39.ročník GP PEPA 2017 - VÝSLEDKY 2.část - ženy

Bodyfitness ženy I.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 82 Gabriela Bregin Polsko 1989 11   FIN
2. 83 Anna Nawrot Polsko 1988 8   FIN
3. 84 Tereza Linhartová Pajič Trainings 1994 3   FIN
4. 94 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 8   FIN
5. 81 Aneta Epsteinová Fitness RAP Factory Praha 1992 15 - 15
6. 86 Regine Gamauf Rakousko 1986 19 - 19
7. 87 Dani Ehrschwendtner Rakousko 1981 20 - 20
8. 91 Nikola Dusová Pro Nutrition Czech Team 1982 24 - 24
9. 95 Jana Michaeli Fit klub Ludvík 1974 27 - 27

FIN - postoupily do superfinále

Bodyfitness ženy II.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 85 Antonija Trupinič Chorvatsko 1984 6   FIN
2. 88 Joanna Ucinska Polsko 1978 11   FIN
3. 89 Daiva Varneliené Litva 1975 9   FIN
4. 93 Katarzyna Dudek Polsko 1982 3   FIN
5. 80 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 15 - 15
6. 96 Klaudia Bartová Slovensko 1990 18 - 18
7. 90 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 21 - 21

FIN - postoupily do superfinále

Bodyfitness - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 93 Katarzyna Dudek Polsko 1982 3 3
2. 84 Tereza Linhartová Pajič Trainings 1994 7 7
3. 83 Anna Nawrot Polsko 1988 10 10
4. 94 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 11 11
5. 85 Antonija Trupinič Chorvatsko 1984 16 16
6. 89 Daiva Varneliené Litva 1975 18 18
7. 88 Joanna Ucinska Polsko 1978 19 19
8. 82 Gabriela Bregin Polsko 1989 24 24


Bikiny fitness I.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 7 Magdalena Suwiňska Polsko 1993   FIN
2. 17 Paula Mocior Polsko 1992   FIN
3. 20 Daniela Halas Dostálová Slovensko 1988   FIN
4. 31 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981   FIN
5. 16 Lenka Červená Bořutová Fitness AVE Přerov 1985 18 18
6. 40 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 20 20
7. 5 Marta Matuszak Polsko 1994 22 22
8. 22 Nikola Kopčanová Pajič Trainings 1995 23 23
9. 24 Simona Harabaszová Fitpark Ostrava 1997 24 24

FIN - postoupily do superfinále

Bikiny fitness II.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 28 Ieva Kazulyté Litva 1989   FIN
2. 34 Diana Žiaugaité Litva 1996   FIN
3. 35 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996   FIN
4. 36 Eliška Dombková Fitness team Ronnie.cz 1989 10 10
5. 4 Žaneta Jašková Target Team 1991 15 15
6. 37 Monika Biedka Polsko 1992 18 18
7. 39 Natalia Jankowska Polsko 1993 23 23
8. 43 Simona Hostačná Slovensko 1990 24 24
9. 27 Monika Lamaczová SK Luna Fitness Havířov 1993 25 25
10. 33 Lucia Šimeková Queen Club Třinec 1997 28 28

FIN - postoupily do superfinále

Bikiny fitness III.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 12 Diana Stankejeva Litva 1989   FIN
2. 32 Veronika Wertheimová Fitness team Ronnie.cz 1994   FIN
3. 41 Adriana Vašutová Fit Park Ostrava 1997   FIN
4. 29 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 1980 10 10
5. 10 Oliwia Mojsiej Polsko 1992 12 12
6. 19 Svitlana Nymyrovska Polsko 1987 21 21
7. 11 Iveta Chrástková Fitness Victory 1994 22 22
8. 13 Selina Juen Rakousko 1989 23 23
9. 38 Ivana Sustkova Anglie 1985 26 26
10. 26 Kateřina Sobalová Fitness Gym Vrábel 1985 30 30

FIN - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 17 Paula Mocior Polsko 1992 4 4
2. 12 Diana Stankejeva Litva 1989 8 8
3. 41 Adriana Vašutová Fit Park Ostrava 1997 12 12
4. 31 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 12 12
5. 34 Diana Žiaugaité Litva 1996 13 13
6. 28 Ieva Kazulyté Litva 1989 14 14
7. 35 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 22 22
8. 20 Daniela Halas Dostálová Slovensko 1988 24 24
9. 32 Veronika Wertheimová Fitness team Ronnie.cz 1994 26 26


Physique žen

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 193 Andrijana Dabic Rakousko 1988 3 6 9
2. 192 Maja Friščić Chorvatsko 1974 8 12 20
3. 195 Agnieszka Łuczak Polsko 1984 7 20 27
4. 194 Jenny Spånk Švédsko 1975 12 20 32


Fitness chlapců

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 1 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006      
2. 14 Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice 2008      
3. 12 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004      


 

Fitness dívek I. (nejstarší dívky)

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 11 Lucia Mikušová Slovensko 2004 6 4   FIN
2. 19 Aleksandra Koprowska Polsko 2003 10 6   FIN
3. 28 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 10 12   FIN
4. 6 Wiktoria Strojna Polsko 2004 20 8 - 28
5. 23 Anastázie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 11 23 - 34
6. 24 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 13 22 - 35
7. 15 Agata Wasik Polsko 2003 22 14 - 36
8. 37 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 20 23 - 43
9. 26 Nikola Korduliaková SK PEPA centrum Opava 2004 29 25 - 54
10. 39 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 26 30 - 56
11. 20 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 33 33 - 66

FIN - postoupily do finále

Fitness dívek II. (mladší dívky)

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 16 Martyna Klubiňska Polsko 2005 12 8   FIN
2. 17 Alicja Sulik Polsko 2006 8 7   FIN
3. 18 Vanesa Habánková Slovensko 2006 4 4   FIN
4. 27 Zoja Sirotná Slovensko 2005 18 12 - 30
5. 38 Maja Pastuszko Polsko 2005 11 22 - 33
6. 40 Michaela Nešutová SK PEPA centrum Opava 2005 17 21 - 38
7. 4 Karolína Valentová SK PEPA centrum Opava 2005 23 19 - 42
8. 22 Dagmar Jasníková SK PEPA centrum Opava 2006 27 15 - 42
9. 34 Sophie Dorneanová SK PEPA centrum Opava 2006 17 34 - 51
10. 13 Barbora Steigrová SK PEPA centrum Opava 2005 29 27 - 56
11. 36 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 29 32 - 61
12. 33 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 33 30 - 63

FIN - postoupily do finále

Fitness dívek III. (nejmladší dívky)

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 25 Natalia Bugajska Polsko 2007 7 4   FIN
2. 30 Gabriela Klepacz Polsko 2007 3 5   FIN
3. 32 Aleksandra Stanczyk Polsko 2008 8 11   FIN
4. 8 Julie Bršlicová SK PEPA centrum Opava 2007 14 10 - 24
5. 2 Beata Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 20 15 - 35
6. 35 Aneta Jeklová SK PEPA centrum Opava 2008 20 18 - 38
7. 7 Melánie Jasníková SK PEPA centrum Opava 2012 19 21 - 40
8. 5 Emma Steigrová SK PEPA centrum Opava 2008 18 23 - 41
9. 21 Štěpánka Palinčáková SK PEPA centrum Opava 2007 27 27 - 54

FIN - postoupily do finále

Fitness dívek - finále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 30 Gabriela Klepacz Polsko 2007      
2. 25 Natalia Bugajska Polsko 2007      
3. 18 Vanesa Habánková Slovensko 2006      
4. 19 Aleksandra Koprowska Polsko 2003      
5. 28 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002      
6. 11 Lucia Mikušová Slovensko 2004      
7. 17 Alicja Sulik Polsko 2006      
8. 16 Martyna Klubiňska Polsko 2005      
9. 32 Aleksandra Stanczyk Polsko 2008      


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium