Grand Prix Jalex Krnov 2014 - výsledky

Grand Prix Jalex Krnov 2014
- výsledky

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny soutěže v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen, která se konala v neděli 16. listopadu v Klubu Kofola v Krnově.


 

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 38 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 4 4 6 10
2. 58 Maroš Balog Slovensko 1997 8 8 14 22
3. 12 Lukáš Váhala Nový Jičín 1996 8 10 18 28
4. 20 Roman Hýbl Šumperk 1996 11 10 22 32
5. 26 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 14 14 30 44
6. 4 Michal Komprda Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1997 18 18 36 54

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 2 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 4 4 6 10
2. 74 Karel Šnajdr Fulnek 1991 5 5 12 17
3. 9 Petr Strnad Šumperk 1991 10 10 20 30
4. 98 Čeněk Fajkus Ostrava 1991 13 16 22 38
5. 86 Daniel Švach Valašské Klobouky 1992 13 12 30 42
6. 52 Lukáš Vrábel Naparia Bodybuilding Team 1991 18 17 36 53
7. 58 Maroš Balog Slovensko 1997 21 - - 21
8. 23 Lukáš Sedlařík Fitness AVE Přerov 1994 24 - - 24

 

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 14 David Želina T&M Olympia Fitness Praha 1984 3 3 6 9
2. 2 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 6 6 12 18
3. 37 Miloš Nedoma Brno 1988 10 10 20 30
4. 68 Pavel Hudeček Brno 1984 11 11 22 33

 

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 18 Vilém Kotásek No Limits Krnov 1978 3 4 6 10
2. 8 Jaroslav Drobek Sportovní klub Slavia Orlová 1977 6 5 12 17
3. 34 Jaroslav Planka Zátor 1968 14 13 26 39
4. 78 Michal Fafílek Mokrá 1971 10 12 28 40
5. 54 Jiří Fibingr Hardcore Gym Fontána 1976 14 14 30 44
6. 45 Václav Král SK PEPA centrum Opava 1984 16 16 32 48

 


 

Absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / město
1. 14 David Želina T&M Olympia Fitness Praha

 


 

Kondiční physique mužů do 178 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 62 Lukáš Bartošek Brno 1989 5 4 9
2. 59 Jakub Cenek Horákov 1990 5 5 10
3. 5 Karel Zeman Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1984 9 10 19
4. 80 Jaroslav Levák Fitness Centrum Jalex 1995 11 11 22

 

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 17 Jan Koběluš Uherské Hradiště 1993 5 4 9
2. 40 Martin Blažek SK Moog Brno 1987 6 7 13
3. 87 Filip Tkáč Slovensko 1995 7 7 14

 

 


 

 

Kondiční bodyfitness

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 46 Lucie Iblová Kadaň 1980 3 3 6
2. 55 Milada Konvičková SK Radoch Ostrava 1972 6 6 12

 

 


 

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 21 Hana Dostálová Praha 1990 5 5 10
2. 77 Michaela Jorová Praha 1993 7 7 14
3. 44 Kristýna Jahelková Praha 1993 8 7 15
4. 61 Eva Halodová Uherské Hradiště 1988 13 13 26
5. 35 Veronika Kohutová Hardcore Gym Fontána 1992 14 14 28
6. 66 Karolína Čermáková Fitnesscentrum Duna 1995 18 17 35
7. 11 Alena Svobodová Extreme Fitness Kroměříž 1982 18 - 18
8. 16 Klára Strouhalová No Limits Krnov 1993 23 - 23

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p.č.jménooddíl / městonar.1. k.2. k.celk.
1. 63 Wertheimová Veronika Praha 1994 7 4 11
2. 57 Karin Seifertová Praha 1983 5 7 12
3. 67 Monika Koždoňová T&M Olympia Fitness Praha 1987 9 9 18
4. 10 Martina Votroubková Praha 1995 9 10 19
5. 43 Kristýna Schön Extreme Fitness Kroměříž 1992 15 15 30
6. 33 Aneta Baďurová SK PEPA centrum Opava 1978 18 18 36
7. 82 Lenka Sloupská No Limits Krnov 1987 19 - 19
8. 27 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993 21 - 21


 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium