FOTOGRAFIE - ronnie.cz!




Kulturistika muži do 80 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 13 Malecki Karol Polsko 1983 79,40 3 4 6 13
2. 67 Růžička Miloš SK Morava Kroměříž 1977 75,90 9 9 14 32
3. 85 Vrábel Jakub SK PEPA Centrum Opava 1975 71,30 7 7 18 32
4. 87 Navrátil Martin Fitcentrum Assen 1986 77,00 11 12 22 45
5. 47 Faflík Jiří FC SKP Ústí n. L. 1948 79,90 15 15 30 60

   

   

   

   

finále

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Kulturistika muži do 90 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 7 POTOCKI Jakub Polsko 1971 85,70 3 3 6 9
2. 10 DEMO Nikola Chorvatsko 1979 86,50 6 6 12 18
3. 89 TRUSKAUSKAS Andrius Litva 1984 86,90 9 9 18 27
4. 93 BODLÁK Milan Fc Aura Plzeň 1952 81,10 12 12 24 36

   

   

   

   

finále

   

   

   

   

   

   

   

Kulturistika muži nad 90 kg

p.č.jménoklub / státnar.váh.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 77 Kolodzijeczyk Andrzej Polsko 1975 113,80 4 3 8 11
2. 139 Furic Antonio Chorvatsko 1979 96,70 7 6 12 18
3. 42 Mickus Arvydas Litva 1972 100,90 8 10 18 28
4. 25 Adamski Adam Polsko 1976 98,10 12 13 24 37
5. 81 Muzo Michal Holandsko 1986 104,50 15 14 30 44
6. 136 Bartosz Guran Polsko 1975 104,50 18 18 36 54

   

   

   

   

   

   

finále

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Klasická kulturistika muži

p.č.jménoklub / státnar.výš.váh.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 22 Vrbančič Dražen Chorvatsko 1972 183 88,00 4 6 6 12
2. 104 Peške Petr Klub kulturistiky Ostrava 1982 182 89,90 5 4 12 16
3. 141 Trefil Lukáš SK PEPA Centrum Opava 1988 176 73,70 9 7 18 25
4. 19 Helm Manuel Rakousko 1981 174 75,80 12 12 24 36
5. 59 Piralic Zlatko Chorvatsko 1969 190 95,20 15 14 28 42
6. 29 Sereshit-Atrian Nima Rakousko 1985 179 82,15 18 18 36 54


   

   

   

   

   

finále

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Kulturistika masters muži

p.č.jménoklub / státnar.váh.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 42 Mickus Arvydas Litva 1972 100,90 3 6 4 10
2. 7 Potocki Jakub Polsko 1971 85,70 6 12 5 17
3. 93 Bodlák Milan FC Aura Plzeň 1952 81,10 9 18 9 27
4. 47 Faflík Jiří FC SKP Ústí n. L. 1948 79,90 12 24 16 40


   

   

   

finále

   

   

   

   

   

   

   

   

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p.č.jménoklub / stát
  77 Kolodzijeczyk Andrzej Polsko

   

   

   

Bikiny

 

p.č.jménoklub / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 121 KARALIUTE-STOLIAROVIENE Kristina Litva 1986 167 3 3 6
2. 131 SIČIOVA Sandra Litva 1986 174 7 9 16
3. 56 GRINSKIS Olga Litva 1976 159 9 8 17
4. 150 MIKŠOVÁ Marie Extreme Fitness 1981 176 13 13 26
5. 39 DZIEKAN Anna Polsko 1986 166 16 13 29
6. 94 REDL Petra Rakousko 1981 170 18 15 33
7. 30 PAVLAKOVIČ Maja Chorvatsko 1989 168 20 - 20
8. 337 DOMAGALA Barbara Polsko 1986 159 20 - 20
9. 28 RIEDL Katharina Rakousko 1987 162 26 - 26
10. 113 MIKANOVÁ Miroslava BBC Fitness Praha 1979 165 28 - 28
11. 157 LIKAVCOVÁ Maria Anna Fitcentrum Pouzar 1994 160 33 - 33

   

   

   

   

   

finále

   

   

   

   

   

    

Bodyfitness ženy I

p.č.jménoklub / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 80 Marcinkuté Renata Litva 1985 162 3 3 6
2. 115 Šalaševičiute Vilma Litva 1980 162 9 9 18
3. 102 Rusan Eva Chorvatsko 1980 166 10 10 20
4. 137 Račiene Vilma Litva 1977 164 10 10 20
5. 143 Yaro-Koniecka Beata Polsko 1966 166 15 15 30
6. 124 Hlavová Pavlína MD Fitness Lanškroun 1986 162 17 17 34
7. 12 Přívarová Kamila Fitcentrum Gym 1975 159 21 21 42
8. 154 Kalašová Tereza HIT Fitness Flora Prah. 1991 157 24 24 48

   

   

   

   

   

   

   

   

   


Bodyfitness ženy II

p.č.jménoklub / státnar.výš.1. k.2. k.celk.
1. 140 Sajko Vanja Chorvatsko 1974 169 5 5 10
2. 151 Ilijonskiene Sonata Litva 1974 171 7 7 14
3. 96 Pícková Šárka Akademie Ronnie.cz 1985 171 8 9 17
4. 144 Antonic Meri Chorvatsko 1976 170 9 9 18
5. 105 Modrá Markéta VIVA Fitnes ČB 1974 168 15 15 30
6. 61 Burdová Luďka Delta Fitness Praha 1988 167 18 18 36
7. 120 Ochwat Kamila Polsko 1986 168 21 21 42

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


Bodyfitness ženy - superfinále

p.č.jménoklub / státnar.výš.3. k.
1. 80 Marcinkuté Renata Litva 1985 162 3
2. 140 Sajko Vanja Chorvatsko 1974 169 10
3. 115 Šalaševičiute Vilma Litva 1980 162 13
4. 96 Pícková Šárka Akademie Ronnie.cz 1985 171 15
5. 151 Ilijonskiene Sonata Litva 1974 171 15
6. 137 Račiene Vilma Litva 1977 164 16
7. 102 Rusan Eva Chorvatsko 1980 166 16
8. 144 Antonic Meri Chorvatsko 1976 170 19

   

   

   

   

   

   

Absolutní vítězka

 

p.č.jménoklub / stát
  80 Marcinkuté Renata Litva

   

   

Fitness děti chlapci

p.č.jménoklub / státnar.výš.1. k.2. k.3. k.celk.
1. 9 Král Vojtěch SK PEPA Centrum Opava 2007          

   

   

Fitness děti Dívky

p.č.jménoklub / státnar.3. k.
1. 49 Kožuchová Tatiana TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999 3
2. 33 Novodomská Nelli TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 2002 6
3. 107 Novodomská Elisa TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999 9
4. 112 Kotruchová Lenka TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1998 13
5. 14 Dulovcová Lucie All Stars fitness tým Lužice 2002 17
6. 69 Dvořáková Natálie All Stars fitness tým Lužice 2002 17
7. 11 Luptáková Vanesa TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 2001 19
8. 60 Kubáňová Kristýna SK PEPA Centrum Opava 2002 22

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 


Rozhodčí

Exhibice Lukáše Osladila

   

   

   

   

   

Fero Hečko a Dominika Multáňová

   

   

   

   

Ostatní

   

   

   




Novinky na email

Zaregistrujte se k odebírání novinek

3 důvody proč nakoupit u nás

- věrnostní program výrazné slevy
- na trhu od roku 1990
- kamenná prodejna v Opavě
© NEXT Fitness s.r.o.
sportovní výživa, fitness, solárium
Created by I N T
Zajímavé odkazy
logo
© NEXT Fitness s.r.o., sportovní výživa, fitness, solárium