž 1992   12 11 23
5. 14 Kateřina Cilečková T&M Olympia Fitness Praha 1991   15 14 29
6. 56 Kateřina Vlčková Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1987   21 17 38
7. 26 Eliška Dombková Fitcentrum Assen Ostrava 1989   21 - 21
8. 77 Dana Faktorová HIT Fitness Flora 1985   26 - 26
9. 12 Marie Turková T&M Olympia Fitness Praha 1981   26 - 26
10. 88 Erika Zábojníková Dave Fit Club Zlín 1986   29 - 29
11. 111 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979   30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.výš.
1. 39 Adéla Storzerová Fitness akademie Ronnie.cz 1992  

 


Physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 24 Štěpán Ginzel T&M Olympia Fitness Praha 1979 5 6 11
2. 42 Richard Biško Delta Fitness Praha 1991 7 8 15
3. 31 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 9 8 17
4. 43 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 9 9 18
5. 34 Tomáš Weiss Extrifit Club 1992 15 17 32
6. 36 Lukáš Červený SKK Hrádek nad Nisou 1989 20 15 35
7. 32 Jakub Cenek Mišmaš Fitness Brno 1990 21 - 21
8. 54 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 22 - 22
9. 11 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 28 - 28
10. 121 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Mar. Lázně 1991 30 - 30
11. 71 Ilija Tipovský Unnosport Ostrava 1990 31 - 31

Physique mužů do 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 49 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 6 5 11
2. 25 Miroslav Přibáň Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 8 7 15
3. 22 Václav Kohout Fitness Centrum Alice 1972 9 8 17
4. 68 Michal Komosný Fitness Victory 1994 13 12 25
5. 91 Miroslav Juríček TJ Slovácká Slávia 1992 14 14 28
6. 33 Jiří Kaňák Sport centrum Koloseum Plzeň 1984 19 16 35
7. 44 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 23 - 23
8. 80 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 26 - 26
9. 46 Marek Heryán MD-Posilovna Brno 1990 26 - 26
10. 41 Radim Kluka Fitness klub Omega Olomouc 1986 27 - 27
11. 70 Jan Sokolowski TJ Jiskra Nový Bor 1991 30 - 30
12. 113 Šimon Kutnar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1994 31 - 31

Physique mužů nad 182 cm

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 101 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 9 7 16
2. 114 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 7 9 16
3. 51 Matyáš Černohorský Body Fit Club Hradec Králové 1989 10 8 18
4. 29 Marek Perutka Muscle Factory Březnice 1989 9 13 22
5. 99 Jan Klubrt T&M Olympia Fitness Praha 1971 17 13 30
6. 105 Jiří Kubiczek Fitcentrum Dragon Ostrava 1990 15 16 31
7. 108 Denis Hanzlík Gold Team Karviná 1992 20 - 20
8. 50 Lukáš Obršál City Fitness Centrum Hořice 1993 22 - 22
9. 15 Marek Kuchajda Hardcore Gym Fontána 1987 26 - 26

Physique mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 49 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994

 


Klasická kulturistika do 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 58 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179 83 4 3 8 11
2. 60 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K 1975 178 83 5 6 12 18
3. 28 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179 82 10 11 18 29
4. 52 Jan Rys Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1990 173 77 13 12 24 36
5. 67 Pavol Csorba T&M Olympia Fitness Praha 1979 180 81 12 14 28 42
6. 90 Ladislav Mráz Fitness Centrum Aura Plzeň 1979 174 73 18 18 36 54
7. 27 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 179 73 22 - - 22
8. 69 Petr Plesník Best Fitness Žďár nad Sázavou 1985 176 71 23 - - 23
9. 82 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 174 75 26 - - 26

 

Klasická kulturistika nad 180 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 120 Martin Holaň Gold Team Karviná 1988 182 89 6 3 8 11
2. 40 Igor Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1971 185 88 5 6 12 18
3. 74 Pavel Szotkowski Bodyland Fitness Ostrava 1991 200 105 12 14 18 32
4. 47 Jaromír Prášek PeVan Gym Team Sedlčany 1987 185 90 9 10 24 34
5. 78 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 186 88 15 13 34 47
6. 55 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181 83 20 16 32 48
7. 13 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183 87 21 - - 21
8. 21 Martin Navrátil Extrifit Club 1983 184 84 21 - - 21

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.váha
1. 58 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 83

 

 


Rozhodčí

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium