10 nejčastějších výmluv, proč odkládáme cvičení

Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!

Výmluvy si nechte na jindy

Lidé jsou vynalézaví, a když se jim něco nechce, hledají si milion výmluv. Zdá se vám, že máte oprávněnou námitku na to, proč odkládat cvičení? Pojďme se zaměřit na jednotlivé výmluvy a probrat je podrobně.

10 nejčastějších výmluv, proč odkládáme cvičení (a které ve Fitness Pepa rozhodně neuplatníte):

  • Mám nepravidelnou pracovní dobu, navštěvovat posilovnu nestíhám.

Máme otevřeno téměř nepřetržitě (ve všední dny od 6:30 do 22:30), takže to, že máte nevhodnou pracovní dobu, v našem fitness centru nehraje roli.

  • Do fitness centra se nemám jak dostat.

Do posilovny Fitness Pepa se dostanete naprosto bez problémů autem i městskou hromadnou dopravou. Sídlíme totiž v samém centru Opavy, v obchodním centru Breda, kde najdete i dostatek parkovacích míst. A po cvičení nemusíte chodit daleko na nákup nebo návštěvu kina.

  • Nevím, jak se používají stroje.

Ani tato výmluva u nás neprojde. Zaměstnáváme totiž špičkové trenéry, kteří vám nejenom ukážou, jak správně používat stroje, ale vypracují vám také osobní tréninkový plán a nastaví limity a cíle. Navíc poskytujeme konzultace o výživě, tréninku i tréninkovém programu.

  • Cvičení mi nepomáhá, nevidím výsledky.

Pokud cvičíte pravidelně a výsledky se stále nedostavují, děláte něco špatně. Řešením je opět konzultace s osobním trenérem. Ten vám totiž doporučí i vhodné výživové doplňky, mezi které patří: vitamíny a minerály, kloubní výživa, kreatin, proteiny, spalovače tuku, atd. Sami si je rozhodně nevybírejte, protože hrozí, že si vyberete špatné a tělu nebudete dodávat potřebné látky. Ve Fitness Pepa nabízíme bohatý výběr výživových doplňků, které můžete zakoupit přímo v prostorách našeho fitness centra.

  • Na cvičení se necítím, trpím nedostatkem energie a jsem ospalý/ospalá.

Cvičení nabíjí člověka energií, navíc pokud je v kombinaci s konzumací zdravých jídel, vytvoříte si životní styl, na kterém se stanete závislí. Najednou zjistíte, kolik energie máte a jak vás cvičení nabíjí. Se cvičením přichází také psychické zlepšení.

  • Jsem příliš starý/stará na to, abych začal/a cvičit.

Nesmysl! Nikdy není pozdě začít se cvičením. Ve Fitness Pepa se věnujeme malým dětem i seniorům. U nás je vítaný každý. Proto provádíme kondiční a rekondiční cvičení, cvičení na míčích, box, bosy, trampolíny, kruhový trénink, dlouhodobý výkonnostní trénink,…

  • Bolí mě záda, klouby, šlachy, proto nemůžu cvičit.

Ve Fitness Pepa Opava jsme připraveni na všechny případy. Právě kvůli tomu, že necvičíte, máte problémy se svým tělem. Nezoufejte, naši trenéři vás dají do pořádku. Nabízíme proto cvičení na záda, cvičení na bolesti kloubů i šlach. Ani lidé po operaci nemusí zůstat doma, ve Fitness Pepa provádíme také pooperační cvičení.

  • Jsem hubený/hubená, takže cvičit nepotřebuju.

Právě naopak! To, že nemáte tukové vrstvy, neznamená, že vaše svaly nemůžou ochabovat. I hubení lidé potřebují cvičit a zpevnit tělo. Odstraníte tak bolesti některých problémových partií (nejčastěji bolavá záda). Poradíme vám, jak zdravě přibrat a nabrat svalovou hmotu. Poradíme vám také ale v opačném případě, řešíme nadváhu a poskytujeme poradenství v oblasti výživy.

  • Věnuji se sportu, posilovna je pro mě zbytečná.

Vždy je prostor ke zlepšení. Ve Fitness Pepa provádíme cvičení pro všechny druhy sportu. Nabízíme speciální trénink pro hokej, fotbal, tenis, plavání, atletiku a další druhy sportů. Poradíme vám také vhodnou sportovní výživu.

  • Ve fitness centru se necítím dobře.

Ve Fitness Pepa najdete nejlepší podmínky pro cvičení. Na ploše 1000 m2na vás čeká cardio zóna (běžecké pásy, elipticaly, rotopedy, stepery), fitness zóna (moderní stroje), spinning studio (lekce pro začátečníky i pokročilé), aerobic studio (cvičení na míčích, fit pro ženy, kolektivní cvičení, zumba, bosu, kondiční box), luxusní sprchy i šatny, infrasauna, solární studio a kavárna. Vše v plně klimatizovaných prostorách.


 


zpět

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium