39.ročník GP PEPA 2017 - VÝSLEDKY 1.část - muži

 


Kulturistika mužů do 80 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 137 Karol Malecki Polsko 1983 5 5 6 11
2. 130 Edgaras Gladas Litva 1993 6 6 12 18
3. 126 Jan Fredrik Spång Švédsko 1974 9 10 18 28
4. 181 Rolandas Žeimys Litva 1973 14 12 26 38
5. 183 Petr Čížek Joe Fit Praha 1967 17 16 28 44
6. 182 Danijel Miklečič Chorvatsko 1974 17 17 36 53
7. 188 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 18 - - 18
8. 177 Vilius Sosnovskis Litva 1995 20 - - 20
9. 133 Laimutis Dičiunas Litva 1990 28 - - 28
10. 131 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 31 - - 31
11. 129 Karel Tesař Fitness Classic Železný Brod 1994 32 - - 32
12. 189 Robert Horvat Chorvatsko 1965 37 - - 37
13. 135 Lukáš Váňa Toro Gym Vysoké Mýto 1996 38 - - 38
14. 136 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 42 - - 42

Kulturistika mužů do 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 145 Jakub Potocki Polsko 1971 4 4 10 14
2. 155 Bartosz Kowalski Polsko 1988 7 6 16 22
3. 144 Marcel Przyszlak Polsko 1980 9 9 14 23
4. 187 Mariusz Balazinski Polsko 1970 11 12 24 36
5. 148 Marcin Fornal Polsko 1983 15 15 32 47
6. 171 Luděk Branný T&M Olympia Fitness Praha 1996 18 18 34 52
7. 180 David Mesjar Eagle Fitness 1998 22 - - 22
8. 149 Tomáš Dvořáček Fitnesscentrum Dobříš 1989 24 - - 24
9. 150 Vitoldas Jankauskas Litva 1979 26 - - 26
10. 138 Nikola Demo Chorvatsko 1979 31 - - 31
11. 147 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 33 - - 33
12. 156 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 36 - - 36
13. 152 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 39 - - 39
14. 174 Roman Rympler Března Fitness Club Česká Lípa 1994 - - - -

Kulturistika mužů nad 90 kg

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 162 Jan Turek Turek Team 1990 5 5 10 15
2. 169 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 1975 5 5 10 15
3. 158 Pawel Wodyk Polsko 1989 9 9 16 25
4. 159 Wesley Vissers Lucembursko 1993 12 11 24 35
5. 160 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 13 15 30 45
6. 157 Martin Lešenar SIWI Fitness Brno 1988 20 18 36 54
7. 167 Jimmy Gomez Holandsko 1986 20 - - 20
8. 166 Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel 1978 24 - - 24
9. 185 Jörg Kapfer Rakousko 1996 28 - - 28
10. 172 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 32 - - 32
11. 168 Milan Dlhý Slovensko 1982 35 - - 35
12. 179 Aleš Bek Dee Gym Liberec 1971 35 - - 35
13. 165 Stanislav Balvín Hammer Strength Fitness 1986 36 - - 36


Kulturistika juniorů

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 175 Tomas Kairys Litva 1994 8 4 8 12
2. 180 David Mesjar Eagle Fitness 1998 7 8 14 22
3. 171 Luděk Branný T&M Olympia Fitness Praha 1996 9 9 16 25
4. 177 Vilisus Sosnovskis Litva 1995 7 9 20 29
5. 172 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 20 17 32 49
6. 179 Aleš Bek Dee Gym Liberec 1996 15 15 34 49
7. 173 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 22 - - 22
8. 135 Lukáš Váňa Toro Gym Vysoké Mýto 1996 26 - - 26
9. 116 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 26 - - 26
10. 174 Roman Rympler Března Fitness Club Česká Lípa 1994 30 - - 30
11. 170 Blažej Kožár Kubík fitness Ostrava 1994 33 - - 33
12. 178 Jan Hrdlička Fitness Korzo Šumperk 1998 33 - - 36


Kulturistika masters

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 169 Andrzej Kolodziejczyk Polsko 1975 3 3 6 9
2. 145 Jakub Potocki Polsko 1971 7 6 12 18
3. 181 Rolandas Žeimys Litva 1973 11 13 20 33
4. 187 Mariusz Balazinski Polsko 1970 12 12 24 36
5. 126 Jan Fredrik Spång Švédsko 1974 13 14 28 42
6. 182 Danijel Miklečič Chorvatsko 1974 18 16 30 46
7. 183 Petr Čížek Joe Fit Praha 1970 22 - - 22
8. 188 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 24 - - 24
9. 147 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 28 - - 28
10. 185 Jörg Kapfer Rakousko 1971 30 - - 30
11. 189 Robert Horvat Chorvatsko 1965 32 - - 32
12. 191 Vladimír Semerád LaKu Bodybuilder Team 1953 36 - - 36


Klasická kulturistika muži I.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 111 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 5     FIN
2. 117 Jakub Kment SK Tři studně 1990 13     FIN
3. 173 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 9     FIN
4. 175 Tomas Kairys Litva 1994 4     FIN
5. 103 Bartosz Bronowicki Polsko 1986 13 - - 13
6. 110 Radoslav Šebesta Slovensko 1993 18 - - 18
7. 104 Miroslav Špaček FC KARO Slavia Havířov 1992 22 - - 22
8. 118 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 23 - - 23
9. 49 Rubén Lara Factory Pro Praha 1980 27 - - 27

FIN - postoupili do finále

Klasická kulturistika muži II.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 100 Andreas Ehrschwendtner Rakousko 1969 6     FIN
2. 113 Jakub Prchal T&M Olympia Fitness Praha 1995 9     FIN
3. 114 Marcin Łopucki Polsko 1974 5     FIN
4. 122 Pawel Staniecki Polsko 1986 12     FIN
5. 109 Sven Agić Chorvatsko 1996 16 - - 16
6. 101 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 16 - - 16
7. 112 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1990 21 - - 21
8. 116 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 24 - - 24
9. 121 Mateusz Górniak Polsko 1994 27 - - 27

FIN - postoupili do finále

Klasická kulturistika muži - finále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.2. k.celk.
1. 114 Marcin Łopucki Polsko 1974 6 8 14
2. 175 Tomas Kairys Litva 1994 8 16 24
3. 113 Jakub Prchal T&M Olympia Fitness Praha 1995 15 16 31
4. 111 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 11 28 39
5. 100 Andreas Ehrschwendtner Rakousko 1969 14 26 40
6. 122 Pawel Staniecki Polsko 1986 15 32 47
7. 173 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 20 44 64
8. 117 Jakub Kment SK Tři studně 1990 23 46 69


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p.č.jménooddíl / státnar.
AV 162 Jan Turek Turek Team 1990


Physique muži I.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 62 Marcin Zganiac Polsko 1994   FIN
2. 74 Róbert Kohút Armal Gym Praha 1990   FIN
3. 75 Paweł Łozowski Polsko 1991   FIN
4. 51 Vytautas Kindurys Litva 1992 11 11
5. 67 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 15 15
6. 65 Edvinas Tuinyla Litva 1995 20 20
7. 68 Dennis Lubag Belgie 1987 21 21
8. 53 Michal Polena Fitness Hulk Plzeň 1988 23 23
9. 66 Petr Uřinovský Individual Fitness Ostrava 1994 27 27

FIN - postoupili do superfinále

Physique muži II.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 52 Petr Sedláček Target Team Praha 1989   FIN
2. 59 Filip Dropulič Chorvatsko 1995   FIN
3. 69 Lukasz Majkut Polsko 1995   FIN
4. 58 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 10 10
5. 56 Cezary Mazur Polsko 1995 15 15
6. 57 Zdeněk Slouka SK Moog Brno 1994 19 19
7. 47 Dalius Popa Litva 1992 19 19
8. 45 Michal Vinkler TJ Valašské Meziříčí 1988 24 24
9. 64 Jindřich Suchý Fitness Gym Ostrava 1982 27 27

FIN - postoupili do superfinále

Physique muži III.

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 50 Dalibor Pudich Fit Park Ostrava 1988   FIN
2. 71 Filip Niegowski Polsko 1990   FIN
3. 78 Ivan Ščibravý Slovensko 1984   FIN
4. 79 Łukasz Jenczak Polsko 1989 9 9
5. 73 Tomáš Líška Slovensko 1992 13 13
6. 61 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 20 20
7. 70 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 21 21
8. 72 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 24 24
9. 46 Lukáš Fogl SK Moog Brno 1996 26 26

FIN - postoupili do superfinále

Physique mužů - superfinále

p.č.jménooddíl / státnar.1. k.celk.
1. 69 Lukasz Majkut Polsko 1995 3 3
2. 71 Filip Niegowski Polsko 1990 8 8
3. 59 Filip Dropulič Chorvatsko 1995 9 9
4. 50 Dalibor Pudich Fit Park Ostrava 1988 9 9
5. 75 Paweł Łozowski Polsko 1991 11 11
6. 74 Róbert Kohút Armal Gym Praha 1990 21 21
7. 78 Ivan Ščibravý Slovensko 1984 22 22
8. 62 Marcin Zganiac Polsko 1994 23 23
9. 52 Petr Sedláček Target Team Praha 1989 24 24

 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium