Fitness dětí- podzimní závody

V sobotu 14.11.2015 se konala podzimní pohárová soutěž Beatiful and Strong 2015 ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem. Klání se účastnily závodnice bikiny fitness a fitness dětí.
Této soutěže se zúčastnili i naši nejmenší závodnici. Nejlépe se umístil v kategorii fitness dětí - chlapci Jan Štěpánek, který se umístil na vynikajícím 1.místě. 
V kategoriii fitness dívek do 11 let se na 5.místě umístila Barbora Nováková. Dále pak na  6.místě Eliška Palyzová a na místě 7. Marie Krásová. V kategorii nad 11 let se nejlépe umístila na krásném 4.místě Barbora Kubánková a na 5.místě Kristina Kubáňová.

V neděli 15.11. se děti zúčastnily dalšího závodu, který se konal v brněnském Dělňáku Líšni. Na těchto závodech byla obrovská konkurence, ale i tak děti zabodovaly. V kategorii fitness dětí se zúčastnilo 33 dívek a 4 chlapci.
Nejlépe se opět umístil Jan Štěpánek, který skončil na skvělém 3.místě. V kategorii dívek do 10 let se na 12.místě umístila Eliška Palyzová a na místě 13. Marie Krásová.
V kategorii nad 10 let  se nejlépe umístila na 13. místě Barbora Kubánková. Dále pak na místě 16. Kristina Kubáňová a na místě 18. Barbora Nováková.

Všem našim malým závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích!

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium