banner

Oddělení

Výrobci

banner

Mistrovství České republiky v Praze 2014

 

 V sobotu 10.května se SK PEPA C.Opava  zúčastnil Mistrovství České republiky v kulturistice a fitness, které se konalo v Praze. Náš oddíl byl výrazně vidět a vybojoval několik medajlí.

  V klasické kulturistice nad 180 cm se na 1. místě umístil a titul mistra ČR získal náš závodník Petr Peške, který se svou skvělou sestavou opět skvěle zabodoval.  Zlepšeným výkonem než před týdnem na M. Moravy dokázal porazit Borise Oravu, který týden po MČR získal titul Mistra Evropy. V kategorii kulturistika mužů do 90 kg se na 7. místě umístil Karel Kretek, kterého od finále dělil opravdu jen malý kousek. V kulturistice mužů nad 90 kg jsme také měli svého závodníka a to Jiřího Lasíka, který skončil po tvrdém souboji překvapivě až na 5. místě.

 Letos poprvé byla na MČR nová kategorie Kulturistika vozíčkářů. V této kategorii se na 1. místě  umístil náš závodník Daniel Minster, který týden po MČR vybojoval 2. místo na Mistrovství Evropy ve Španělsku. V kategorii bodyfitness ženy do 164 cm se na 10. místě umístila nejmladší závodnice, věkem ještě dorostenka 18ti letá Kateřina Krásová. A v kategorii Kulturistika párů jsme také měli své zástupce a to Václava Vaňka a Denisu Wewiorovou, kteří získali bronzovou medajli.

Celkem 79 klubů v ČR si vybojovalo právo startu na MCR. SK PEPA C. Opava se umístil v tomto žebříčku na čtvrtém místě, pouhý jeden bot za třetím.

 Další den v neděli  se po MČR konala nová pohárová soutěž v České Lípě. SK PEPA C. Opava rozhodl na této soutěži také startoval. A bylo to dobré rozhodnutí. 

 Katka Krásová se umístila na 4. místě v kategorii bodyfitness. Denisa Wewiorová na místě 8 v kategorii bikiny. V kategoriích kulturistiky se naši borci umístili – Vašek Vaněk do 82.5 kg na místě 3.

 Karel Kretek do 90 kg na místě 2. Jiří Lasík nad 90 kg na místě 4.

 

 

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium