Grand Prix Pepa Opava 2018- startovní listiny

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Matúš Kleban (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 4. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 6. Hošek Václav (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Mohamed El Saban (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Radoslav Filip (Target Team)
• 3. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 4. Jan Řišica (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 6. Sebastian Kukuc (Polsko)
• 7. Sebastian Szmyt (Polsko)
• 8. Bartosz Kowalski (Polsko)
• 9. Andrius Truskauskas

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Pavel Červinka (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 6. Tomasz Kornalewski (Polsko)

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Lukáš Filip (StarFit Kopřivnice)
• 3. Radek Holbus (Turek Team)
• 4. Milan Kováč (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 5. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 7. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 8. Adam Špička (Eurogym Fitness Olomouc)
• 9. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Radim Volák (Fitness Ring)
• 11. Erikas Aleksandravicius (Litva)
• 12. Edvinas Maaksimovas (Litva)
• 13. Tadas Čeponis (Litva)
• 14. Mariusz Zaba (Polsko)
• 15. Maciej Kozminski (Polsko)
• 16. Marcin Lopucki (Polsko)
• 17. Damian Kosiec (Polsko)
• 18. Piotr Jurczewski (Polsko)
• 19. Robert Horvat (Chorvatsko)

bodyfitness ženy

• 1. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 2. Denisa Keppertová (Target Team)
• 3. Petra Lacinová (Target Team)
• 4. Tereza Linhartová (Yamamoto Czech)
• 5. Lenka Růžičková (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Stanislava Voleková (Slovensko)
• 8. Barbora Horká (Bobycentrum Fitness)
• 9. Matilda Lazović (Chorvatsko)
• 10. Laura Maslauskiené (Litva)
• 11. Karazyna Dudek (Polsko)
• 12. Agniezska Zembron-Chudzicka (Polsko)
• 13. Katarzyna Jankowiak (Polsko)

kulturistika junioři

• 1. Petr Fikoczek (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 3. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 5. Sven Agić (Chorvatsko)
• 6. Andrej Mandic (Rakousko)

kulturistika muži masters

• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 3. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Mohamed El Saban (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Zoran Tokić (Chorvatsko)
• 7. Maciej Kozminski (Polsko)
• 8. Sebastian Kukuc (Polsko)
• 9. Wieslaw Cisowski (Polsko)
• 10. Sebastian Szmyt (Polsko)

bikiny fitness

• 1. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 2. Romana Boukalová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 5. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Hana Pavlíčková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 9. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 10. Lucie Schrammová (SK Fitness Siesta Mělník)
• 11. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 12. Marcela Sikorová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 14. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 15. Anna Vomastková (Target Team)
• 16. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 17. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
• 18. Vanja Tokić (Chorvatsko)
• 19. Ivona Tomić (Chorvatsko)
• 20. Neda Silkinyté (Litva)
• 21. Laura Stalinkevičiuté (Litva)
• 22. Olga Ivanchenka (Litva)
• 23. Marija Chritankova (Litva)
• 24. Maria Solawa (Polsko)
• 25. Anna Kolodziejczyk (Polsko)
• 26. Katarzyna Dmochewicz (Polsko)
• 27. Anna Woźniakowska (Polsko)
• 28. Anna Dolata (Polsko)
• 29. Emilia Kostanska (Polsko)
• 30. Mariann Nagy (Maďarsko)

physique muži

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Hylš (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 8. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 9. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 10. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 11. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 12. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 14. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 15. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 17. Ilija Tipovský (SK Správní chlapi Hlučín)
• 18. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Filip Dropulić (Chorvatsko)
• 20. Adrijan Marušić (Chorvatsko)
• 21. Artúras Zikis (Litva)
• 22. Marcin Uroda (Polsko)
• 23. Filip Niegowski (Polsko)
• 24. Pawel Lozowski (Polsko)
• 25. Piotr Urbaniak (Polsko)
• 26. Lukasz Majkut (Polsko)
• 27. Piotr Zelinski (Polsko)
• 28. Robert Morawiec (Polsko)
• 29. Marcin Zganiacz (Polsko
• 30. Roman Korostensky (Ukrajina) 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium