Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015 - výsledky

Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 1 Adrien Fajfr Sport centrum Koloseum Plzeň 1999 64        
2. 76 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000 64        
3. 51 Vladimír Rychtera GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 64        
4. 65 Adam Benedykt Fitness Centrum Alice 2000 60        
5. 97 Jan Juliš Fit klub Rychnov nad Kněžnou 2000 62        
6. 54 Marek Kubíček Best Fitness Žďár nad Sázavou 1999 62        
7. 24 Daniel Morong Fitness Deukalion Praha 1999 60        

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999 72        
2. 75 Tomáš Franc GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 75        
3. 31 Daniel Kešner Fitness club Jařest 1999 69        
4. 32 Vojtěch Jindřišek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 67        
5. 105 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 68        
6. 16 Jan Hadámek SK PEPA centrum Opava 1999 73        

Kulturistika mladšího dorostu - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999

 

 


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 37 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 65        
2. 11 Alexej Kotlár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1997 61        
3. 47 Filip Janko Fitness KWK Fit 1997 57        
4. 41 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 61        
5. 67 Jonáš Vráblík Fit klub Ludvík 1998 65        
6. 94 Robert Fojtík Atlas Club Hořovice 1997 59        

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 2 Marek Ševčík Fit Club Energy Kdyně 1997 71        
2. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999 72        
3. 52 Dominik Guzdek SK PEPA centrum Opava 1997 70        
4. 93 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 70        
5. 116 Michal Beneš Pajič Trainings 1997 70        
6. 102 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 68        
7. 59 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 72        
8. 73 Filip Křivka Extrifit Club 1998 68        
9. 66 Lukáš Brdár TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1997 71        
10. 84 Michal Dostál SK PEPA centrum Opava 1998 69        

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 99 Ondřej Gánovský Dave Fit Club Zlín 1997 78        
2. 4 Filip Cina Fitness AVE Přerov 1997 78        
3. 50 Daniel Kořínek Obořil Elite Team 1997 83        
4. 23 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 73        
5. 88 Milan Rezničák Bohemia Fitness Club Č. Krumlov 1997 78        
6. 26 Pavel Nosek SK Olymp Trutnov 1997 80        

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 99 Ondřej Gánovský Dave Fit Club Zlín 1997

 

 


Bodyfitness dorostenek

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 6 Debora Dočkalová Big1One Fitness 1997        
2. 44 Klára Burdová SK PEPA centrum Opava 1998        
3. 119 Lucie Varyšová SK PEPA centrum Opava 1997        

 

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 29 Andrea Horňáková Fitness Club Luky K. Vary 1994 164      
2. 21 Marcela Janouchová Fitness Galaxie 1992 163      
3. 38 Michaela Mazáčová Extreme Fitness Kroměříž 1993 163      
4. 106 Anželika Kiričenková Sport centrum Koloseum Plzeň 1994 159      
5. 103 Markéta Bláhová Fitness KWK Fit 1997 162      
6. 43 Vendula Gottvaldová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 156      
7. 30 Liliana Holubová SK PEPA centrum Opava 1996 163      
8. 118 Edita Tuzarová Fajn Fitness Mladá Boleslav 1997 153      

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 40 Kristýna Ryšánková InCore Fitness Brno 1993 166      
2. 71 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 171      
3. 15 Kateřina Poulíčková Extreme Fitness Kroměříž 1992 169      
4. 45 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 171      
5. 104 Barbora Krouželová Fitness Centrum Alice 1992 168      
6. 39 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 167      
7. 27 Daniela Juráková Dave Fit Club Zlín 1996 168      
8. 19 Martina Votroubková Fitness akademie Ronnie.cz 1995 171      
9. 119 Lucie Varyšová SK PEPA centrum Opava 1997 167      
10. 22 Barbora Makaturová Profi Fitness Eva Plzeň 1993 169      
11. 49 Anna Kraváčková Fitness klub Omega Olomouc 1999 168      

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 29 Andrea Horňáková Fitness Club Luky K. Vary 1994

 


Bodyfitness juniorek

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 69 Zlata Bubeníčková Delta Fitness Praha 1993        
2. 70 Marie Anderšová Fitness VAF Milovice 1992        
3. 3 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996        
4. 9 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993        
5. 6 Debora Dočkalová Big1One Fitness 1997        
6. 33 Natalie Hrubá Fit Park Ostrava 1993        
7. 78 Lucie Buchtová SK Moog Brno 1995        
8. 44 Klára Burdová SK PEPA centrum Opava 1998        

 

 


 

Kulturistika juniorů do 70 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 46 Lukáš Bína Obořil Elite Team 1994 70        
2. 101 Robin Kerekanič Fitness Centrum Iva 1993 70        
3. 72 Martin Kaleta Queen Club Třinec 1992 64        
4. 81 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 69        
5. 86 Michael Kriho Pure Health & Fitness Praha 1996 62        
6. 100 Patrik Novotný TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1996 68        
7. 18 Tomáš Svoboda Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1994 69        
8. 109 Filip Šoška Obořil Elite Team 1993 69        

Kulturistika juniorů do 77 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 36 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993 74        
2. 96 David Příkop Extrifit Club 1992 72        
3. 62 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 74        
4. 91 Jiří Baďura TJ Olympia Zlín 1994 71        
5. 12 Radek Juráň Fitcentrum I-R Club Pardubice 1994 72        
6. 108 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 75        
7. 25 Zdeněk Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1993 76        

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p.č.jménooddíl / státnar.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 82 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 100        
2. 92 Matěj Hasík Extrifit Club 1992 88        
3. 95 Václav Bukvic Fitness U Pešků Liberec 1992 83        
4. 42 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 93        
5. 58 Lukáš Barbořík SK Přerov 1994 94        

 

Klasická kulturistika juniorů

p.č.jménooddíl / státnar.výš.váha1. k.2. k.3. k.celk.
1. 5 Lukáš Hanuš Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1994 174 76        
2. 7 Tomáš Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1992 179 77        
3. 10 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 176 70        
4. 85 Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992 180 77        
5. 53 Prokop Žerníček SIWI Fitness Brno 1992 189 91        
6. 55 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 186 83        
7. 14 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 179 70        
8. 20 Jan Vafek BBC Praha 1992 186 82        
9. 35 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 179 65        
10. 61 Jan Červenka Valc Active Fitness Brno 1994 172 70        

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 36 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993

 


Physique juniorů do 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 8 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 171      
2. 107 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 175      
3. 90 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177      
4. 56 Štěpán Živnůstka Fitness Aris Jičín 1995 178      

Physique juniorů nad 178 cm

p.č.jménooddíl / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 87 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 179      
2. 89 Miroslav Juríček TJ Slovácká Slávia 1992 180      
3. 17 Michal Komosný Fitness Victory 1994 181      
4. 13 David Korynta Fitness Victory 1994 188      
5. 74 Dušan Kminiak Hardcore Gym Fontána 1993 184      
6. 98 Jakub Holec TJ Valašské Meziříčí 1994 178      
7. 111 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184      

Physique juniorů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 87 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994

 


Rozhodčí a pořadatelé


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium