Grand Prix PEPA Opava 2016 - výsledky

Kulturistika mužů do 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 57 Vilius Sosnovskis Litva 1995 4 5 6 11
2. 64 Jakub Richter SK Moog Brno 1992 9 9 14 23
3. 66 Richard Čaja Slovensko 1991 6 6 22 28
4. 192 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 12 11 20 31
5. 99 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 18 18 30 48
6. 95 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 14 15 36 51
7. 130 František Vincourek SK PEPA centrum Opava 1966 21 - - 21
8. 155 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 24 - - 24
9. 164 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 28 - - 28
10. 38 Michal Bystriansky KSK Jalex Team Krnov 1986 29 - - 29

Kulturistika mužů do 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 117 Mariusz Balazinski Polsko 1970 3 3 6 9
2. 185 Sebastian Szmyt Polsko 1971 8 12 12 24
3. 42 Bartosz Kowalski Polsko 1988 9 8 18 26
4. 41 Dominik Fujtík Kubík fitness Ostrava 1991 11 12 22 34
5. 128 Giederis Mindauskas Litva 1976 14 14 30 44
6. 48 Matúš Tóth Slovensko 1987 18 16 36 52
7. 193 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 23 - - 23
8. 109 Adam Szollosy Kubík fitness Ostrava 1991 26 - - 26
9. 78 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 27 - - 27
10. 156 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 27 - - 27
11. 60 Karel Kunz Fitness při CVČ Most 1988 33 - - 33

Kulturistika mužů nad 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 43 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 1975 3 4 6 10
2. 65 Jakub Potocki Polsko 1971 7 7 14 21
3. 107 Deividas Dubinas Litva 1985 9 6 22 28
4. 85 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 11 10 20 30

 


Kulturistika mužů masters

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 43 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 1975 3 3 6 9
2. 117 Mariusz Balazinski Polsko 1970 8 6 14 20
3. 65 Jakub Potocki Polsko 1971 8 9 18 27
4. 185 Sebastian Szmyt Polsko 1971 11 12 24 36
5. 193 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 20 17 30 47
6. 130 František Vincourek SK PEPA centrum Opava 1966 15 16 36 52
7. 160 David Bednář T&M Olympia Fitness Praha 1976 21 - - 21
8. 78 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 21 - - 21
9. 164 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 27 - - 27

 


Klasická kulturistika

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 44 Pavel Szotkowski Kubík fitness Ostrava 1991 7 5 10 15
2. 53 Marius Arlauskas Litva 1986 6 6 10 16
3. 82 Martin Horký Dave Fit Club Zlín 1996 10 9 20 29
4. 88 Adam Špička Eurogym Fitness Olomouc 1975 10 11 22 33
5. 133 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 19 17 30 47
6. 182 Michal Gruna TJ Tesla Brno 1987 15 15 36 51
7. 132 Marek Kříž Pro Life Fitness Telč 1992 22 - - 22
8. 174 Petr Strnad SIWI Fitness Brno 1991 22 - - 22
9. 154 Michael Šustr Infitness Zlín 1994 27 - - 27
10. 93 Alexey Musatov Fitness team Ronnie.cz 1981 30 - - 30
11. 83 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 31 - - 31

 


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
1. 43 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 1975

 

 


Physique mužů - semifinále A

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 56 David Baron SK PEPA centrum Opava 1993 6 - -
S 146 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 7 - -
S 124 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 8 - -
- 189 Kamil Anuszkiewicz Polsko 1988 11 - -
- 100 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 12 - -
- 46 Jakub Fedák TJ Sport Chomutov 1994 21 - -
- 40 Ilija Tipovský Unnosport Ostrava 1990 22 - -
- 200 Vojtěch Burian Extrifit Club 1988 23 - -
- 165 Dominik Trnka Pajič Trainings 1997 25 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - semifinále B

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 104 Mateusz Dziekan Polsko 1991 3 - -
S 111 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 8 - -
S 153 Paweł Lozowski Polsko 1991 8 - -
- 171 Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 8 - -
- 177 Pavel Nožička Infitness Zlín 1992 15 - -
- 138 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 20 - -
- 181 Petr Jaroš Fit Park Ostrava 1995 22 - -
- 90 Jan Vavrečka KSK Jalex Team Krnov 1992 22 - -
- 125 Jiří Rozprým Klub kulturistiky Ostrava 1995 27 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - semifinále C

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 51 Petr Šorf SK Quatro Fitness Ostrava - 4 - -
S 137 Dalibor Pudich Fit Park Ostrava - 8 - -
S 113 Justinas Barkus Litva - 9 - -
- 98 Jan Skala Klub kulturistiky Ostrava - 11 - -
- 96 Matěj Vacek Eurogym Fitness Olomouc - 14 - -
- 47 Adrian Dzielak Polsko - 21 - -
- 178 Tomáš Noheyl Fitness při CVČ Most - 21 - -
- 195 Jiří Vevera Fitness Club Luky Karlovy Vary - 24 - -
- 134 Dawid Rzeznik Polsko - 26 - -
- 108 Jan Šafář Fitness Korzo Šumperk - 30 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 51 Petr Šorf SK Quatro Fitness Ostrava - - 6 6
2. 104 Mateusz Dziekan Polsko 1991 - 9 9
3. 113 Justinas Barkus Litva - - 11 11
4. 124 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 - 12 12
5. 146 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 - 15 15
6. 153 Paweł Lozowski Polsko 1991 - 16 16
7. 111 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 - 20 20
8. 56 David Baron SK PEPA centrum Opava 1993 - 22 22
9. 137 Dalibor Pudich Fit Park Ostrava - - 22 22

 

 


Bodyfitness - semifinále A

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 70 Renatas Marcinkutė Litva 1985 3 - -
S 122 Sylwia Taczala Polsko 1989 6 - -
S 150 Daiva Žuvaitienė Litva 1986 9 - -
S 123 Ilona Eljasz-Peresiak Polsko 1972 12 - -
- 194 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 15 - -
- 87 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 18 - -
- 139 Ida Tvarůžková Fitness Factory Olomouc 1985 20 - -

S - postoupily do superfinále

Bodyfitness - semifinále B

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 36 Daiva Varnelienė Litva 1975 3 - -
S 102 Andrea Remeňová AKV Jesenice 1983 7 - -
S 63 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 9 - -
S 175 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 11 - -
- 129 Kateřina Morawcová Fitness Station 1988 15 - -
- 84 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 18 - -
- 103 Zuzana Kučerová Fit klub Ludvík 1984 21 - -

S - postoupily do superfinále

Bodyfitness - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 70 Renatas Marcinkutė Litva 1985 - 3 3
2. 36 Daiva Varnelienė Litva 1975 - 7 7
3. 122 Sylwia Taczala Polsko 1989 - 8 8
4. 150 Daiva Žuvaitienė Litva 1986 - 12 12
5. 123 Ilona Eljasz-Peresiak Polsko 1972 - 15 15
6. 102 Andrea Remeňová AKV Jesenice 1983 - 18 18
7. 63 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 - 21 21
8. 175 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 - 22 22

 


Bikiny fitness - semifinále A

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 68 Paula Mocior Polsko 1992 5 - -
S 180 Jakaterina Poplavska Litva 1990 6 - -
S 89 Juliana Melišová Slovensko 1992 10 - -
- 71 Lucie Vajsová Let´s Go Hoštka 1986 12 - -
- 69 Sandra Bártová Fitness Aquapalace 1982 14 - -
- 91 Yuliya Arkhiyereyeva Profi Fitness Eva Plzeň 1991 21 - -
- 59 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 23 - -
- 97 Pavlína Šobrová Fitcentrum Assen Ostrava 1994 23 - -
- 119 Michaela Rizeková Delta Fitness Praha 1989 24 - -
- 145 Katarína Hraňová Slovensko 1984 30 - -

S - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - semifinále B

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 106 Kristina Narbutaityte Litva 1991 3 - -
S 127 Natalia Damek Polsko 1996 8 - -
S 115 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 9 - -
- 114 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 11 - -
- 112 Eliška Dombková Fitness team Ronnie.cz 1989 17 - -
- 61 Veronika Wertheimová Fitness team Ronnie.cz 1994 19 - -
- 62 Katrin Walicová Queen Club Třinec 1999 22 - -
- 67 Indrė Širvytė Litva 1990 22 - -
- 74 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 24 - -

S - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - semifinále C

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
S 76 Veronika Zemanová Mega Fitness Praha 1990 3 - -
S 86 Asta Kočenaitė Litva 1992 6 - -
S 58 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 11 - -
- 135 Jūratė Vitkauskaitė Litva 1989 12 - -
- 116 Veronika Rynešová Extrifit Club 1985 15 - -
- 183 Lenka Matějková Studio Ella - Špička fitness Jesenice 1978 19 - -
- 131 Petra Drahotová BBC Praha 1987 21 - -
- 147 Marina Bedřichová Extreme Fitness Kroměříž 1984 24 - -
- 94 Veronika Zbořilová Fitness klub Omega Olomouc 1996 25 - -

S - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 106 Kristina Narbutaityte Litva 1991 - 9 9
2. 68 Paula Mocior Polsko 1992 - 9 9
3. 180 Jakaterina Poplavska Litva 1990 - 11 11
4. 89 Juliana Melišová Slovensko 1992 - 11 11
5. 76 Veronika Zemanová Mega Fitness Praha 1990 - 13 13
6. 86 Asta Kočenaitė Litva 1992 - 17 17
7. 127 Natalia Damek Polsko 1996 - 21 21
8. 58 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 - 22 22
9. 115 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 - 24 24

 

 


Physique žen

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 54 Olha Zhelamska Eagle Fitness 1985 3 4 6 10
2. 161 Evelina Žiogienė Litva 1982 8 6 16 22
3. 143 Gordana Ević Chorvatsko 1971 8 10 16 26
4. 191 Agnieszka Luczak Polsko 1984 12 10 24 34

 


Fitness chlapců

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 35 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 - - -

 


Fitness dívek (nejmladší dívky)

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1./F 22 Linda Urdová Slovensko 2007 10 - -
2./F 25 Maya Bartoszek Polsko 2007 12 - -
3. 26 Petra Holešová Slovensko 2008 18 - 18
4. 12 Sofia Leštachová Slovensko 2008 24 - 24
5. 2 Adeli Nesvadbová Fitness AVE Přerov 2008 33 - 33
6. 10 Nina Barbušová Slovensko 2009 35 - 35
7. 34 Simona Radková SK PEPA centrum Opava 2007 38 - 38

F - postoupily do finále

Fitness dívek (starší dívky)

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1./F 7 Vanesa Habánková Slovensko 2006 18 - -
2./F 8 Lucia Mikušová Slovensko 2004 20 - -
3./F 16 Nicol Celeriková Slovensko 2004 24 - -
4. 23 Michaela Kútniková Slovensko 2004 25 - 25
5. 32 Viktória Beličková Slovensko 2006 38 - 38
6. 21 Nataša Šolcová Slovensko 2005 46 - 46
7. 6 Karin Melničáková Slovensko 2005 47 - 47
8. 20 Chiara Hudecová Slovensko 2006 50 - 50
9. 33 Roza Andrzejewska Polsko 2

zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium