Spinning studio PEPA


Rezervace


REZERVACE ZDE!
         
CENÍK A ROZVRH          
NAŠI INSTRUKTOŘI

 

UPOZORNĚNÍ
Upozorňujeme Vás, že s platností od 15. února se mění nastavení storno poplatků spojených s rezervacemi na spinning a cvičení v aerobic studiu. Z těchto cvičení bude možné se odhlásit nejpozději 9 hodin předem, poté bude účtován storno poplatek a to 100% z částky.

Dále Vás prosíme o dochvilnost při lekcích spinningů.
Buďte připraveni k lekci 5 minut před začátkem. Děkujeme.


FOTOGRAFIE
Spinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPASpinning studio PEPA

Co je Spinning?

Spinning je skupinové cvičení na stacionárním kole, provozované s hudbou podle metodiky firmy Mad Dogg Athletics Inc. Stacionární kolo se v tomto cvičení označuje Spinbike čiSpinner.

Program Spinning vytvořil v 80. letech 20. století dálkový cyklista Jonathan Goldberg, známý jako „Johnny G.“.Ten při své přípravě na závod "Race Across America" hledal možnost, jak částečně přesunout svůj tréninkový program do místnosti. Tak vznikl indoorcyclingovýprogram Spinning. Goldberg také založil frmu Mad Dogg Athletics Inc., která program nabízí jako frančízu.

Spinning patří mezi aerobní cvičení, kdy si každý jezdec volí svou zátěž dle svých možností a cílů, tempo určuje rytmus hudby. Tento mladý sport probíhá pod vedením lektorů, kteří jsou držiteli certifikačního plánu J.G.S.I. (Johnny G Spinning Instruktor) a podle tvrzení firmy je nenáročný na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a jeho cílem je celkové procvičení svalů nohou, hýždí, paží a trupu.

 

Obzvláště velký důraz klade na techniku jízdy na kole. Získané návyky lze využít v terénu a to jak na kole silničním, tak horském kole. Ve Spinningu existuje pět základních stylů jízdy a tři pozice rukou. Tím se, na rozdíl od typických skupinových cvičení, snižuje množství variací choreografie a techniky jsou proto neměnné.
Z
droj: cs.wikipedia.org

Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium