Miroslav Jastrzebski ve Fitness PEPA


Naše Fitness PEPA navštívil Miroslav Jastrzebski.

 

Jastřeb nebo Jastřebák, jak jsme mu všichni říkali je neuvěřitelnou legendou. Je 4x Mistr Evropy, 3x absolutní vítěz Grand Prix PEPA a je bronzový z Mistrovství světa. Minulý týden oslavil neuvěřitelné své 60. narozeniny. Jsme skutečně dlouholetými a dobrými kamarády, takže jsme si měli o čem povídat.

  
 
U dobré Fitness PEPA kávičky jsme si opravdu dobře popovídali, zavzpomínali na mnoho kamarádů a u toho jsme se pořádně nasmáli.

  

Našel jsem nějaké staré fotografie. Na tuto soutěž si dobře pamatuji bylo to v roce 1978, pořádal jsem Krajský přebor a tady se poprvé objevil Mirek a hned s převahou vyhrál. Na 2. místě je Vladislav Babicz a na 3. místě Vasil Kalčos.
 

    

 Tyto 3 fotografie jsou z Mistrovství Evropy v holandské Haagu z roku 1984, kde Mirek poprvé startoval na Evropě a naprosto suverénně zvítězil. Vpravo dole vidíme také Roberta Dantlingera, který byl třetí v této kategorii.

   

No a tady vidíme historické fotky z Mírkovi kariéry.
 

Škoda, že jsem nevyfotil jeho paže při návštěvě, protože i nyní jsou stále velmi dobré. Jeho paže byly dominantní a jedny z nejlepších na světě v celé historii. 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium