Exhibice závodníků SK Pepa Opava

 

EXIBICE ZÁVODNÍKŮ SK PEPA OPAVA

 

Dne 31. srpna se konaly 11. slavnosti městské části Opava - Vávrovice. Na této společensky oblíbené veřejné akci byl pro návštěvníky připraven bohatý program pro dospělé, a zábava i pro ty nejmenší. K vidění byla například lukostřelba, ukázka Zumby s Věrou Macoškovou, prohlídka závodních motokár týmu Hagemann Racing Opava a mnoho dalších. Na tento den jsme byli přizváni i my jako zástupci Pepa týmu, abychom zde předvedli exibiční vystoupení, a tím ukázali aktuální formy našich závodníků pod vedením Stanislava Pešáta a případně novým zájemcům poradily vše, co se posilování a fitness týká.

Jako první předvedl exibici Lukáš Trefil, který působí v Pepa Fitness už přes šest let a mezi jeho nejlepší umístění patří například 3. místo na Mistrovství Světa v Polsku, a také skvělé 3. místo na GP Pepa Opava. Lukáš skvělým pózováním vyburcoval lidi k potlesku a hlasité podpoře,a připravil návštěvníky na Jana Pavlíčka, který pociťoval trochu nervozitu, ale když ho lidé hlasitě přivítali, nervozita z něj hned opadla a na pódiu předváděl své vypracované tělo a svalový rozvoj. Honza má za sebou první závody letos na jarních Mistrovstvích, kde si přivezl krásné 5. místo.

Jako překvapení jsme měly připravené vystoupení Marka Zycha, který také u nás aktivně cvičí. Předvedl neuvěřitelných několik salt, přemetů a vrutů na holé zemi, a také ukázal svou vypracovanou postavu.Ale tohle není to hlavní, co ho baví. Marek se už několik let věnuje aktivně trojboji ( dřep,benchpress,mrtvý tah) a získal mnoho skvělých výsledků. Mezi ty nejcennější určitě patří 1. místo na Mistrovství České Republiky v trojboji, a 1. místo v Dřepu, kde Marek pokořil neuvěřitelných 247 kg.

Ke konci jsme názornou ukázkou poradily zájemcům, jak se dá cvičit i doma, a že to může být i zábava.

Na závěr bych zhodnotil akci jako velice úspěšnou. Dočkali jsme se skvělého pozitivního ohlasu od všech lidí, a celkově jsme si to užili.
Honza Pavlíček když začínalMarek ZychLukáš TrefilLukáš a jeho hrudník z bokuLukáš TrefilJan PavlíčekJan PavlíčekJan PavličekJan Pavlíček
 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium