Bob Divílek ve Fitness Pepa

Do Fitness Pepa nás přijel pozdravit Bohumil Divílek.

Bob patří mezi legendy kulturistiky. Je bývalým reprezentantem ČR, mistrem ČSSR v roce 1970, tentýž rok se účastnil jako vůbec první závodník v kulturistice Mistrovství světa v Bělehradě. Časem zjistil, že ho více baví samotné exhibice než čisté soutěže.

A tak opustil soutěžní podium a začal se věnovat exhibicím po celé České Republice.

Podařilo se mu získat stálé angažmá v Praze, kde vystupoval téměř 20 let. Tam se mu naskytla možnost vyzkoušet něco nového a to pokusit se vejít do malého plastového akvária. Začal trénovat a učit se, a po roce se mu povedlo nasoukat do akvária o velikosti (40 x 46 x 58) cm.

Je jediným člověkem na světě, který to dokázal a stále dokázat umí. S  touto show objezdil celou Evropu a zpestřil mnoho akci. Účastnil se i známé talentové soutěže Česko Slovensko má talent kde postoupil do finále.

 

Dnes Bob stále aktivně cvičí a protahuje se, aby byl pořád tak ohebný. Za zmínění ještě určitě stojí, že se po 40 letech v roce 2010 opět vrátil na Mistrovství Světa v kulturistice, které se konalo v Turecku. Nezískal zde sice medaili, ale za to dostal od prezidenta světové kulturistiky čestné uznání za to, že se po tolika letech účastnil MS znova. Toto ocenění pro něj je, jak sám říká „důležitější než jakákoliv medaile.“
Bob v Česko Slovensko má talent Bob DivílekCelým tělem v uzavřeném akváriu Při předávání čestného uznání od prezidenta světové kulturistikyMistrovství Světa v TureckuBohumil Divílek a Stanislav Pešát ve Fitness Pepa


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium | Nastavení soukromí