banner

Oddělení

Výrobci

banner

Lidé ve Fitness PEPA - ROMAN DOSTÁL

Milí čtenáři,

další, o kom máte šanci se něco dozvědět je Roman Dostál. Veškeré informace pro Vás budou postupně připraveny v sekci FITNESS PEPA - TRENÉŘI A INSTRUKTOŘI. 

ROMAN DOSTÁL 
Roman
Se spinningem začal v roce 2004, kdy jezdil v Bavaria Fitness u p. Týna, od r. 2006 jezdil Perfektu u Věry Macoškové a současně také v AB Squash. Jezdil také v bývalém Cycling Studiu ve Fitness PEPA. Je držitelem certifikátu J.G.S.I., od roku 2007 držitel certifikátu Spinning Creative coaching. Od r. 2010 držitel certifikátu instruktora fitness 2.třídy. O spinningu říká: "Vedení spinning lekcí mě baví především pro bezprostřední kontakt s lidmi a nesmírně se mi líbí spojení hudby se sportem, příjemného s užitečným.Vždycky jsem rád moderoval, coby příležitostný DJ."
Lekce: Při lekcích klade důraz na na sladění rytmu skladeb s frekvencí šlapání a na techniku jízdy každého klienta. Primárně mu ale jde především o zábavu. Myslí si, že by lidé měli odcházet v dobré náladě s unaveným úsměvem na rtech a ne s jazykem "na vestě". Na kole sedí téměř denně (po městě, po silnici, v terénu). Pěšky chodí pouze když je mráz nebo hustě sněží. Nemá rád závodění a kromě povinné účasti na SILESIA BIKE MARATON se všem ostatním závodům úspěšně vyhýbá:) Od 4 do 13 let hrál hokej a Slezan Opava a dělal také altetiku. Své první kolo si koupil po vojně. A na závěr jeho sen: "Přál bych si mít zaměstnání s jednosměnným provozem, abych mohl jezdit všechny lekce pravidelně, mým snem je uspořádat lekci, kde od začátku do konce bude znít jen tvrdá hudba.V oblasti  fitness je mým snem “dostat do rukou“ obézního člověka a vykřesat z něj anatomicky vykresleného jedince.:-)"
 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium